Premijer liga BiH - @manijak1
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Josip321
- Posts: 822
- Joined: 22/12/2011 10:42
#13976 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Koja Tv prenosi utakmicu Zrinjskog?
-
Registarska oznaka
- Posts: 1078
- Joined: 20/04/2015 12:53
- Josip321
- Posts: 822
- Joined: 22/12/2011 10:42
#13978 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
A te nema na Telemachu?
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
- luckylaka
- Posts: 26228
- Joined: 15/01/2010 06:28
#13980 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ovom Sarajevu ko da utakmica ne znaci nista.Nikakve igre ni zelje da se uradi nesto.Ne moze sam Suljic napraviti nesto
- armin071
- Posts: 6552
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#13981 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Zrinjski do sada puno više grize. Evrogol onog malog iz Zg.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#13982 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
I ono govno od selektora ne zove Bilbiju....covjek je beton
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#13983 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Sramota, sramota, sramota. Trica....
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#13984 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Prejaki su, puni snage, drze tempo cijelu utakmicu...
Treba naglasiti da su ostavili ovog Jakirovica na klupi iako prosle sezone nisu izborili Evropu... Pitari bi ga sahranili.
Bice petarda do kraja...
Treba naglasiti da su ostavili ovog Jakirovica na klupi iako prosle sezone nisu izborili Evropu... Pitari bi ga sahranili.
Bice petarda do kraja...
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#13986 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Trebamo glumiti neku nepoznatu bolest i da ljudi ne dolaze na Grbavicu 
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#13987 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Memiju "otjerali" iz Zelje a Jukica iz Sarajeva...i jedan i drugi u prvih 11 ekipe koja je razvalila prvenstvo. Dokaz da su i jedan i drugi klub fudbalske zabokrecine.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#13988 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Dobit ce ih Zeljo vidjet cessime_cipol wrote: ↑16/04/2022 20:38 Trebamo glumiti neku nepoznatu bolest i da ljudi ne dolaze na Grbavicu![]()
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#13989 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma nece vas puno, osvojili su titulu, jedino Bilbija da se upise u strijelcesime_cipol wrote: ↑16/04/2022 20:38 Trebamo glumiti neku nepoznatu bolest i da ljudi ne dolaze na Grbavicu![]()
-
1Namcor
- Posts: 292
- Joined: 29/05/2020 17:52
#13990 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Kod nas tribina "procjenjuje" ko valja a ko ne...
Realno, svaki koji je otisao dole, proigrao je...
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#13991 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Ma Želji će doći kao šampioni bez imperativa i vjerovatno u kombinovanom sastavu da malo igraju i oni koji nisu. Možda i Jakirević isproba nešto novo, pa je na Grbavici sve moguće. Da im treba i vama bi peticu utrpali.hrasno38 wrote: ↑16/04/2022 20:40Dobit ce ih Zeljo vidjet cessime_cipol wrote: ↑16/04/2022 20:38 Trebamo glumiti neku nepoznatu bolest i da ljudi ne dolaze na Grbavicu![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13992 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Memija je iz Zelje napravio transfer u inostranstvo, a Jukic je napustio Sarajevo jer su u tom trenutku bili kokuzi i nije mu cekalo.
-
Plunkett
- Posts: 2073
- Joined: 01/06/2020 15:15
#13993 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jukic je u Sarajevu bio katastrofalan igrac
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#13994 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Neminovno je da su za 5 klasa bolji ali nikada se ne zna u takvim utakmicama. Ni ovo veceras nije ni S od Sarajeva jeer ova ekipa moze i te kako puno bolje od ovih 4:0. Zeljo igra kuci iznad svog objektivnog kvaliteta i srcem te moze dobiti svakoga ako se potrefi da nema previse pehova. Pa eto Zelji dolaze kuci svi jaci klubovi osim Sarajeva i Tuzle ali zato protiv objektivno losijih ekipa za razliku od Sarajeva ne moze meda.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#13995 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Jao kako ih krvnicki iznabijase na cundaru
Mulalic ce izvesti kombinovani sastav protiv zrinjskog.
Nek da Gasalu i Cerimagicu sansu, zato i sluze ovakve utakmice
Mulalic ce izvesti kombinovani sastav protiv zrinjskog.
Nek da Gasalu i Cerimagicu sansu, zato i sluze ovakve utakmice
Last edited by LSD on 16/04/2022 20:59, edited 1 time in total.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#13996 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.ultima_palabra wrote: ↑16/04/2022 20:55Memija je iz Zelje napravio transfer u inostranstvo, a Jukic je napustio Sarajevo jer su u tom trenutku bili kokuzi i nije mu cekalo.
- hrasno38
- Posts: 34078
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#13998 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Yebo vas Memija, to gowno reklo da nece nigdje drugo igrati u BiH osim u Zelju i na prvu ponudu otisao dole onim kamenjarima
klosar.
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#13999 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Otisao je u Zrinjski iz jednostavnog razloga sto tamo ima para, a u Zelji ne. Ne zamjerim mu ja to, ali da ne bude sad prica kako Zeljo ne cijeni svoju djecu... pola ekipe su nam ostarjela Zeljina djecahrasno38 wrote: ↑16/04/2022 20:59Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.ultima_palabra wrote: ↑16/04/2022 20:55
Memija je iz Zelje napravio transfer u inostranstvo, a Jukic je napustio Sarajevo jer su u tom trenutku bili kokuzi i nije mu cekalo.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#14000 Re: Premijer liga BiH - @manijak1
Nijedna ekipa nije ovako dominantno postala prvak kao Zrinjski.
Sasvim zasluženo, pregrupisali se poslije neizborene Evrope, pametno, staloženo, bez srkleta kao što bi bilo u sarajevskim klubovima.
Zato je dole lakše igrati i Jukiću i Bilbiji i Memiji...
Sasvim zasluženo, pregrupisali se poslije neizborene Evrope, pametno, staloženo, bez srkleta kao što bi bilo u sarajevskim klubovima.
Zato je dole lakše igrati i Jukiću i Bilbiji i Memiji...
