Trebaju nam sva tri
Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102843
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14351 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
- sime_cipol
- Posts: 23430
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14352 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Toliko nam je prvenstvo regularno da se utakmice zadnja tri kola ne igraju u isto vrijeme 
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14353 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14354 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zar Rudar može prestići Slobodu? 1:0, 1:1 i 0:1 međusobni ako ja nisam nešto fulio, a dosta bolja gol razlika Slobode (valjda je gol razlika poslije međusobnih susreta gdje su izjednačeni).
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14355 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ne znam kako to ide, samo znam da nam bod fali da budemo rahat
Evo okrenula na Liverpool, ne mogu da ih gledam
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14356 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Rudar gubi, a posljednje kolo igra sa Zrinjskim. Moraju sada, do kraja zabiti još dva i ako ostane ovako na Koševu Sloboda će imati +5 gol razliku u odnosu na Rudar. U posljednjem kolu moraju dobiti sa dva, tri razlike, a i da Sloboda izgubi sa toliko razlike da stignu tih 5 golova. Mislim da je Sloboda već opstala, a ako Rudar ne okrene u Bijeljini i matematički je gotovo ovo kolo.plain vanilla wrote: ↑22/05/2022 17:42Ne znam kako to ide, samo znam da nam bod fali da budemo rahat
Evo okrenula na Liverpool, ne mogu da ih gledam
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14357 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Eto ga 4:2 za Radnik protiv Rudara u Bijeljini tako da je vjerovatno to to
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14359 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ti pare da mi vratisPitar sa Kariba wrote: ↑22/05/2022 17:24 Kakva katastrofa na Kosevu jbt!![]()
Ne znas ko je gori. Sloboda 7 minuta aktivne igre!![]()
Da ne pogrijesi Bukvic dodavali bi se Dupovac i Lazic do sabaha....
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#14360 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I mi obezbijedili četvrto mjesto kolo prije kraja 
- Logovan
- Posts: 102843
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14361 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zbog onih para sto se dobija za plasman.plain vanilla wrote: ↑22/05/2022 17:36Za sta bgt?
A soping kraljuca posti citavu godinu, pa se protiv Slobode nalozi
O'sovala sam mu svasta![]()
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
- Logovan
- Posts: 102843
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14363 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Svaka marka je bitna haha
- Pitar sa Kariba
- Posts: 9157
- Joined: 30/03/2011 15:00
- Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14365 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jestel vi iz Foce ili iz Sar?
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14367 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa ja ga ne mogu sprijeciti da kupi klub, mada ne znam ni da je to zakonski moguce. Ali ako se to desi, ja vise ne idem na utakmice niti navijam za Slobodu.last mohicans wrote: ↑25/05/2022 14:42 @plain vanilla Vanila, eto Azmira....
https://sportsport.ba/fudbal/azmir-husi ... ija/426329
Mogu im halalit losu igru, nemanje titula, poraze, borbu za opstanak svake godine, ali negdje treba podvuci crtu. Njega im ne bih halalila.
- studeni76
- Posts: 6786
- Joined: 03/06/2009 14:12
#14368 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Pa budućnost klubova je u privatizaciji! Od ovih gradskih-opštinskih nema fajde.
- Logovan
- Posts: 102843
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#14369 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Vidjet ćeš da ćeš ići na utakmice, pazi šta ti kažem.plain vanilla wrote: ↑25/05/2022 15:39Pa ja ga ne mogu sprijeciti da kupi klub, mada ne znam ni da je to zakonski moguce. Ali ako se to desi, ja vise ne idem na utakmice niti navijam za Slobodu.last mohicans wrote: ↑25/05/2022 14:42 @plain vanilla Vanila, eto Azmira....
https://sportsport.ba/fudbal/azmir-husi ... ija/426329
Mogu im halalit losu igru, nemanje titula, poraze, borbu za opstanak svake godine, ali negdje treba podvuci crtu. Njega im ne bih halalila.
- plain vanilla
- Posts: 70302
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#14370 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A da mi on sjedi iza ledja u lozi, precednik? Jok
Nedavno htio udariti navijaca Slobode, pa kad se policija umijesala, oni odmah saopstenje, kaze oni prezivili genocid. Ko oni? Da ne govorim sto su uzeli cvijet Srebrenice...
Mogla bih romam napisati, ali necu da se nerviram, danas je ionako tuzan i tezak dan, samo mi je Azmir falio.
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#14371 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Divne vijesti
Potpisan ugovor sa najboljim ponudzacem za fazu 1 za pet hibridnih terena ukljucujuci i AFH koji se do sad nije pominjao.
Gradski u BL, Tusanj, AFH, Bijeli Brijeg, Vrapcici sto znaci da se svako kolo od iduce sezone igra u prosjeku na tri a nekad i cetiri hibridna terena. Sedam od dvanest' prvoligasa ce ih imati.
Kriminalan jeste ali ovaj put sve pohvale FSBiH na celu sa Vicom.
Potpisan ugovor sa najboljim ponudzacem za fazu 1 za pet hibridnih terena ukljucujuci i AFH koji se do sad nije pominjao.
Gradski u BL, Tusanj, AFH, Bijeli Brijeg, Vrapcici sto znaci da se svako kolo od iduce sezone igra u prosjeku na tri a nekad i cetiri hibridna terena. Sedam od dvanest' prvoligasa ce ih imati.
Kriminalan jeste ali ovaj put sve pohvale FSBiH na celu sa Vicom.
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#14372 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Grean wrote: ↑27/05/2022 15:30 Divne vijesti![]()
Potpisan ugovor sa najboljim ponudzacem za fazu 1 za pet hibridnih terena ukljucujuci i AFH koji se do sad nije pominjao.
Gradski u BL, Tusanj, AFH, Bijeli Brijeg, Vrapcici sto znaci da se svako kolo od iduce sezone igra u prosjeku na tri a nekad i cetiri hibridna terena. Sedam od dvanest' prvoligasa ce ih imati.
Kriminalan jeste ali ovaj put sve pohvale FSBiH na celu sa Vi
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#14373 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Opasan Zajmovic 
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#14374 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kad Zaimaga zabije hat trick onda možeš misliti te jadne odbrane.
Ali utakmica se igra 90 minuta. Možda kone preokrenu.
Ali utakmica se igra 90 minuta. Možda kone preokrenu.
- teskeredzic_22
- Posts: 25328
- Joined: 12/07/2021 15:41
- Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
- Grijem se na: Toplane
- Vozim: Peugeot
- Contact:
#14375 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Privatizaciji čega ?
Svi naši prvoligaški klubovi osim TC su udruženja građana iz socijalizma bez imovine. (Željo jedino ima stadion).
Šta privatizovati , grb , trofeje ?
Gdje su danas Mladost , Gošk , Krupa ?
Zašto Sarajevo nije apsolutni prvak ?
Riješenje je u tri stvari :
1. učiniti ligu atraktivniju sa više novca i sponzora
2. obnoviti infrastrukturu
3. uvesti trenere iz inostranstva da uče naše trenere koji će raditi s mladima koje dolaze.
U socijalizmu dio profita firmi se ulagao u klubove.
U kapitalizmu Barselona baci 50 miliona eura na propale talente da bi ubola jednog Mesija , mi te pare nemamo.
Samo rad , dugorocni ciljevi i lova.
I deset profesionalnih klubova koji ce igrati prvu ligu.
Last edited by teskeredzic_22 on 27/05/2022 21:30, edited 1 time in total.
