Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12951 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

statixx wrote: 08/04/2021 21:05 Ne jednaki.


Ja i?
Isti ste. Kurta i Murta
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12952 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Patton44 wrote: 08/04/2021 21:01
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:25
Patton44 wrote: 08/04/2021 19:45
Uprati sta te sprjecava,tad ti ni moji navodi nece bit upitni.

O kakvim slovima ti pricas.

Skaka je maskota ovog grada,a ovaj tvoj obicna papcina.

Evo ti jos jedna.
Gradonacelnica ima multietnicku pozadinu.

Vidi druže.

Ti si prilično nepismen i kao takav nisi kompetentan da analiziraš bilo čije izražavanje.
Vidi druze.
Ti si pismen i samim tim kompetentan,pa hajd nam ti izanaliziraj redom sve gore nabrojano.
Naravno,ako ti nije zahmet.

To sve možemo staviti pod sitne lapsuse, ako su se uopšte desili.
Prilično je teško razaznati tokom prenosa samoglasnike te sve konsonante ili sonante.



No eto ako su se desili ti sitni propusti, ne bih sebi dopustio da zamjerim pored obrazovanja za respekt.

Na kraju krajeva, dečko je dobar dio zadnjih godina proveo van BiH, to jest van govornog područja maternjeg jezika.

Moguće da dodje do slabijeg baratanja pojmovima.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12953 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

KatarinaKosaca wrote: 08/04/2021 21:03
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:56
Ne.

Izgubili su zbog očajnog stanja u zemlji.

Najsiromašnija zemlja u Evropi, narod masovno bježi, najveća smrtnost od Covid19, nemamo vakcine.

Državu nam vode oni koji odu kod Bajre na ćevape i usput završe fakultet.

Fakultet je samo proforma, bitna je članska SDA.


Nije njih Dino pobijedio

Dobio bi ih svako ko im izadje na crtu.

Branit SDA i zalagat se za njih, može samo osoba koja ima koristi od toga.

No da svi znaju, gledat samo sebe dok narod se pati nikada nije dobro.
Ne može na dobro
Jako tačno. I nije to najgore što je SDA uradila, nego što je uvela standard da je normala diplomirati u Travniku, da je logično zapošljavati familiju, da je sasvim opravdano zloupotrebljavati položaj i krasti, a da je demokratska vrijednost biti nejednak član društva. Ono što je najcrnje posljedica uvođenja tog stanja i tog stanja svijesti je da u novim vidim SDA mantru ponašanja i nikakvu promi jenu. Od genetske predodređenosti do sadake od Vučića

Apsolutno.

Mnogo više sam očekivao od NIPa.Vrijeme prolazi no ja još nisam vidio jedan potez zbog kojeg bih ponovo dao glas njima.

Ali evo dajem im još vremena.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#12954 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

od fejzbuk stranke i bukadjija samo lud covjek moze nesto ocekivati
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#12955 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

emmir1 wrote: 08/04/2021 21:17
Patton44 wrote: 08/04/2021 21:01
emmir1 wrote: 08/04/2021 20:25


Vidi druže.

Ti si prilično nepismen i kao takav nisi kompetentan da analiziraš bilo čije izražavanje.
Vidi druze.
Ti si pismen i samim tim kompetentan,pa hajd nam ti izanaliziraj redom sve gore nabrojano.
Naravno,ako ti nije zahmet.

To sve možemo staviti pod sitne lapsuse, ako su se uopšte desili.
Prilično je teško razaznati tokom prenosa samoglasnike te sve konsonante ili sonante.



No eto ako su se desili ti sitni propusti, ne bih sebi dopustio da zamjerim pored obrazovanja za respekt.

Na kraju krajeva, dečko je dobar dio zadnjih godina proveo van BiH, to jest van govornog područja maternjeg jezika.

Moguće da dodje do slabijeg baratanja pojmovima.
Hvala na iscrpnoj analizi.Svako vam dobro.
emmir1
Posts: 4937
Joined: 07/06/2013 15:28

#12956 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Patton44 wrote: 08/04/2021 21:30
emmir1 wrote: 08/04/2021 21:17
Patton44 wrote: 08/04/2021 21:01
Vidi druze.
Ti si pismen i samim tim kompetentan,pa hajd nam ti izanaliziraj redom sve gore nabrojano.
Naravno,ako ti nije zahmet.

To sve možemo staviti pod sitne lapsuse, ako su se uopšte desili.
Prilično je teško razaznati tokom prenosa samoglasnike te sve konsonante ili sonante.



