Ne mogu sansu napraviti a ne da preokrenu.Bice zadovoljni ako peticu ne prime.Al bas Sa ima par klocova ne kontam gdje ih pronadju
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- kakotakonikako
- Posts: 3713
- Joined: 25/06/2014 14:16
#14377 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bravo Zajmovicu ..... je li, je li, je li ....
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#14378 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Čuvao se brat čitavu polusezonu za ovu utakmicu
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14379 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kad je Miske prepoznao Zaimovića 
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14380 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sezona poraza. Krenuli smo sa porazom, naredali smo gomilu poraza, završili smo sa porazom.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14381 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Od Ješića nije bila ovako loša sezona. Neki brojevi su potpuno nevjerovatni. Ja ne znam ni da objasnim šta se dešava. Igrački kadar je, po imenima, dobar. Imaju dobre plate. Ali oni nisu tim. Igraju i bez posebnog motiva. Na tehničkom nivou je realizacija užasna. Ovo danas kod prvog i trećeg gola je prosto nevjerovatno. Možda samo treba dobar trener i malo više vremena. Možda treba i kakav psiholog. Nadam se da će iskoristiti ovaj period i posložiti stvari. Ubjeđen sam da ne treba previše kada je igrački kadar u pitanju. Negdje drugo bi većina nosila igru. Nešto drugo ne štima.
Sa druge teme:
Sa druge teme:
Zrinjski (3 poraza)
TC(2 poraza i remi)
Borac (2 poraza i remi)
Široki (2 poraza i remi)
Velež(2 poraza i remi plus kup)
Željezničar (1 pobjeda, 1 remi i jedan poraz)
18 utakmica, 1 pobjeda, 5 remija i 12 poraza. 8 bodova od 54 mogućih. Apsolutno nevjerovatno za najbolje plaćenu ekipu i ekipu koja je po imenima sigurno bolja od barem 5 od ovih 6 ekipa ako ne i od svih 6.
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14382 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovo boldirano isto govorim. Ne izvlačimo od igrača ono najbolje. Nama je veći dio ekipe na 20%-30%, a zašto ne znam. Mi od prve minute izgledamo mrtvo, bezidejno.mirza_15 wrote: ↑27/05/2022 23:36 Od Ješića nije bila ovako loša sezona. Neki brojevi su potpuno nevjerovatni. Ja ne znam ni da objasnim šta se dešava. Igrački kadar je, po imenima, dobar. Imaju dobre plate. Ali oni nisu tim. Igraju i bez posebnog motiva. Na tehničkom nivou je realizacija užasna. Ovo danas kod prvog i trećeg gola je prosto nevjerovatno. Možda samo treba dobar trener i malo više vremena. Možda treba i kakav psiholog. Nadam se da će iskoristiti ovaj period i posložiti stvari. Ubjeđen sam da ne treba previše kada je igrački kadar u pitanju. Negdje drugo bi većina nosila igru. Nešto drugo ne štima.
- N.N.
- Posts: 3551
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#14383 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Vi se samo lozite da imate dobar igracki kadar.
Navaljali nakih Makedonaca i kontaju sila. Pranje para.
P. S. Mirza Varesanovic je ono sto treba Sarajevu.
Ali ne sumnjam da ce uskoro izvuci nekog EXYU struĆnjaka za 13 milja mjesecno.
Navaljali nakih Makedonaca i kontaju sila. Pranje para.
P. S. Mirza Varesanovic je ono sto treba Sarajevu.
Ali ne sumnjam da ce uskoro izvuci nekog EXYU struĆnjaka za 13 milja mjesecno.
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14384 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A inace smo u nekoj super jakoj ligi, igraju super jake ekipe, sve prsti od kvalitete. Vidim recimo npr. u Tuzli su bas svi kvalitetni igraci, pozelis da ih dovedes komplet.
Zrinjski je primjer da mozes napraviti ekipu koja odlicno funkcionise, a da ne dovedes gomilu vanzemaljaca koji bi prekucali ligu.
I jesmo navaljali Makedonaca, ima ih barem 10.
Taj strucnjak uopste nije zainteresovan da se bavi ozbiljno trenerskim poslom.
I jesmo navaljali Makedonaca, ima ih barem 10.
Taj strucnjak uopste nije zainteresovan da se bavi ozbiljno trenerskim poslom.
