Patton44 wrote: ↑08/04/2021 19:45
emmir1 wrote: ↑08/04/2021 16:51
Patton44 wrote: ↑08/04/2021 14:01
Samo da dodam. Valjda se kolega emir1 nece ljutiti
Pozivam gradonacelnicu
na govornicu
Da se izjasni
o svojom izboru
Nisam pratio, tvoji motivi su jasno zlonamjerni tako da su
i tvoji navodi vrlo upitni.
Daj momku šansu da vidimo kakav će biti,
to da li je ispustio slovo negdje sada i nije najvažnije.
Jesi podržavao Skaku kojem su sve smijali za ozbiljne gafove?
Uprati sta te sprjecava,tad ti ni moji navodi nece bit upitni.
O kakvim slovima ti pricas.
Skaka je maskota ovog grada,a ovaj tvoj obicna papcina.
Evo ti jos jedna.
Gradonacelnica ima
multietnicku pozadinu.
Vidi druže.
Ti si prilično nepismen i kao takav nisi kompetentan da analiziraš bilo čije izražavanje.
Možeš naravno da pišeš zlurade komentare, ali oni nisu ništa više od tog, znači zluradi komentari.
Nadalje, Ademovic nije moj, potpuno je ostvarena i uspješna osoba.
Nazivaš ga papčinom bez da si ga upoznao i na taj način razvio mišljenje.
Dok si ti tako mahalao da ti kažem šta je on radio.
Kao djete ustajao svako jutro i išao na trening, dok je njegova generacija obilazila kafane on je trenirao i imao svoj cilj.
Reprezentativac, državni prvak, kao takav se SAM izborio za stipendiju i odabrao univerzitet koji mu je pokrio najveći dio školovanja.
Postao najbolji stipendista u istoriji tog univerziteta.
Vratio se u Evropu i otišao na školovanje u Grenobl, gdje je opet sve sam platio tako što je igrao tenis za lokalni tim.
Povratkom u BIH osnovao svoju firmu koja i dan danas radi.
U projekat NIP se od početka uključio, dao ogroman doprinos, radio na tome po 10 sati dnevno.
Došao na listu u općini Centar gdje ga narod bira velikim brojem glasova.
Dečko mlad, obrazovan, sposoban, govori nekoliko jezika.
I nadje se neki lik na forumu koji pljuje po tome.
Stvarno ne razumijem, trebaš imati prilično nisko sampoštovanje da sebi dozvoliš pljuvat nečiji ogroman trud i zalaganje.
Ja sam već pisao da Jasmina znam, ne znam ga kroz politiku, nego kroz sport..
Tvrdim da će biti osvježenje, da od njega možemo očekivati samo iskrene i pozitivne stvari.