Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
CaptainAmerica2021
Posts: 48
Joined: 20/12/2021 14:36

#14026 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by CaptainAmerica2021 »

hrasno38 wrote: 16/04/2022 20:59
ultima_palabra wrote: 16/04/2022 20:55

Memija je iz Zelje napravio transfer u inostranstvo, a Jukic je napustio Sarajevo jer su u tom trenutku bili kokuzi i nije mu cekalo.
Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.
Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.

Klošar jedan obični.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14027 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14028 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

CaptainAmerica2021 wrote: 19/04/2022 12:02
hrasno38 wrote: 16/04/2022 20:59

Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.
Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.

Klošar jedan obični.
Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#14029 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:43 Sarajeva ni na mapi.....

https://sportsport.ba/fudbal/premijer-l ... ena/423543
Jeste,

Prvobitno je bilo da ce biti tri stadiona, 1 "srpski", 1 "hrvatski" i 1 "probosanski" onaj u Tuzli gdje igraju dva kluba pa je to bio argument.

Druga tura godinu kasnije su trebali biti Sarajevo i Velez a treci nepoznat. Sad se mijenja plan i rade se cetiri stadiona.

Drago mi je za Velez ali generalno je pitanje kakvi su kriteriji, na osnovu cega se sve to bira. Sta je razlog da je Kosevo u najboljem slucaju 5 stadion po prioritetu?
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#14030 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Login77777 »

Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14031 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Grean wrote: 19/04/2022 16:51
hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:43 Sarajeva ni na mapi.....

https://sportsport.ba/fudbal/premijer-l ... ena/423543
Jeste,

Prvobitno je bilo da ce biti tri stadiona, 1 "srpski", 1 "hrvatski" i 1 "probosanski" onaj u Tuzli gdje igraju dva kluba pa je to bio argument.

Druga tura godinu kasnije su trebali biti Sarajevo i Velez a treci nepoznat. Sad se mijenja plan i rade se cetiri stadiona.

Drago mi je za Velez ali generalno je pitanje kakvi su kriteriji, na osnovu cega se sve to bira. Sta je razlog da je Kosevo u najboljem slucaju 5 stadion po prioritetu?
Ma nije dzaba nedavno Vico sjedio u Velezu.....Velez uzima kup i dobija stadion radi oduzimanja bodova i proslogodisnjih marifetluka ali i ovogodisnjih protiv Borca. Za Zrinjski OK idu u Ligu prvaka i imaju odlican tim, Sloboda je trebala biti na prvom mjestu jer dva kluba igraju na tom stadionu a BL nema sansi da se mogla izbjeci u prvom krugu.
Kad sam ja ovdje pisao da Vico jebe Sarajevo konstantno od reprezentacije pa nadalje. Bilino Polje po ni jednom jedinom kriterijumu nije vise bolji stadion od Grbavice ali dzaba kad mrzis glavni grad onda je to glavni argument.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14032 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Login77777 wrote: 19/04/2022 16:54 Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion :izet:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#14033 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Anquilla »

Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?

Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Joj Jakiroviću :roll:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#14034 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Raigor Stonehoof »

Pa Fbosnjacki klub :D
User avatar
Logovan
Posts: 102851
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14035 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Anquilla wrote: 19/04/2022 20:21
Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?

Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Joj Jakiroviću :roll:
Hahahahah joj glupana haha
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#14036 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

Anquilla wrote: 19/04/2022 20:21
Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?

Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Joj Jakiroviću :roll:
Svaka im čast za uspjeh ali brate malo je reći da su zaostali. Ovo već prelazi u neko “Hronično” oboljenje…. Sergeju malo manje TVHB i izađi među narod i ovaj i onaj da ne budeš za koju godinu „slučaj Ante“…..
last mohicans
Posts: 18271
Joined: 09/08/2012 23:19

#14037 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:57
Login77777 wrote: 19/04/2022 16:54 Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion :izet:
A Zapad, samo za Sablju da se more verat kad mu naumpadne. Valjda stadion treba imati četri tribine.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14038 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

last mohicans wrote: 19/04/2022 23:00
hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:57

Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion :izet:
A Zapad, samo za Sablju da se more verat kad mu naumpadne. Valjda stadion treba imati četri tribine.
Zapad je natkrivena tribina koja ima svoje istorijsko znacenje i u koju je utkan cetnicki mentalitet unistavanja svega sto ima veze sa Bosnom i Hercegovinom. Ja tu tribinu ne bi nikada dirao, dapace restauriro bi je da bude onakva kakva je bila kao spomenik barbarizmu.
CaptainAmerica2021
Posts: 48
Joined: 20/12/2021 14:36

#14039 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by CaptainAmerica2021 »

hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:49
CaptainAmerica2021 wrote: 19/04/2022 12:02

Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.

Klošar jedan obični.
Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
Svojim očima vidio a ušima čuo. Svjedoka je barem 40. Klošar jedan obični. Daleko mu kuća bila od Grbavice!!!

Je li ti mislis da Kemo Osmanković vrijedi 7,8 hiljada km mjesečno netto koliko je tražio zajedno s onim Bilalagićem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#14040 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

CaptainAmerica2021 wrote: 20/04/2022 10:18
hrasno38 wrote: 19/04/2022 16:49

Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
Svojim očima vidio a ušima čuo. Svjedoka je barem 40. Klošar jedan obični. Daleko mu kuća bila od Grbavice!!!

Je li ti mislis da Kemo Osmanković vrijedi 7,8 hiljada km mjesečno netto koliko je tražio zajedno s onim Bilalagićem? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Njemu je momcino od rodjenja kuca pored Grbavice...... :D
last mohicans
Posts: 18271
Joined: 09/08/2012 23:19

#14041 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by last mohicans »

Dinamo smijenio Kopica, bezbeli Jakirovic ide u DZ.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14042 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

last mohicans wrote: 21/04/2022 12:23 Dinamo smijenio Kopica, bezbeli Jakirovic ide u DZ.
Vjerovatno, evo pisu da cekaju da vide sta je sa Vahom.
Ako ne dobije otkaz ide Jakirovic. Ne vjerujem da ce odbiti ako mu ponude.
kleja
Posts: 541
Joined: 08/03/2022 13:25

#14043 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by kleja »

kakva je ono zloupotreba djece ispod 8 godina od strane prigradskog Sarajevskog kluba. Njihovi igrači umjesto da treniraju idu po školama, daju besplatne karte i nagovaraju djecu da im dođu na utakmicu :roll:

I povrh svega tjeraju ih da se slikaju s njima i pokazuju karte.

Samo da znate dvije karte su već pocijepane od strane te iste djece, a školi ide prijava zbog zloupotrebe djece.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#14044 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Jelic sudi protiv Tuzle, taman da kartonira one koji vise u zraku pa da je Vico miran pred mec u BL.
Fenomenalno je ovo Vico naucio od Osima, kad su Osim i ekipa u savezu fino vodila racuna kad i ko se treba kartonirati pred duel sa zeljeznicarom.
:thumbup:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#14045 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by LSD »

:lol: :lol:

Al dobar je Memo :gunjastajl:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#14046 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Charuga »

kleja wrote: 22/04/2022 08:38 kakva je ono zloupotreba djece ispod 8 godina od strane prigradskog Sarajevskog kluba. Njihovi igrači umjesto da treniraju idu po školama, daju besplatne karte i nagovaraju djecu da im dođu na utakmicu :roll:

I povrh svega tjeraju ih da se slikaju s njima i pokazuju karte.

Samo da znate dvije karte su već pocijepane od strane te iste djece, a školi ide prijava zbog zloupotrebe djece.


User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#14047 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Pitar sa Kariba »

Drugo je to...... :skoljka:
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14048 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Kakvi startovi na grbavici i naravno nema kartona :lol: :lol:
Ovo je sramota kako ih sudije cuvaju kartona, preofirno
User avatar
plain vanilla
Posts: 70303
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14049 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Sace preokret :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#14050 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

otisli manijaci da se iftare
Post Reply