Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#14776 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ma i ako se ne vidi cijev, cimi zahladi vidiš odakle vjetar puše. :D

Ne kontam taj fazon, ko da je neka sramota imati jednu roru uli dvije na jednoj strani auta. Decenijama bilo tako pa su na tržište bila plasirana jedna od najljepših auta. Sada daj neku količinu, daj 10 rora, daj neki sjaj a sve lažno.
Last edited by citroen xm on 27/12/2022 17:20, edited 1 time in total.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14777 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Upravo tako.

Drug mi ima F10 530d, auto ide predobro, i ima samo s lijeve strane duplu običnu roru, ništa specijalno.

Mislim da je tek 535d imao po jednu sa svake strane.
User avatar
Rockefeller
Posts: 8709
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#14778 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Rockefeller »

EFD22 wrote: 27/12/2022 16:08 Mislim da još samo BMW i Mazda ne stavljaju fake rore. Mercedes i Audi su bili među prvima.

Meni je ok ako nema vidljiv auspuh, al onda ga ostavi tako, skrivenog, šta će mi kromirana plastična rozeta koja požuti nakon prve zime a nakon treće se krene gulit’…
Nema ni na mom rora fejk, samo oridjidji :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14779 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

EFD22 wrote: 27/12/2022 16:08 Mislim da još samo BMW i Mazda ne stavljaju fake rore. Mercedes i Audi su bili među prvima.

Meni je ok ako nema vidljiv auspuh, al onda ga ostavi tako, skrivenog, šta će mi kromirana plastična rozeta koja požuti nakon prve zime a nakon treće se krene gulit’…
poceli su sa cx60, jebem ih usta :mrgreen: :run:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14780 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ma dobro to je svakako klasa auta koja me ne zanima. Fujjj
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14781 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

EFD22 wrote: 27/12/2022 17:22 Ma dobro to je svakako klasa auta koja me ne zanima. Fujjj
ja bi sav onaj krom ili pocupao ili ofarbao tako da se ne vidi da je fake rora...govnjivi trendovi, vidim obaj najnoviji cx5, nazad spojene stupke, fujjj jebo vas spojena stopka :run:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14782 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

emotivac wrote: 27/12/2022 15:57
Hoće neko kupit ?
Rođo ovo ti je farbano
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17069
Joined: 27/04/2021 22:52

#14783 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by tramvajtrojka »

emotivac wrote: 27/12/2022 15:57
Spoiler
Show
ImageImageImageImageImageImageImage
Hoće neko kupit ? Friške slike, bez "fotošopa" tj. pranja, sređivanja itd, mada je sad sređen picikato, al' namjerno sam ove slike postavio, da se vidi kakav je uvezen.
15.500 KM, cijena TOP, pogledajte po OLX cijene ;)
2010 god, 1.6 TDI 77KW (dobre dizne), 270 000 KM na satu (dozvoljene provjere)
Nadam se da je dozvoljena mala reklama :lol: :lol:
poyy drug jel ova kanta od jupola dolazi kao serijska il doplata uz auto :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14784 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Jel samo ja ne vidim slike?
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#14785 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Optimist wrote: 27/12/2022 17:50 Jel samo ja ne vidim slike?
Klikni/tapni na show/oko.
User avatar
konektovan
Posts: 51479
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14786 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Dobar pajo... :thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14787 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

canvra888 wrote: 27/12/2022 18:21
Optimist wrote: 27/12/2022 17:50 Jel samo ja ne vidim slike?
Klikni/tapni na show/oko.
Hvala. :thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14788 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Malo mu vozacki sic poderan, valjda od novcanika iz zadnjeg dzepa. :lol:
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#14789 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by emotivac »

Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji :lol: :lol:
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#14790 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Leon16v »

emotivac wrote: 28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji :lol: :lol:
Šta se uznemiravaš, na forumu da staviš Ferrari da prodaješ popljuvali bi ga :D
User avatar
Optimist
Posts: 15531
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#14791 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

emotivac wrote: 28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji :lol: :lol:
Svaka roba ima svog kupca, pa tako i tvoj auto.
Ali bih ja za 15k prije 2.0 TDi Octaviu 2012god, DSG sa odlicnom opremom nego 2 god stariji 1.6 passat.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#14792 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

Dobar passat, sve na mjestu, pa i cijena.
Sa srecom da bude!
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14793 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

emotivac wrote: 28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji :lol: :lol:
Da nije farban korozirao bi :lol:
Sala, opusteno :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14794 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Throttle wrote: 28/12/2022 09:42
emotivac wrote: 28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji :lol: :lol:
Da nije farban korozirao bi :lol:
Sala, opusteno :mrgreen:
Nije to Opel. :D
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14795 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Opel ofarban korozira :lol:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14796 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Kad ih je GM preuzeo, odmah su počeli truhli iz tvornice izlaziti.

Sad je to puno bolje kako su pod francuskom kapom :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#14797 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Btw, danas su u gorem stanju limovi na glofovima MK4 nego na astrama G.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14798 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

I to je tačno.

A o Golfovima 6 i 7 da ne pričam.

Mislim da nema gore/lošije zaštićenih auta od korozije u zadnjih 15 godina.
User avatar
basicm
Posts: 11634
Joined: 16/01/2012 21:38

#14799 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

Ima alfa
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39564
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14800 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

ima i mazda i mercedes :D
Post Reply