Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#14376 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

splinter wrote: 27/05/2022 21:26 Kad Zaimaga zabije hat trick onda možeš misliti te jadne odbrane.
Ali utakmica se igra 90 minuta. Možda kone preokrenu.
Ne mogu sansu napraviti a ne da preokrenu.Bice zadovoljni ako peticu ne prime.Al bas Sa ima par klocova ne kontam gdje ih pronadju
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3713
Joined: 25/06/2014 14:16

#14377 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kakotakonikako »

Bravo Zajmovicu ..... je li, je li, je li ....
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14378 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Čuvao se brat čitavu polusezonu za ovu utakmicu
User avatar
sime_cipol
Posts: 23411
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14379 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Kad je Miske prepoznao Zaimovića 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14380 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Sezona poraza. Krenuli smo sa porazom, naredali smo gomilu poraza, završili smo sa porazom.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14381 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Od Ješića nije bila ovako loša sezona. Neki brojevi su potpuno nevjerovatni. Ja ne znam ni da objasnim šta se dešava. Igrački kadar je, po imenima, dobar. Imaju dobre plate. Ali oni nisu tim. Igraju i bez posebnog motiva. Na tehničkom nivou je realizacija užasna. Ovo danas kod prvog i trećeg gola je prosto nevjerovatno. Možda samo treba dobar trener i malo više vremena. Možda treba i kakav psiholog. Nadam se da će iskoristiti ovaj period i posložiti stvari. Ubjeđen sam da ne treba previše kada je igrački kadar u pitanju. Negdje drugo bi većina nosila igru. Nešto drugo ne štima.

Sa druge teme:
Zrinjski (3 poraza)
TC(2 poraza i remi)
Borac (2 poraza i remi)
Široki (2 poraza i remi)
Velež(2 poraza i remi plus kup)
Željezničar (1 pobjeda, 1 remi i jedan poraz)

18 utakmica, 1 pobjeda, 5 remija i 12 poraza. 8 bodova od 54 mogućih. Apsolutno nevjerovatno za najbolje plaćenu ekipu i ekipu koja je po imenima sigurno bolja od barem 5 od ovih 6 ekipa ako ne i od svih 6.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14382 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

mirza_15 wrote: 27/05/2022 23:36 Od Ješića nije bila ovako loša sezona. Neki brojevi su potpuno nevjerovatni. Ja ne znam ni da objasnim šta se dešava. Igrački kadar je, po imenima, dobar. Imaju dobre plate. Ali oni nisu tim. Igraju i bez posebnog motiva. Na tehničkom nivou je realizacija užasna. Ovo danas kod prvog i trećeg gola je prosto nevjerovatno. Možda samo treba dobar trener i malo više vremena. Možda treba i kakav psiholog. Nadam se da će iskoristiti ovaj period i posložiti stvari. Ubjeđen sam da ne treba previše kada je igrački kadar u pitanju. Negdje drugo bi većina nosila igru. Nešto drugo ne štima.
Ovo boldirano isto govorim. Ne izvlačimo od igrača ono najbolje. Nama je veći dio ekipe na 20%-30%, a zašto ne znam. Mi od prve minute izgledamo mrtvo, bezidejno. :?
User avatar
N.N.
Posts: 3551
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#14383 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by N.N. »

Vi se samo lozite da imate dobar igracki kadar.

Navaljali nakih Makedonaca i kontaju sila. Pranje para.

P. S. Mirza Varesanovic je ono sto treba Sarajevu.
Ali ne sumnjam da ce uskoro izvuci nekog EXYU struĆnjaka za 13 milja mjesecno.
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14384 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

A inace smo u nekoj super jakoj ligi, igraju super jake ekipe, sve prsti od kvalitete. Vidim recimo npr. u Tuzli su bas svi kvalitetni igraci, pozelis da ih dovedes komplet. :D Zrinjski je primjer da mozes napraviti ekipu koja odlicno funkcionise, a da ne dovedes gomilu vanzemaljaca koji bi prekucali ligu.

I jesmo navaljali Makedonaca, ima ih barem 10. :D

Taj strucnjak uopste nije zainteresovan da se bavi ozbiljno trenerskim poslom.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14385 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Image
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#14386 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14387 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14388 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

hrasno38 wrote: 28/05/2022 14:20 Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.
Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunosti :?
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14389 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 28/05/2022 14:26
hrasno38 wrote: 28/05/2022 14:20 Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.
Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunosti :?
Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14390 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

hrasno38 wrote: 28/05/2022 14:35
ultima_palabra wrote: 28/05/2022 14:26

Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunosti :?
Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.

Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14391 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 28/05/2022 15:14
hrasno38 wrote: 28/05/2022 14:35
Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.

Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
Ma ja i ja budala gdje cu na Osima kad ovdje ima njegovih srcanih branioca! Gdje ti je Krpic bio citavu sezonu 20/21 i pola 19/20?? U Zelji nije!
Bazinga1234
Posts: 8068
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#14392 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Zajmović je je bio dosta loš u većini prethodnih utakmica, često je neprimjetan na terenu kada igra u špicu, kada dobije loptu pokušava uvijek da izvede neke atraktivne poteze i driblinge koji mu većinom ne uspjevaju itd.
User avatar
hrasno38
Posts: 34077
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14393 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Bazinga1234 wrote: 28/05/2022 15:36 Zajmović je je bio dosta loš u većini prethodnih utakmica, često je neprimjetan na terenu kada igra u špicu, kada dobije loptu pokušava uvijek da izvede neke atraktivne poteze i driblinge koji mu većinom ne uspjevaju itd.
I kao takav opet prvi strijelac Veleza
last mohicans
Posts: 18250
Joined: 09/08/2012 23:19

#14394 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Bilbija 32 gol. Pogledajte pitarske pičke kako se igra za renome, za svaku loptu i utakmicu.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14395 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

covjece 32 gola u ligi :shock: kako se zove ona nagrada za najboljeg strijelca svih liga u evropi, ima li iko vise?
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14396 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

33 gola
123 gola ukupno, dva manje od Wagnera
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14397 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Logovan wrote: 28/05/2022 18:53 33 gola
123 gola ukupno, dva manje od Wagnera
ima Lewandowski 35 jebo majku :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#14398 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

hrasno38 wrote: 28/05/2022 15:29
ultima_palabra wrote: 28/05/2022 15:14
On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.

Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
Ma ja i ja budala gdje cu na Osima kad ovdje ima njegovih srcanih branioca! Gdje ti je Krpic bio citavu sezonu 20/21 i pola 19/20?? U Zelji nije!
Pa nije ni Zajmovic bio u Zelji 20/21, a tih drugih pola 19/20 su ustvari bile tri utakmice :D
Benjamin1994
Posts: 149
Joined: 26/10/2015 02:19

#14399 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Benjamin1994 »

Manijaci ugasili lesinare?
User avatar
Logovan
Posts: 102807
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14400 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Zasto je odgodjeno Leotar - Tuzla?
Post Reply