Ne kontam taj fazon, ko da je neka sramota imati jednu roru uli dvije na jednoj strani auta. Decenijama bilo tako pa su na tržište bila plasirana jedna od najljepših auta. Sada daj neku količinu, daj 10 rora, daj neki sjaj a sve lažno.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14776 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma i ako se ne vidi cijev, cimi zahladi vidiš odakle vjetar puše.
Ne kontam taj fazon, ko da je neka sramota imati jednu roru uli dvije na jednoj strani auta. Decenijama bilo tako pa su na tržište bila plasirana jedna od najljepših auta. Sada daj neku količinu, daj 10 rora, daj neki sjaj a sve lažno.
Ne kontam taj fazon, ko da je neka sramota imati jednu roru uli dvije na jednoj strani auta. Decenijama bilo tako pa su na tržište bila plasirana jedna od najljepših auta. Sada daj neku količinu, daj 10 rora, daj neki sjaj a sve lažno.
Last edited by citroen xm on 27/12/2022 17:20, edited 1 time in total.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14777 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Upravo tako.
Drug mi ima F10 530d, auto ide predobro, i ima samo s lijeve strane duplu običnu roru, ništa specijalno.
Mislim da je tek 535d imao po jednu sa svake strane.
Drug mi ima F10 530d, auto ide predobro, i ima samo s lijeve strane duplu običnu roru, ništa specijalno.
Mislim da je tek 535d imao po jednu sa svake strane.
- Rockefeller
- Posts: 8709
- Joined: 02/02/2015 13:05
- Location: Rijeka Sćona
#14778 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nema ni na mom rora fejk, samo oridjidji
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14779 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
poceli su sa cx60, jebem ih usta
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14780 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma dobro to je svakako klasa auta koja me ne zanima. Fujjj
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- tramvajtrojka
- Posts: 17070
- Joined: 27/04/2021 22:52
#14783 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
poyy drug jel ova kanta od jupola dolazi kao serijska il doplata uz autoemotivac wrote: ↑27/12/2022 15:57Hoće neko kupit ? Friške slike, bez "fotošopa" tj. pranja, sređivanja itd, mada je sad sređen picikato, al' namjerno sam ove slike postavio, da se vidi kakav je uvezen.SpoilerShow
15.500 KM, cijena TOP, pogledajte po OLX cijene
2010 god, 1.6 TDI 77KW (dobre dizne), 270 000 KM na satu (dozvoljene provjere)
Nadam se da je dozvoljena mala reklama![]()
![]()
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14784 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel samo ja ne vidim slike?
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
- konektovan
- Posts: 51481
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14786 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar pajo... 
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14788 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Malo mu vozacki sic poderan, valjda od novcanika iz zadnjeg dzepa. 
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#14789 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji

-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#14790 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šta se uznemiravaš, na forumu da staviš Ferrari da prodaješ popljuvali bi gaemotivac wrote: ↑28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji![]()
![]()
- Optimist
- Posts: 15531
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#14791 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Svaka roba ima svog kupca, pa tako i tvoj auto.emotivac wrote: ↑28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji![]()
![]()
Ali bih ja za 15k prije 2.0 TDi Octaviu 2012god, DSG sa odlicnom opremom nego 2 god stariji 1.6 passat.
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#14792 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobar passat, sve na mjestu, pa i cijena.
Sa srecom da bude!
Sa srecom da bude!
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14793 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da nije farban korozirao biemotivac wrote: ↑28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji![]()
![]()
Sala, opusteno
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14794 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije to Opel.Throttle wrote: ↑28/12/2022 09:42Da nije farban korozirao biemotivac wrote: ↑28/12/2022 07:17 Joj što kenjate svi za 15.500 KM, otiđite pa sebi probajte kupit i uvest pa ćete vidjet' koliko će vas izać'... A pogledajte i po OLX koliko se cijeni ovakav pajo...A za ove što palamude da je farban, hajde mi recite šta je to farbano ili mislite da je kompletno auto ? E botovi moji![]()
![]()
![]()
Sala, opusteno![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14795 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel ofarban korozira 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14796 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kad ih je GM preuzeo, odmah su počeli truhli iz tvornice izlaziti.
Sad je to puno bolje kako su pod francuskom kapom
Sad je to puno bolje kako su pod francuskom kapom
- drug_profi
- Posts: 65445
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14797 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Btw, danas su u gorem stanju limovi na glofovima MK4 nego na astrama G.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14798 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I to je tačno.
A o Golfovima 6 i 7 da ne pričam.
Mislim da nema gore/lošije zaštićenih auta od korozije u zadnjih 15 godina.
A o Golfovima 6 i 7 da ne pričam.
Mislim da nema gore/lošije zaštićenih auta od korozije u zadnjih 15 godina.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39564
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14800 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ima i mazda i mercedes 







