Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 102843
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14351 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 22/05/2022 16:47 Dajte bod :mrgreen:
Trebaju nam sva tri :skoljka:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23430
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#14352 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Toliko nam je prvenstvo regularno da se utakmice zadnja tri kola ne igraju u isto vrijeme 8-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14353 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 22/05/2022 17:25
plain vanilla wrote: 22/05/2022 16:47 Dajte bod :mrgreen:
Trebaju nam sva tri :skoljka:
Za sta bgt?
A soping kraljuca posti citavu godinu, pa se protiv Slobode nalozi
O'sovala sam mu svasta :oops:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14354 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Zar Rudar može prestići Slobodu? 1:0, 1:1 i 0:1 međusobni ako ja nisam nešto fulio, a dosta bolja gol razlika Slobode (valjda je gol razlika poslije međusobnih susreta gdje su izjednačeni).
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14355 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

mirza_15 wrote: 22/05/2022 17:37 Zar Rudar može prestići Slobodu? 1:0, 1:1 i 0:1 međusobni ako ja nisam nešto fulio, a dosta bolja gol razlika Slobode (valjda je gol razlika poslije međusobnih susreta gdje su izjednačeni).
Ne znam kako to ide, samo znam da nam bod fali da budemo rahat
Evo okrenula na Liverpool, ne mogu da ih gledam
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14356 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

plain vanilla wrote: 22/05/2022 17:42
mirza_15 wrote: 22/05/2022 17:37 Zar Rudar može prestići Slobodu? 1:0, 1:1 i 0:1 međusobni ako ja nisam nešto fulio, a dosta bolja gol razlika Slobode (valjda je gol razlika poslije međusobnih susreta gdje su izjednačeni).
Ne znam kako to ide, samo znam da nam bod fali da budemo rahat
Evo okrenula na Liverpool, ne mogu da ih gledam
Rudar gubi, a posljednje kolo igra sa Zrinjskim. Moraju sada, do kraja zabiti još dva i ako ostane ovako na Koševu Sloboda će imati +5 gol razliku u odnosu na Rudar. U posljednjem kolu moraju dobiti sa dva, tri razlike, a i da Sloboda izgubi sa toliko razlike da stignu tih 5 golova. Mislim da je Sloboda već opstala, a ako Rudar ne okrene u Bijeljini i matematički je gotovo ovo kolo.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14357 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Eto ga 4:2 za Radnik protiv Rudara u Bijeljini tako da je vjerovatno to to
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14358 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

mirza_15 wrote: 22/05/2022 17:52 Eto ga 4:2 za Radnik protiv Rudara u Bijeljini tako da je vjerovatno to to
5:2 :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14359 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 22/05/2022 17:24 Kakva katastrofa na Kosevu jbt! :(
Ne znas ko je gori. Sloboda 7 minuta aktivne igre! :shock:
Da ne pogrijesi Bukvic dodavali bi se Dupovac i Lazic do sabaha....
Ti pare da mi vratis :oops:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#14360 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

I mi obezbijedili četvrto mjesto kolo prije kraja :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102843
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14361 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 22/05/2022 17:36
Logovan wrote: 22/05/2022 17:25
Trebaju nam sva tri :skoljka:
Za sta bgt?
A soping kraljuca posti citavu godinu, pa se protiv Slobode nalozi
O'sovala sam mu svasta :oops:
Zbog onih para sto se dobija za plasman. :mrgreen:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14362 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 22/05/2022 18:35
Zbog onih para sto se dobija za plasman. :mrgreen:
Na sta ste spali, cc :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102843
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14363 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 22/05/2022 18:35
Logovan wrote: 22/05/2022 18:35
Zbog onih para sto se dobija za plasman. :mrgreen:
Na sta ste spali, cc :mrgreen:
Svaka marka je bitna haha :mrgreen:
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14364 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

plain vanilla wrote: 22/05/2022 18:23 Ti pare da mi vratis :oops:
Kad se zavrsi sezona!

:lol:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14365 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Pitar sa Kariba wrote: 22/05/2022 18:37
plain vanilla wrote: 22/05/2022 18:23 Ti pare da mi vratis :oops:
Kad se zavrsi sezona!