No eto ako su se desili ti sitni propusti, ne bih sebi dopustio da zamjerim pored obrazovanja za respekt.

Na kraju krajeva, dečko je dobar dio zadnjih godina proveo van BiH, to jest van govornog područja maternjeg jezika.

Moguće da dodje do slabijeg baratanja pojmovima.
Hvala na iscrpnoj analizi.Svako vam dobro.


Svako dobro i Vama.

Nastavite pratit Jasmina, vjerujem da budete zadovoljni, pa da opet proČaskamo.
Hakiz
Posts: 48386
Joined: 30/07/2015 20:01

#12957 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Meni je važno samo da SDA nastavi sa svojom sarajevskom zvijezdom borbu protiv antifašizma.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12958 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

jefff wrote: 08/04/2021 21:25 od fejzbuk stranke i bukadjija samo lud covjek moze nesto ocekivati
A, sta bi po tvom misljenju, u ovom trenutku NiP trebao uraditi?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#12959 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Styling wrote: 08/04/2021 20:34

Kandidat je dobio legitimitet glasaca, legitimitet svog opcinskog vijeca i legitimitet koalicije. I sta treba jos? Njega nije babo za ruku doveo i posadio na funkciju kao sto je Bakir svoju hanumu instalirao na mjesto direktorice bolnice kao jedinog kandidata. To je bila odluka sa dalekoseznim posljedicama koju svi osjetimo na svojim ledjima.
I saltanija je dobila legitimne glasace, osvojila bruku glasova itd.

Drugo NiP se sakrio u misiju rupu u ovom ogromnom problemu, isturili i povalili Nasu stranku i sdp, a oni lagano na fb i kucaj sta bi trebalo uraditi i sta bi oni kad bi bili neka vlast :lol: .

Ps. Uljebi se i Harkan :bih: :bih:
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12960 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

Styling wrote: 09/04/2021 07:57
jefff wrote: 08/04/2021 21:25 od fejzbuk stranke i bukadjija samo lud covjek moze nesto ocekivati
A, sta bi po tvom misljenju, u ovom trenutku NiP trebao uraditi?
Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12961 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Dr. Kuca wrote: 09/04/2021 10:02
Styling wrote: 08/04/2021 20:34

Kandidat je dobio legitimitet glasaca, legitimitet svog opcinskog vijeca i legitimitet koalicije. I sta treba jos? Njega nije babo za ruku doveo i posadio na funkciju kao sto je Bakir svoju hanumu instalirao na mjesto direktorice bolnice kao jedinog kandidata. To je bila odluka sa dalekoseznim posljedicama koju svi osjetimo na svojim ledjima.
I saltanija je dobila legitimne glasace, osvojila bruku glasova itd.

Drugo NiP se sakrio u misiju rupu u ovom ogromnom problemu, isturili i povalili Nasu stranku i sdp, a oni lagano na fb i kucaj sta bi trebalo uraditi i sta bi oni kad bi bili neka vlast :lol: .

Ps. Uljebi se i Harkan :bih: :bih:
Sultanija je dobila glasove za Parlament FBiH, ne za klinicki centar. A, onda je od straha da je ne bi propitivali, bacila niz vodu 13 000 glasova i otisla iz parlamenta.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12962 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 11:09
Styling wrote: 09/04/2021 07:57
jefff wrote: 08/04/2021 21:25 od fejzbuk stranke i bukadjija samo lud covjek moze nesto ocekivati
A, sta bi po tvom misljenju, u ovom trenutku NiP trebao uraditi?
Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12963 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

[quote=Styling post_id=17274157 time=1617963899 user_id=2645

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
[/quote]

nemamo mi toliko života za stranačka prepucavanja. Šta su očekivali da će naići? Htio si vlast, dobio si vlast, popravljaj, ne svađaj se kao mahaluša sa drinom pod rukom u priglavkama.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12964 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 12:29 [quote=Styling post_id=17274157 time=1617963899 user_id=2645

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
nemamo mi toliko života za stranačka prepucavanja. Šta su očekivali da će naići? Htio si vlast, dobio si vlast, popravljaj, ne svađaj se kao mahaluša sa drinom pod rukom u priglavkama.
[/quote]

Znaci, trebaju sutiti i pustiti da ih ovi pljuju i da ne reaguju. Ne, upravo suprotno. Ne treba ih ostaviti na miru ni sekunde.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12965 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 09/04/2021 12:24
KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 11:09
Styling wrote: 09/04/2021 07:57

