Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Memija je iz Zelje napravio transfer u inostranstvo, a Jukic je napustio Sarajevo jer su u tom trenutku bili kokuzi i nije mu cekalo.
Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.
Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.
Nemoj da trazim ovdje po forumu kako mu se deralo sve redom i sad kad se vratio iz inostranstva ptpisao bi za Zelju sigurno da si bili korektni ali posto je poznato da je Zeljo izuzetno nekorektan prema svojoj djeci otisao je naravno tamo gdje ga cijene.
Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.
Klošar jedan obični.
Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
Prvobitno je bilo da ce biti tri stadiona, 1 "srpski", 1 "hrvatski" i 1 "probosanski" onaj u Tuzli gdje igraju dva kluba pa je to bio argument.
Druga tura godinu kasnije su trebali biti Sarajevo i Velez a treci nepoznat. Sad se mijenja plan i rade se cetiri stadiona.
Drago mi je za Velez ali generalno je pitanje kakvi su kriteriji, na osnovu cega se sve to bira. Sta je razlog da je Kosevo u najboljem slucaju 5 stadion po prioritetu?
Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Prvobitno je bilo da ce biti tri stadiona, 1 "srpski", 1 "hrvatski" i 1 "probosanski" onaj u Tuzli gdje igraju dva kluba pa je to bio argument.
Druga tura godinu kasnije su trebali biti Sarajevo i Velez a treci nepoznat. Sad se mijenja plan i rade se cetiri stadiona.
Drago mi je za Velez ali generalno je pitanje kakvi su kriteriji, na osnovu cega se sve to bira. Sta je razlog da je Kosevo u najboljem slucaju 5 stadion po prioritetu?
Ma nije dzaba nedavno Vico sjedio u Velezu.....Velez uzima kup i dobija stadion radi oduzimanja bodova i proslogodisnjih marifetluka ali i ovogodisnjih protiv Borca. Za Zrinjski OK idu u Ligu prvaka i imaju odlican tim, Sloboda je trebala biti na prvom mjestu jer dva kluba igraju na tom stadionu a BL nema sansi da se mogla izbjeci u prvom krugu.
Kad sam ja ovdje pisao da Vico jebe Sarajevo konstantno od reprezentacije pa nadalje. Bilino Polje po ni jednom jedinom kriterijumu nije vise bolji stadion od Grbavice ali dzaba kad mrzis glavni grad onda je to glavni argument.
Login77777 wrote: ↑19/04/2022 16:54
Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion
Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?
Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?
Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Premda je percepcija javnosti da je Zrinjski klub s izrazito jakim hrvatskim predznakom, u momčadi imate igrače iz gotovo cijele bivše Jugoslavije. Postoje li tenzije u etnički podijeljenom Mostaru?
Da, to je fascinantno. Spočitavaju nam slovo H u imenu HŠK Zrinjski, kao da u Premijerligi nema klubova koji nose ime FK.
Joj Jakiroviću
Svaka im čast za uspjeh ali brate malo je reći da su zaostali. Ovo već prelazi u neko “Hronično” oboljenje…. Sergeju malo manje TVHB i izađi među narod i ovaj i onaj da ne budeš za koju godinu „slučaj Ante“…..
Login77777 wrote: ↑19/04/2022 16:54
Da je pamet uloziti u novi stadion za FK Sarajevo sa neki 15 000 gledaoca. Kakvo Kosevo rupa bez dna. Samo pare bezveze bacas.
Fin nogometni stadion, taman 15 000 dovoljno za grad velicine Sarajeva.
Bio bi moderan a moze i reprezentacija igrati tu. Ali da na nesto lici a ne kao Grbavica koja je pola stadion a pola rusevina.
Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion
A Zapad, samo za Sablju da se more verat kad mu naumpadne. Valjda stadion treba imati četri tribine.
Sarajevu treba zemljiste, 4 tribine i teren da bi imalo stadion a Zelji samo Jug i ima evropski stadion
A Zapad, samo za Sablju da se more verat kad mu naumpadne. Valjda stadion treba imati četri tribine.