:lol:
Jestel vi iz Foce ili iz Sar? :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#14366 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

@plain vanilla Vanila, eto Azmira....
https://sportsport.ba/fudbal/azmir-husi ... ija/426329
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14367 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

last mohicans wrote: 25/05/2022 14:42 @plain vanilla Vanila, eto Azmira....
https://sportsport.ba/fudbal/azmir-husi ... ija/426329
Pa ja ga ne mogu sprijeciti da kupi klub, mada ne znam ni da je to zakonski moguce. Ali ako se to desi, ja vise ne idem na utakmice niti navijam za Slobodu.
Mogu im halalit losu igru, nemanje titula, poraze, borbu za opstanak svake godine, ali negdje treba podvuci crtu. Njega im ne bih halalila.
User avatar
studeni76
Posts: 6786
Joined: 03/06/2009 14:12

#14368 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by studeni76 »

Pa budućnost klubova je u privatizaciji! Od ovih gradskih-opštinskih nema fajde.
User avatar
Logovan
Posts: 102843
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14369 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 25/05/2022 15:39
last mohicans wrote: 25/05/2022 14:42 @plain vanilla Vanila, eto Azmira....
https://sportsport.ba/fudbal/azmir-husi ... ija/426329
Pa ja ga ne mogu sprijeciti da kupi klub, mada ne znam ni da je to zakonski moguce. Ali ako se to desi, ja vise ne idem na utakmice niti navijam za Slobodu.
Mogu im halalit losu igru, nemanje titula, poraze, borbu za opstanak svake godine, ali negdje treba podvuci crtu. Njega im ne bih halalila.
Vidjet ćeš da ćeš ići na utakmice, pazi šta ti kažem. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70302
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14370 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 25/05/2022 18:24
Vidjet ćeš da ćeš ići na utakmice, pazi šta ti kažem. :D
A da mi on sjedi iza ledja u lozi, precednik? Jok
Nedavno htio udariti navijaca Slobode, pa kad se policija umijesala, oni odmah saopstenje, kaze oni prezivili genocid. Ko oni? Da ne govorim sto su uzeli cvijet Srebrenice...
Mogla bih romam napisati, ali necu da se nerviram, danas je ionako tuzan i tezak dan, samo mi je Azmir falio.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14371 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Divne vijesti :D

Potpisan ugovor sa najboljim ponudzacem za fazu 1 za pet hibridnih terena ukljucujuci i AFH koji se do sad nije pominjao.

Gradski u BL, Tusanj, AFH, Bijeli Brijeg, Vrapcici sto znaci da se svako kolo od iduce sezone igra u prosjeku na tri a nekad i cetiri hibridna terena. Sedam od dvanest' prvoligasa ce ih imati.

Kriminalan jeste ali ovaj put sve pohvale FSBiH na celu sa Vicom.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#14372 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Grean wrote: 27/05/2022 15:30 Divne vijesti :D

Potpisan ugovor sa najboljim ponudzacem za fazu 1 za pet hibridnih terena ukljucujuci i AFH koji se do sad nije pominjao.

Gradski u BL, Tusanj, AFH, Bijeli Brijeg, Vrapcici sto znaci da se svako kolo od iduce sezone igra u prosjeku na tri a nekad i cetiri hibridna terena. Sedam od dvanest' prvoligasa ce ih imati.

Kriminalan jeste ali ovaj put sve pohvale FSBiH na celu sa Vi
:-) pa. Nije vice dao svoje pare niti je izlobirao za ove terene nego je to plan uefe da pomogne svim savezima.vico da se nesto pitao on bi postavio travnjake u Trebinju,Bijeljini,Prijedoru
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#14373 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by agnostic_front »

Opasan Zajmovic :roll:
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#14374 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

Kad Zaimaga zabije hat trick onda možeš misliti te jadne odbrane.
Ali utakmica se igra 90 minuta. Možda kone preokrenu.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#14375 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by teskeredzic_22 »

studeni76 wrote: 25/05/2022 18:23 Pa budućnost klubova je u privatizaciji! Od ovih gradskih-opštinskih nema fajde.
Privatizaciji čega ?
Svi naši prvoligaški klubovi osim TC su udruženja građana iz socijalizma bez imovine. (Željo jedino ima stadion).

Šta privatizovati , grb , trofeje ?

Gdje su danas Mladost , Gošk , Krupa ?
Zašto Sarajevo nije apsolutni prvak ?

Riješenje je u tri stvari :
1. učiniti ligu atraktivniju sa više novca i sponzora
2. obnoviti infrastrukturu
3. uvesti trenere iz inostranstva da uče naše trenere koji će raditi s mladima koje dolaze.

U socijalizmu dio profita firmi se ulagao u klubove.
U kapitalizmu Barselona baci 50 miliona eura na propale talente da bi ubola jednog Mesija , mi te pare nemamo.

Samo rad , dugorocni ciljevi i lova.

I deset profesionalnih klubova koji ce igrati prvu ligu.
Last edited by teskeredzic_22 on 27/05/2022 21:30, edited 1 time in total.
Post Reply