A, sta bi po tvom misljenju, u ovom trenutku NiP trebao uraditi?
Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
pazi kada spominješ kopanje i vik, jer bi morala znati da su u periodu od 2007. do 2014. isti kontrolirali kadrovi koje su postavljali mirsad pindžo i besim mehmedić.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12966 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

malakh wrote: 09/04/2021 12:53
Styling wrote: 09/04/2021 12:24
KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 11:09

Ja mislim da bi za početak trebali izaći iz izborne kampanje, jer dobili su vlast, bar djelimičnu i prestati građanima objašnjavati ko je i šta je SDA. Jer, građani da ne znaju i to bolje od njih koji su bili perjanice te iste SDA dok smo mi osjećali pogubnost minder politike u svakom segmentu, oni i ne bi bili na vlasti. NiP stalno drži tenziju, svađu i stranačka prepucavanja, kadroviranje i nespretne izjave. NiP treba početi raditi.

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
pazi kada spominješ kopanje i vik, jer bi morala znati da su u periodu od 2007. do 2014. isti kontrolirali kadrovi koje su postavljali mirsad pindžo i besim mehmedić.
Ja nikoga ne zelim abolirati odgovornosti, ali samo naglasavam trenutno stanje. Vodi se ozbiljna borba, a utakmica ulazi u kritican period.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12967 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

Styling wrote: 09/04/2021 12:51
KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 12:29 [quote=Styling post_id=17274157 time=1617963899 user_id=2645

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
nemamo mi toliko života za stranačka prepucavanja. Šta su očekivali da će naići? Htio si vlast, dobio si vlast, popravljaj, ne svađaj se kao mahaluša sa drinom pod rukom u priglavkama.
Znaci, trebaju sutiti i pustiti da ih ovi pljuju i da ne reaguju. Ne, upravo suprotno. Ne treba ih ostaviti na miru ni sekunde.
[/quote] Možda je nekom stalna tenzija i svađa, podjela građana i uzvici "ne, vi još gore, vi ste gori" sipmatično, meni, lično ne. Obećali su nam dati normalan đivot, trenutno sav nerad koji je evidentan svaljuju na protekli period. Onda, jarane, nisi trebao ići u utrku za vlast.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12968 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 12:57
Styling wrote: 09/04/2021 12:51
KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 12:29 [quote=Styling post_id=17274157 time=1617963899 user_id=2645

Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
nemamo mi toliko života za stranačka prepucavanja. Šta su očekivali da će naići? Htio si vlast, dobio si vlast, popravljaj, ne svađaj se kao mahaluša sa drinom pod rukom u priglavkama.
Znaci, trebaju sutiti i pustiti da ih ovi pljuju i da ne reaguju. Ne, upravo suprotno. Ne treba ih ostaviti na miru ni sekunde.
Možda je nekom stalna tenzija i svađa, podjela građana i uzvici "ne, vi još gore, vi ste gori" sipmatično, meni, lično ne. Obećali su nam dati normalan đivot, trenutno sav nerad koji je evidentan svaljuju na protekli period. Onda, jarane, nisi trebao ići u utrku za vlast.
[/quote]

Kakav nerad? Na osnovu cega sudis da je nerad?
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12969 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 09/04/2021 12:56
malakh wrote: 09/04/2021 12:53
Styling wrote: 09/04/2021 12:24


Raditi sta? Gdje god “zakopaju” naidju na SDA kriminal. Logicno je da ce o njima pricati. Jer nas narod ima memoriju zlatne ribice. Treba ih stalno podsjecati.
pazi kada spominješ kopanje i vik, jer bi morala znati da su u periodu od 2007. do 2014. isti kontrolirali kadrovi koje su postavljali mirsad pindžo i besim mehmedić.
Ja nikoga ne zelim abolirati odgovornosti, ali samo naglasavam trenutno stanje. Vodi se ozbiljna borba, a utakmica ulazi u kritican period.
vidim kako se vodi. od svih problema, covida, presuda ustavnog suda, lockdowna, bespravno izgrađenih objekata, loše kanalizacione i vodovodne mreže, višegodišnjeg kriminala, oni se bave harisom zahiragićem. bježi ba.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12970 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

malakh wrote: 09/04/2021 12:58
Styling wrote: 09/04/2021 12:56
malakh wrote: 09/04/2021 12:53

pazi kada spominješ kopanje i vik, jer bi morala znati da su u periodu od 2007. do 2014. isti kontrolirali kadrovi koje su postavljali mirsad pindžo i besim mehmedić.
Ja nikoga ne zelim abolirati odgovornosti, ali samo naglasavam trenutno stanje. Vodi se ozbiljna borba, a utakmica ulazi u kritican period.
vidim kako se vodi. od svih problema, covida, presuda ustavnog suda, lockdowna, bespravno izgrađenih objekata, loše kanalizacione i vodovodne mreže, višegodišnjeg kriminala, oni se bave harisom zahiragićem. bježi ba.
Haris Zahiragic se bavi njima. On njima nije interesantan. On je samo populista, demagog i galamdzija cija je svrha da opstruira rad SKS.