Zapad je natkrivena tribina koja ima svoje istorijsko znacenje i u koju je utkan cetnicki mentalitet unistavanja svega sto ima veze sa Bosnom i Hercegovinom. Ja tu tribinu ne bi nikada dirao, dapace restauriro bi je da bude onakva kakva je bila kao spomenik barbarizmu.
Prvo, Memija nije otjeran, Memija se prodao u danski Vejle.
Drugo, Memija je jedna ljudska gnjida. (Čitaj: ponižavanje pokojnog Odovića)
Treće, Memija je izjavio da u BiH može igrati samo za Želju. Znajući kakva je situacija u klubu i da je to što mu se ponudilo bilo maksimum svih maksimuma, on je pokupio prnje i otišao kod ovih ustaša.
Klošar jedan obični.
Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
Svojim očima vidio a ušima čuo. Svjedoka je barem 40. Klošar jedan obični. Daleko mu kuća bila od Grbavice!!!
Je li ti mislis da Kemo Osmanković vrijedi 7,8 hiljada km mjesečno netto koliko je tražio zajedno s onim Bilalagićem?
Kao prvo Memija ne bi otisao kao ni Osmankovic da je odnos prema njima bio korektan ali uprave bi u to vrijeme radije guzice dali strancima nego svojoj djeci.
Druge Memija je jedan i vaspitan momak za razliku od takvih kao sto si ti koji igracima sa tribina jebu majke. Jesi ti vidio to ponizavanje Odovica???
Trece upravo pod odovicem su memija, Beganovic, Osmankovic pokazali da Zeljo i te kako treba da racuna na svoju mladost.
Cetvrto...da Memija je izjavio da u BiH moze igrati samo za Zelju ali ne u slucaju da mu Zeljo ne ispuni minimum minimuma. Memija je bio spreman prije Zrinjskog za milju da igra za Zelju ali njima je bilo draze da placaju 5000 bolesnog zeca i jos neke fudbalske otpade i jos da ga Ivkovic izvrijedja kao najveceg neprijatelja Zelje. Pored takvih klosara i neka je otisao u Zrinjski...pametan...sada je standardan igrac u prvaku Bosne i Hercegovine.
Svojim očima vidio a ušima čuo. Svjedoka je barem 40. Klošar jedan obični. Daleko mu kuća bila od Grbavice!!!
Je li ti mislis da Kemo Osmanković vrijedi 7,8 hiljada km mjesečno netto koliko je tražio zajedno s onim Bilalagićem?
Njemu je momcino od rodjenja kuca pored Grbavice......
kakva je ono zloupotreba djece ispod 8 godina od strane prigradskog Sarajevskog kluba. Njihovi igrači umjesto da treniraju idu po školama, daju besplatne karte i nagovaraju djecu da im dođu na utakmicu
I povrh svega tjeraju ih da se slikaju s njima i pokazuju karte.
Samo da znate dvije karte su već pocijepane od strane te iste djece, a školi ide prijava zbog zloupotrebe djece.
Jelic sudi protiv Tuzle, taman da kartonira one koji vise u zraku pa da je Vico miran pred mec u BL.
Fenomenalno je ovo Vico naucio od Osima, kad su Osim i ekipa u savezu fino vodila racuna kad i ko se treba kartonirati pred duel sa zeljeznicarom.
kleja wrote: ↑22/04/2022 08:38
kakva je ono zloupotreba djece ispod 8 godina od strane prigradskog Sarajevskog kluba. Njihovi igrači umjesto da treniraju idu po školama, daju besplatne karte i nagovaraju djecu da im dođu na utakmicu
I povrh svega tjeraju ih da se slikaju s njima i pokazuju karte.
Samo da znate dvije karte su već pocijepane od strane te iste djece, a školi ide prijava zbog zloupotrebe djece.