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14387 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14388 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunostihrasno38 wrote: ↑28/05/2022 14:20 Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14389 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.ultima_palabra wrote: ↑28/05/2022 14:26Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunostihrasno38 wrote: ↑28/05/2022 14:20 Sarajevo je stara musterija Zajmovicu...od sezone 17/18 kada je dosao u Zelju do sada je zabio 8 golova Sarajevu, po cetiri u Zelji i Velezu. Samo trenerski konj kao sto je Amar Osim ga nije znao iskoristiti. U Velezu ove sezone 9 golova iako je odigrao samo 6 kompletnih utakmica.![]()
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14390 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.hrasno38 wrote: ↑28/05/2022 14:35Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.ultima_palabra wrote: ↑28/05/2022 14:26
Pa onda je i Dudic konj jer ne koristi takvu igracinu u potpunosti![]()
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14391 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma ja i ja budala gdje cu na Osima kad ovdje ima njegovih srcanih branioca! Gdje ti je Krpic bio citavu sezonu 20/21 i pola 19/20?? U Zelji nije!ultima_palabra wrote: ↑28/05/2022 15:14On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.hrasno38 wrote: ↑28/05/2022 14:35
Da ga ne koristi ne bi postigao ukupno u svim takmicenjima 11 golova, odigrao 36 utakmica i u prosjeku igrao 56 minuta. Kod Osima je odigrao 16 utakmica, postigao 4 gola i igrao u zadnjoj sezoni u prosjeku 33 minute.
Nisam ja rekao da je on igracina...daleko je on od toga ali da ga je "trenerski mag"mogao puno vise koristiti je cinjenica pored onolikih kloceva koje je skupio.
Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
-
Bazinga1234
- Posts: 8068
- Joined: 17/07/2017 15:20
- Location: Mostar
#14392 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zajmović je je bio dosta loš u većini prethodnih utakmica, često je neprimjetan na terenu kada igra u špicu, kada dobije loptu pokušava uvijek da izvede neke atraktivne poteze i driblinge koji mu većinom ne uspjevaju itd.
- hrasno38
- Posts: 34077
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#14393 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I kao takav opet prvi strijelac VelezaBazinga1234 wrote: ↑28/05/2022 15:36 Zajmović je je bio dosta loš u većini prethodnih utakmica, često je neprimjetan na terenu kada igra u špicu, kada dobije loptu pokušava uvijek da izvede neke atraktivne poteze i driblinge koji mu većinom ne uspjevaju itd.
-
last mohicans
- Posts: 18250
- Joined: 09/08/2012 23:19
#14394 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Bilbija 32 gol. Pogledajte pitarske pičke kako se igra za renome, za svaku loptu i utakmicu.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#14395 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
covjece 32 gola u ligi
kako se zove ona nagrada za najboljeg strijelca svih liga u evropi, ima li iko vise?
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14396 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
33 gola
123 gola ukupno, dva manje od Wagnera
123 gola ukupno, dva manje od Wagnera
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
- ultima_palabra
- Posts: 59308
- Joined: 15/12/2008 16:53
#14398 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa nije ni Zajmovic bio u Zelji 20/21, a tih drugih pola 19/20 su ustvari bile tri utakmicehrasno38 wrote: ↑28/05/2022 15:29Ma ja i ja budala gdje cu na Osima kad ovdje ima njegovih srcanih branioca! Gdje ti je Krpic bio citavu sezonu 20/21 i pola 19/20?? U Zelji nije!ultima_palabra wrote: ↑28/05/2022 15:14
On je igracina, ali 2-3 utakmice po sezoni... ostalo nista, nestabilan igrac od kojeg ne znas sta mozes ocekivati. Sjecam se da su ga ukivali u zvijezde nakon sto je Velez prosao AEK, a ja im govorim sacekajte malo i pogledajte ucinak tokom citave sezone.
Sto se tice Osima, Zeljo je tad imao jaku ekipu i Zajm igrao onoliko koliko je zasluzio. Kad je igrao bio je lijevo krilo jer je Krpic bio neprikosnoven u spicu.
-
Benjamin1994
- Posts: 149
- Joined: 26/10/2015 02:19
#14399 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Manijaci ugasili lesinare?
- Logovan
- Posts: 102808
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14400 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zasto je odgodjeno Leotar - Tuzla?

