Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#13951 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

Sta nam sve odbrani ovaj golman radnika
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#13952 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by internazionale »

Adilagić plače za vremenima kad su u savezu imali jednog izdašnog donatora. Donatora čiji klub sad mora čelniku saveza gladiti muda da im pokloni licencu
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#13953 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by ultima_palabra »

Vico Zeljkovic je legenda FK Sarajevo. Vise titula im donio nego Hase, Pape i Skoro zajedno.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#13954 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 15/04/2022 20:06 Vico Zeljkovic je legenda FK Sarajevo. Vise titula im donio nego Hase, Pape i Skoro zajedno.
:lol: :lol: :lol:
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#13955 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by il dottore »

internazionale wrote: 15/04/2022 19:57 Adilagić plače za vremenima kad su u savezu imali jednog izdašnog donatora. Donatora čiji klub sad mora čelniku saveza gladiti muda da im pokloni licencu
Vecina nasih klubova je bila ili je jos uvijek u finansijskim problemima. Bore se ljudi, deveraju...

Ali niko se nije isponizavo i izblamiro kao zeljeznicari
Profesionalni prosjaci. Pravi sda klub, oridjinale
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#13956 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by HowForWhom »

Smijesno je Sabrinu ganjat pored zivih Elvira, Dine i Ibrakovica.
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13957 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Didier wrote: 15/04/2022 12:43
luckylaka wrote: 15/04/2022 12:26

Samo kazem da se doslo iz situacije za opstanak za neke sanse za europu.Znace se vise poslije Prijedor
Da bismo otišli u Evropu, Sarajevo mora osvojiti Kup i biti treće na tabeli, a mi četvrti, što znači da bi Borac bio peti. Ne misliš li da je to ipak nerealno?
Bilo mi je realno do danas,sad je vec nerealno
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13958 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

HowForWhom wrote: 15/04/2022 20:45 Smijesno je Sabrinu ganjat pored zivih Elvira, Dine i Ibrakovica.
Gresku prave opet, pokusavaju se navijacima uvuci u guzicu. A to nije dobro, po ko zna koji put.
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13959 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Jah. Uvlace se navijacima u guzicu tako sto su podnijeli krivicne protiv marve sto je ojadila klub.
Konacno neko u drzavi je odlucio da se proba obracunati sa lopovima i odmah ide suplja a sto nisu ove, ili uvlace se navijacima u guzicu.
Sa takvim mentalitetom nije ni cudo sto nismo uspjeli napraviti iskorak.
Samo klepati po usima jedno po jedno, bice srece i doci ce se i do baljka a ne samo do sline i onog rumenog papka :thumbup:
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13960 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Ko je rekao da je lose sto su podnijeli krivicnu? Naravno da trebs, protiv svakoga ko je ursdio i ukrso 1km.

Opcenito govorim, ko ova dir Ajla, objavi sliku sjecera koji nosi transparent da se utakice vise ne igraju u 13h, ono nesta pise kao "dogovoreno" i onda tri dana kasnije hop tekma u 14h :lol:

Nemoj obecavati nesta sto ne mozes 100% ispuniti, gubis kredibilitet na glupim stvarima.

Eto Englezima nije problem termin u 13:30 al jest navijacima u BiH, drzavi u kojoj me postoji uslovan teren
Smjesno.
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13961 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Gdje ćeš bolan Engleze navoditi haha :D :-)
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13962 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

Jel nam se isto zove liga il ne :D :lol:
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#13963 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Ma pise raja gluposti, svaki potez normalizacije odnosa izmedju uprave i navijaca se popljuje.
Cak i ovo oko Sabrine, umjesto da su svi iza te odluke i da podrzavaju sankcionisanje lesinara koji bi nas svukli na nivo zeljeznicara, oni nalaze mane neke.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#13964 Re: Premijer liga BiH

Post by ruud »

Selam alejk,

Jel' ko bio Pod Bijelim brijegom? Kakva je ta tribina zapad?

Imam pozivnicu a ne znam da li da odem.

Hvala.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#13965 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Registarska oznaka wrote: 16/04/2022 01:40 Ko je rekao da je lose sto su podnijeli krivicnu? Naravno da trebs, protiv svakoga ko je ursdio i ukrso 1km.

Opcenito govorim, ko ova dir Ajla, objavi sliku sjecera koji nosi transparent da se utakice vise ne igraju u 13h, ono nesta pise kao "dogovoreno" i onda tri dana kasnije hop tekma u 14h :lol:

Nemoj obecavati nesta sto ne mozes 100% ispuniti, gubis kredibilitet na glupim stvarima.

Eto Englezima nije problem termin u 13:30 al jest navijacima u BiH, drzavi u kojoj me postoji uslovan teren
Smjesno.
Koliko mi se cini ne odredjuju klubovi termine utakmica nego savez u dogovoru sa kucama koje otkupile TV prenose a to su Arena i Moja TV.
User avatar
luckylaka
Posts: 26230
Joined: 15/01/2010 06:28

#13966 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by luckylaka »

Odkud ovaj City u vrhu tabele.Haj borac se gura sa svih strana ali ovi su truba
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#13967 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Registarska oznaka »

hrasno38 wrote: 16/04/2022 15:09
Registarska oznaka wrote: 16/04/2022 01:40 Ko je rekao da je lose sto su podnijeli krivicnu? Naravno da trebs, protiv svakoga ko je ursdio i ukrso 1km.

Opcenito govorim, ko ova dir Ajla, objavi sliku sjecera koji nosi transparent da se utakice vise ne igraju u 13h, ono nesta pise kao "dogovoreno" i onda tri dana kasnije hop tekma u 14h :lol:

Nemoj obecavati nesta sto ne mozes 100% ispuniti, gubis kredibilitet na glupim stvarima.

Eto Englezima nije problem termin u 13:30 al jest navijacima u BiH, drzavi u kojoj me postoji uslovan teren
Smjesno.
Koliko mi se cini ne odredjuju klubovi termine utakmica nego savez u dogovoru sa kucama koje otkupile TV prenose a to su Arena i Moja TV.
Pa da. Ako kaze savez igras u 13h, onda igras. Uskladjujes se s obavezama arene i ko je otkupio tv prava.

Al eto, ljudi misle odmah branis nekog kriminalca :lol: :lol:
User avatar
armin071
Posts: 6553
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#13968 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by armin071 »

sudije tj. Vico nastavljaju po svom…..Nikada mi nećemo vidjeti ozbiljnije PLBiH dok je ovakvog suđenja i saveza…..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#13969 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by mirza_15 »

Znači Zrinjski, ako nas dobije večeras, 7 kola prije kraja, i zvanično prvak.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#13970 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Igra se za gol vise :thumbup:
Bazinga1234
Posts: 8070
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#13971 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Bazinga1234 »

Čak jedan gol u pet utakmica dosad.
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13972 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Golijada ovo kolo.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#13973 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Grean »

Napali kadete Zelje pod BB, sta cek ocekivati danas na prvenstvenoj utakmici.
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#13974 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

"Nosioci kamenjarskih vrijednosti!" :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102857
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#13975 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

Grean wrote: 16/04/2022 18:41 Napali kadete Zelje pod BB, sta cek ocekivati danas na prvenstvenoj utakmici.
Hhahahahahahahah

A mangupa, jesu li nosili palice, kamenje, nozeve, misim ipak kadeti, zajebani su oni
Post Reply