Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#14476 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

canvra888 wrote: 08/12/2022 22:59
drug_profi wrote: 08/12/2022 22:56 Ma izbalansirace to trziste.
Kad doduše? Evo već godina i po kako su sulude cijene
Kad nestane budala koji ce dati 30 milja za polovnu vitaru.
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#14477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

drug_profi wrote: 08/12/2022 23:00
canvra888 wrote: 08/12/2022 22:59

Kad doduše? Evo već godina i po kako su sulude cijene
Kad nestane budala koji ce dati 30 milja za polovnu vitaru.
Ne bih ja rekao da ih je pri kraju
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#14478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

canvra888 wrote: 08/12/2022 23:02
drug_profi wrote: 08/12/2022 23:00

Kad nestane budala koji ce dati 30 milja za polovnu vitaru.
Ne bih ja rekao da ih je pri kraju
Pa ne znam, nije mi vazno da pratim, ali kladim se da kad bih spasio ovih par oglasa i pogledao opet u januaru-februaru, bili bi jos tu samo sa novom cijenom, visocijom naravno.
Ti ljudi ne prodaju auta u stvari.
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Jedna interesantna anomalija (za ova vremena, u normalnim vremenima bi ovo bila normalna stvar za auto koje se duže prodaje): čovjek je spustio cijenu sa 15.400 KM na 14.900 KM a sad i na 14.600 KM.

Pošto sam ja ovdje poznat kao patološki lažov kome ne treba ništa vjerovati, ovu tvrdnju ću pokušati atrgumentovati linkom i screenshotom (nisam koristio Photoshoop, čak ga nemam ni instaliran na računaru):

https://www.olx.ba/artikal/50684068/ope ... -kao-nova/

Image

Edit: poruka od juče:

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#14480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Pa nije to auto. To je opel. :mrgreen:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

drug_profi wrote: 09/12/2022 11:56 Pa nije to auto. To je opel. :mrgreen:
Ne kontam ja te šale, ja sam neduhovit i naporan a uz to moram trčati za djecom koja bježe sa časova koje i ne držim.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#14482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Laplace wrote: 09/12/2022 12:06
drug_profi wrote: 09/12/2022 11:56 Pa nije to auto. To je opel. :mrgreen:
Ne kontam ja te šale, ja sam neduhovit i naporan a uz to moram trčati za djecom koja bježe sa časova koje i ne držim.
Hajd ba ti ko uvrijeđena mlada.
:-)
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

drug_profi wrote: 09/12/2022 13:03
Laplace wrote: 09/12/2022 12:06

Ne kontam ja te šale, ja sam neduhovit i naporan a uz to moram trčati za djecom koja bježe sa časova koje i ne držim.
Hajd ba ti ko uvrijeđena mlada.
:-)
Pa, zaključili smo da sam naporan. Zašto da se pretvaram da nisam? Kad ti dvojica kažu da si pijan, nema ti druge nego se valjat' po kanalu.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#14484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

zaebancija za opela sa teme unazad...
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Pogodila ga istina... :zzzz: :mrgreen:
baja
Posts: 1024
Joined: 23/02/2002 00:00

#14486 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by baja »

Nazalost dugo se dvoumim oko kupovine auta, sad su poskupila cca 5-10K ovisno o modelu.

Cak vise su i polovna poskupila, najbolji primjer ovaj suzuki gore 37,8K 7 godina star, Niđe veze.

Po meni bolje novo ko moze dobaciti.....
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14487 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Najbolje je zadrzati staro i voziti...
User avatar
sime_cipol
Posts: 23435
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

konektovan wrote: 09/12/2022 14:44 Najbolje je zadrzati staro i voziti...
Nahranit cuke i nista ne dirati :D
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

konektovan wrote: 09/12/2022 13:55 Pogodila ga istina... :zzzz: :mrgreen:
Pa, baš i nije. I ja se za Opela zezam da je izmišljen da Ford ne bi bio najgori auto.

Jedino ako misliš na to što sam neduhoviti naporni patološki lažov.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Opusteno profesore :D
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece :lol: :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14492 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Throttle wrote: 09/12/2022 16:59 Opusteno profesore :D
Ne mogu opušteno poslije dvije godine zafrkavanja sa Opelom, samo čekam da mi se negdje ugasi.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#14493 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Throttle »

Laplace wrote: 09/12/2022 17:39
Throttle wrote: 09/12/2022 16:59 Opusteno profesore :D
Ne mogu opušteno poslije dvije godine zafrkavanja sa Opelom, samo čekam da mi se negdje ugasi.
A sta znam, kupi opela benzinca :D
izvrsni direktor
Posts: 14758
Joined: 20/12/2018 16:11
Vozim: Premium

#14494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izvrsni direktor »

Evolution_IV wrote: 09/12/2022 17:28 ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece :lol: :lol:
tako se i ja pitam sto mazdu niko ne vozi, a navodno najbolje auto na svijetu :lol: :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#14495 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

izvrsni direktor wrote: 09/12/2022 19:27
Evolution_IV wrote: 09/12/2022 17:28 ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece :lol: :lol:
tako se i ja pitam sto mazdu niko ne vozi, a navodno najbolje auto na svijetu :lol: :lol:
neko vas je slagao da je najbolje :sax:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14496 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Throttle wrote: 09/12/2022 19:22
Laplace wrote: 09/12/2022 17:39

Ne mogu opušteno poslije dvije godine zafrkavanja sa Opelom, samo čekam da mi se negdje ugasi.
A sta znam, kupi opela benzinca :D
Opel je ispao skoro pa neplanirano, potragu sam počeo od Peugeota, skoro kupio Renault Scenika (1.9 HDI, 2008.), ali me odgovoriše od toga jer - Renault. Na kraju ispade Opel. Nisam ni tražio isključivo dizele, ali sam tražio auto sa motorom veće zapremine i veće maksimalne snage.
User avatar
konektovan
Posts: 51455
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#14497 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

Jer ima se može se,...naravno, para dobra a malo se radi. :mrgreen:
EasyMan
Posts: 2033
Joined: 30/11/2020 16:31

#14498 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by EasyMan »

konektovan wrote: 10/12/2022 08:58 Jer ima se može se,...naravno, para dobra a malo se radi. :mrgreen:
Ne pali ga matere ti, podavice nas sad komentarima :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39563
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14499 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14500 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

konektovan wrote: 10/12/2022 08:58 Jer ima se može se,...naravno, para dobra a malo se radi. :mrgreen:
Logično.
Post Reply