I ti spadas u one koji misle da se usred pandemije nakon 30 godina javasluka, kradje i urusavanja sistema moze nesto vidljivo postici za tri mjeseca.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12971 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

Styling wrote: 09/04/2021 12:58 Kakav nerad? Na osnovu cega sudis da je nerad?
Gdje je rad? Gdje je ijedan rezultat? osim Ademovića što nije nepotizam, nego, nije nepotizam :D Pitala si šta treba NiP da uradi, da se manje svađa i diže tenzije (ponavljam nije svakom simpatično) i uradi nešto. Za Gras, studentske domove itd. Forto nam mrtav hladan kaže da će biti teško radi višegodišnje zauštenosti. U opoziciji ste drugačije govorili da imate rješenje za sve. >Pa, bar nešto.
User avatar
malakh
Posts: 7640
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/
Grijem se na: ćumur
Vozim: opel vektru

#12972 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 09/04/2021 13:01
malakh wrote: 09/04/2021 12:58
Styling wrote: 09/04/2021 12:56

Ja nikoga ne zelim abolirati odgovornosti, ali samo naglasavam trenutno stanje. Vodi se ozbiljna borba, a utakmica ulazi u kritican period.
vidim kako se vodi. od svih problema, covida, presuda ustavnog suda, lockdowna, bespravno izgrađenih objekata, loše kanalizacione i vodovodne mreže, višegodišnjeg kriminala, oni se bave harisom zahiragićem. bježi ba.
Haris Zahiragic se bavi njima. On njima nije interesantan. On je samo populista, demagog i galamdzija cija je svrha da opstruira rad SKS.
vidimo svi koliko se "ne" bave harisom zahiragićem. baš je primjetno, jer zahiragića nema ni na mapi ovih dana. :lol: :lol:
I ti spadas u one koji misle da se usred pandemije nakon 30 godina javasluka, kradje i urusavanja sistema moze nesto vidljivo postici za tri mjeseca.
kako si ovo uspjela zaključiti?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12973 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 13:01
Styling wrote: 09/04/2021 12:58 Kakav nerad? Na osnovu cega sudis da je nerad?
Gdje je rad? Gdje je ijedan rezultat? osim Ademovića što nije nepotizam, nego, nije nepotizam :D Pitala si šta treba NiP da uradi, da se manje svađa i diže tenzije (ponavljam nije svakom simpatično) i uradi nešto. Za Gras, studentske domove itd. Forto nam mrtav hladan kaže da će biti teško radi višegodišnje zauštenosti. U opoziciji ste drugačije govorili da imate rješenje za sve. >Pa, bar nešto.
Vidim i ti si “realista”, pa ocekujes za tri mjeseca da se 30 godina korupcije i javasluka dovede ured.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#12974 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

Styling wrote: 09/04/2021 13:05
KatarinaKosaca wrote: 09/04/2021 13:01
Styling wrote: 09/04/2021 12:58 Kakav nerad? Na osnovu cega sudis da je nerad?
Gdje je rad? Gdje je ijedan rezultat? osim Ademovića što nije nepotizam, nego, nije nepotizam :D Pitala si šta treba NiP da uradi, da se manje svađa i diže tenzije (ponavljam nije svakom simpatično) i uradi nešto. Za Gras, studentske domove itd. Forto nam mrtav hladan kaže da će biti teško radi višegodišnje zauštenosti. U opoziciji ste drugačije govorili da imate rješenje za sve. >Pa, bar nešto.
Vidim i ti si “realista”, pa ocekujes za tri mjeseca da se 30 godina korupcije i javasluka dovede ured.
Kad se zaposliš u rivatnoj firmi kažu ti mjesec dana imaš da se snađeš i sve sagledaš , drugi mjesec očekujem rezultate. Ja pitam i za jedan rezultat koji nije kadroviranje i stranačko prepucavanje. dosta nam je prepucavanja, suprostavljanja, tenzija.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#12975 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Pa ništa izaberite opet SDA i satelite, pa njima dajte 3-4 godine fore da poprave sto je trojka za godinu sve zabrljala, prije nego upitate za neke rezultate.
Post Reply