Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14951 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najjeftiniji dizel do predjenih 50.000 km na OLX-u Dacia Sandero iz 2017. sa predjenih 49.000 km za 18.900 KM.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14953 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eee, kol'ko si mog'o ulja kupiti za te pare 2017. a kol'ko sad, ili m2 stana, ili...nastavi niz.
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14954 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Cini mi se da je Stepway benzinac bio oko 19k, a dizel 21k KM.
-
preludezalude
- Posts: 7013
- Joined: 07/03/2012 00:09
#14955 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prvi komsija kupio nov Stepway benzinac davne 2007 ili 2008. godine i platio 14500 KM
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14956 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moj 2011. 1.5 dci 70 sa klimom i svim tadašnjim doplatama bio 17200 KM sa PDVom.
Prodan 2018. sa pređenih 145000 km za okruglo 10000 KM
Ja zadovoljan
Prodan 2018. sa pređenih 145000 km za okruglo 10000 KM
Ja zadovoljan
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14958 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Uh, pa ako je stvarno dobro i kvalitetno urađen kako kaže, nije ni preskup, kakvih smo kandidata ovdje imali.
I ispravna oznaka je 2.9 a ne 3.0
I ispravna oznaka je 2.9 a ne 3.0
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14959 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisu ni kakve pare, a izgleda da ga je fakat podmladio.
-
milojicabrzi
- Posts: 2639
- Joined: 18/11/2009 12:43
#14960 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Diesel Sandero Stepway je bio negdje oko 22 500 KM, u bijeloj boji, negdje krajem 2017. godine, obični, koji nije Stepway bio nešto sitno ispod 20 000 KM, i bio je baš best buy opcija, tu negdje bio i Logan diesel....bila je neka akcija za Stepwaya sa zimskim gumama gratis, za 21 500 diesel i brzo su otišli, ali mi se čini da su čak bili sa lagera iz 2016. godine modeli, dakle ovaj Stepo je sa metalik bojom i ovom opremom bio sigurno oko 23 000 KM, čisto radi orijentacije.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14961 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pusti njega. Takvim je cijena 14. Nije 13.lavic wrote: ↑04/01/2023 20:20Mozda je 13 milja puno ali nije to los auto uopste! Zasto bi se vjesao?skrbavi-admin wrote: ↑04/01/2023 14:26 kakva sreca neopisivabmw 118d iz 2010 za 13000 - dodje li i konopac u gepeku za ne daj boze
![]()
Inace idu po 11 ko halva...
Ja ga yebem ko kaze da ne vrijedi tih para,ovaj konkretan primjerak o kojem pisem.
Set ljetnih,set zimskih guma.Oba seta nova. Sportska sjedista,xenoni,onda one sminke sijalice sto svijetle iz brave/rucki na vratima.Originalna kilometraza 100%,doduse 204 hiljade ali origigi. Svi servisi kod BMWa.


- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14963 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa fina beNbara, za parkirat ispred arđelinija 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14964 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ta cijena 11000+carina+pdv, vec se penje na skoro 15...ako je 13 onda ode, a tada vec upitno isplati li se sa porezima 
Last edited by Evolution_IV on 05/01/2023 09:02, edited 1 time in total.
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#14965 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma kec je ko lampa.RagibUzoriti wrote: ↑05/01/2023 08:10Pusti njega. Takvim je cijena 14. Nije 13.
Inace idu po 11 ko halva...![]()
Ja ga yebem ko kaze da ne vrijedi tih para,ovaj konkretan primjerak o kojem pisem.
Set ljetnih,set zimskih guma.Oba seta nova. Sportska sjedista,xenoni,onda one sminke sijalice sto svijetle iz brave/rucki na vratima.Originalna kilometraza 100%,doduse 204 hiljade ali origigi. Svi servisi kod BMWa.
![]()
Gdje si ovo, na sjeveru negdje. Kad budem mjenjao da tebe i onog iz Belgije trazim....
- skrbavi-admin
- Posts: 7128
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14966 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica
+ ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#14967 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jesu li popravili problem sa diffovima u 118d faceliftu?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14968 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
skrbavi-admin wrote: ↑05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica+ ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
ne smijem nista napisat
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#14969 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne zovu ga đabe clown shoeskrbavi-admin wrote: ↑05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica+ ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
- skrbavi-admin
- Posts: 7128
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14970 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
xPaco1337 wrote: ↑05/01/2023 10:25Ne zovu ga đabe clown shoeskrbavi-admin wrote: ↑05/01/2023 10:07 haj sve al sto auto izgleda nezgrapno ruzno ko Skituljac iz Cipelica+ ova prema dole povijena linija ko da ga je veliki brener ofrljio
![]()

-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#14971 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kakve komentare neki ostavljaju kao da voze auta od bar 100 milja i 300 KS.

- skrbavi-admin
- Posts: 7128
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#14973 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tebi se sve pika, ti mozes sta hocesskrbavi-admin wrote: ↑05/01/2023 10:50pika l se ako sad nemam sto milja i 300 konjova a imo nekad jebi ga sacam fukarescina![]()
- skrbavi-admin
- Posts: 7128
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14974 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
hvala ti najlegendarniji najmiliji najljepsi najveci care sahu idolu nas.lavic wrote: ↑05/01/2023 11:07Tebi se sve pika, ti mozes sta hocesskrbavi-admin wrote: ↑05/01/2023 10:50
pika l se ako sad nemam sto milja i 300 konjova a imo nekad jebi ga sacam fukarescina![]()
![]()
![]()
![]()
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#14975 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sve je na forumu dozvoljeno osim vrijedjanja na licnim,nacionalnim i vjerskim osnovama
Full respekt imaju pojedinci sto voze skupa i bijesna vozila, koji su namjenjali vise vozila nego carapa u zivotu.Ja im pozitivno zavidim.
Jednog dana kad porastem i ja cu da kupim sebi vozilo kakva su oni davno izgustali.
Do tada moram da se zadovoljim nizom klasom i da varimo ,gitujemo i krpimo ove nase truhlovine.

Full respekt imaju pojedinci sto voze skupa i bijesna vozila, koji su namjenjali vise vozila nego carapa u zivotu.Ja im pozitivno zavidim.
Jednog dana kad porastem i ja cu da kupim sebi vozilo kakva su oni davno izgustali.
Do tada moram da se zadovoljim nizom klasom i da varimo ,gitujemo i krpimo ove nase truhlovine.
