Kad nestane budala koji ce dati 30 milja za polovnu vitaru.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14477 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne bih ja rekao da ih je pri kraju
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14478 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14479 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jedna interesantna anomalija (za ova vremena, u normalnim vremenima bi ovo bila normalna stvar za auto koje se duže prodaje): čovjek je spustio cijenu sa 15.400 KM na 14.900 KM a sad i na 14.600 KM.
Pošto sam ja ovdje poznat kao patološki lažov kome ne treba ništa vjerovati, ovu tvrdnju ću pokušati atrgumentovati linkom i screenshotom (nisam koristio Photoshoop, čak ga nemam ni instaliran na računaru):
https://www.olx.ba/artikal/50684068/ope ... -kao-nova/

Edit: poruka od juče:

Pošto sam ja ovdje poznat kao patološki lažov kome ne treba ništa vjerovati, ovu tvrdnju ću pokušati atrgumentovati linkom i screenshotom (nisam koristio Photoshoop, čak ga nemam ni instaliran na računaru):
https://www.olx.ba/artikal/50684068/ope ... -kao-nova/

Edit: poruka od juče:

- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14480 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa nije to auto. To je opel. 
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14481 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne kontam ja te šale, ja sam neduhovit i naporan a uz to moram trčati za djecom koja bježe sa časova koje i ne držim.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14482 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14483 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa, zaključili smo da sam naporan. Zašto da se pretvaram da nisam? Kad ti dvojica kažu da si pijan, nema ti druge nego se valjat' po kanalu.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#14484 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zaebancija za opela sa teme unazad...
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14485 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pogodila ga istina...

-
baja
- Posts: 1024
- Joined: 23/02/2002 00:00
#14486 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nazalost dugo se dvoumim oko kupovine auta, sad su poskupila cca 5-10K ovisno o modelu.
Cak vise su i polovna poskupila, najbolji primjer ovaj suzuki gore 37,8K 7 godina star, Niđe veze.
Po meni bolje novo ko moze dobaciti.....
Cak vise su i polovna poskupila, najbolji primjer ovaj suzuki gore 37,8K 7 godina star, Niđe veze.
Po meni bolje novo ko moze dobaciti.....
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14487 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najbolje je zadrzati staro i voziti...
- sime_cipol
- Posts: 23435
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14488 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nahranit cuke i nista ne dirati
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14489 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa, baš i nije. I ja se za Opela zezam da je izmišljen da Ford ne bi bio najgori auto.
Jedino ako misliš na to što sam neduhoviti naporni patološki lažov.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14490 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opusteno profesore 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14491 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece

- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
izvrsni direktor
- Posts: 14758
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#14494 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
tako se i ja pitam sto mazdu niko ne vozi, a navodno najbolje auto na svijetuEvolution_IV wrote: ↑09/12/2022 17:28 ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece![]()
![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14495 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
neko vas je slagao da je najboljeizvrsni direktor wrote: ↑09/12/2022 19:27tako se i ja pitam sto mazdu niko ne vozi, a navodno najbolje auto na svijetuEvolution_IV wrote: ↑09/12/2022 17:28 ja se samo pitam, kako to da toliki fordovi i opeli voze, a navodno smece![]()
![]()
![]()
![]()
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14496 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Opel je ispao skoro pa neplanirano, potragu sam počeo od Peugeota, skoro kupio Renault Scenika (1.9 HDI, 2008.), ali me odgovoriše od toga jer - Renault. Na kraju ispade Opel. Nisam ni tražio isključivo dizele, ali sam tražio auto sa motorom veće zapremine i veće maksimalne snage.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14497 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jer ima se može se,...naravno, para dobra a malo se radi. 
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#14498 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne pali ga matere ti, podavice nas sad komentarima
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39563
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
