Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- apsidejzi
- Posts: 9947
- Joined: 25/05/2013 23:49
#12826 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa dobro sad, da ima Putka na klixu ima. I to u pozitivnom svjetlu. Evo jedna svjeza, danasnja: https://www.klix.ba/vijesti/svijet/vlad ... /200705054
Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat
A on tako fin. Cak je i klix odabrao da nesto fino o njemu napise. Cmokic.
Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znat
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#12827 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Mah, kol'ko imaju kobajagi pozitivnih, toliko imaju i jasno negativnih clanaka - evo ti najfriskijih nekoliko:apsidejzi wrote: ↑05/07/2020 17:53 Pa dobro sad, da ima Putka na klixu ima. I to u pozitivnom svjetlu. Evo jedna svjeza, danasnja: https://www.klix.ba/vijesti/svijet/vlad ... /200705054
Putin bi da njemu dodju migranti. Dusa od covjeka. Sto li niko ne ide u Rusiju, da mi je znatA on tako fin. Cak je i klix odabrao da nesto fino o njemu napise. Cmokic.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/respira ... /200625132
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/ceti ... /200526035
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/amer ... /200521166
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/mnog ... /200508009
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...
Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
Last edited by Hajlac on 05/07/2020 18:05, edited 2 times in total.
- sinuhe
- Posts: 12584
- Joined: 03/06/2011 11:33
#12828 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Avdo je Komsin novinar. Komso nastupa kao americki covjek ili je on to sebi tako objasnio misleci da ce neko to u Ambasadi registrovati iako su ga provalili jos prije deset godina sto je i wikileaks objavio. Ista sizofrena prica kao o Zukorlicu.
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#12829 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Da dodam vizavi Avde, a bogami i Hadzifejzovica:
1. Afera Asim
Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) je li i čiji je Efendić "igrač" i koji su mu motivi bili da objavi onaj snimak
POENTA je u dokazima o namještanju izbora za Gradonačelnika glavnog grada DRŽAVE, o kriminalnoj zloupotrebi jedne od ključnih i potencijalno vrlo moćnih institucija - (resursa) obavještajne službe U STRANAČKE i para-obavještajne svrhe razračunavanja s političkim (unutar)stranačkim protivnicima i za UCJENE kroz isto tako kriminalnu zloupotrebu službenih informacija, kao i širenje laži pod krinkom "kredibilnih" informacija o "petokolonašima" (Čudićka je beogradski igrac - glasaj ti za našeg Skaku) itd.
2. Afera Registratori/Ventilatori
Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) za Miličevićku, Zolaka i Pehara i teorije zavjere kako to, eto, HDZ udara na SDA-ovce "na braniku otadžbine" i čiji su tužitelji (a ono Bošnjaci)
(isto Avdina šuplja)
POENTA je u dokazima o kriminalnom i DILETANTNSKOM odabiru sto "dobavljača" sto samog proizvođača i modela Karburatora (Šef ureda Premijera Federacije BiH pravnik Ganibegović surfajući po internetu, uz Fadilovo telefonsko savjetovanje sa, pazi sad, Dekanom STOMATOLOŠKOG fakulteta
, došao do ODABIRA Modulatora koje je onda REDA RADI emailom proslijedio Zavodu, ali vrlo indikativno - izostavivši upravo na kraju nabavljene, puno jeftinije, - ACM812A, i logično puno gore od proslijeđenih Zavodu na razmatranje.
POENTA je u jaranskom zzzzdogovaranju sa tajkunom crnog trzišta oružja, "advokatom" Kolićem MUTNIH posrednika u realizovanju transakcije/kupovine, preko svjetskog PERAČA PRLJAVOG NOVCA - Kipra itd.
POENTA je u diletantskom Fadilu, koji nije deset miliona iz svog džepa PROĆERDAO za najjeftinije smeće bez garancije, zagarantovanog servisa, atestiranja, BANKARSKE GARANCIJE itd.
Hadzifejzović i dovodi svako malo Avdu upravo zato što je i on sam sklon zavjeraštvu, tim razbijanjem glave INTRIGAMA i 'dimnim bombama' tipa "ko je čiji" i kvazi-razlozima zašto je neko nesto raskrinkao, reagovao, pokrenuo bla bla
Eto, jebo kriminal - to Čovke udara na Baketa - ništa posebno narode, samo političke igre...
Psi laju a karavani prolaze.
Nema nama selameta dok se ne okanimo svođenja svega na 'intrige na dvoru' i dok umjesto toga ne počnemo za svaku aferu praviti konstantan pritisak i na inspektora i na tužitelja i na policiju i na sudiju i sudsko vijeće i na famozni VSTV itd.
A iznad svega - na svakog političara koji, poput nedavno Baketa i cijele SDA armije, krene srati i kokodakati o "udaru na patriote" čim se dirne u njihov krak bh mafije.
To će se dogoditi - nikad, jer je većina i samog naroda korumpirana tj. sa što manjim što većim 'orasima u džepu' pa im baš i ne paše odgovaranje za svako nezakonito i nemoralno/koruptivno ponašanje. počevši od saobraćajne (ne)kulture i standardnog rondanja kad treba priznati krivicu i platiti kaznu...
1. Afera Asim
Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) je li i čiji je Efendić "igrač" i koji su mu motivi bili da objavi onaj snimak
POENTA je u dokazima o namještanju izbora za Gradonačelnika glavnog grada DRŽAVE, o kriminalnoj zloupotrebi jedne od ključnih i potencijalno vrlo moćnih institucija - (resursa) obavještajne službe U STRANAČKE i para-obavještajne svrhe razračunavanja s političkim (unutar)stranačkim protivnicima i za UCJENE kroz isto tako kriminalnu zloupotrebu službenih informacija, kao i širenje laži pod krinkom "kredibilnih" informacija o "petokolonašima" (Čudićka je beogradski igrac - glasaj ti za našeg Skaku) itd.
2. Afera Registratori/Ventilatori
Zaboli mene qrac (a isto tako bi se i javnost trebala postaviti, da narodu nije ispran mozak fokusiranjem na "intrige" kroz sapunice i sveopšti ŠUND zadnjih 20+ godina) za Miličevićku, Zolaka i Pehara i teorije zavjere kako to, eto, HDZ udara na SDA-ovce "na braniku otadžbine" i čiji su tužitelji (a ono Bošnjaci)
POENTA je u dokazima o kriminalnom i DILETANTNSKOM odabiru sto "dobavljača" sto samog proizvođača i modela Karburatora (Šef ureda Premijera Federacije BiH pravnik Ganibegović surfajući po internetu, uz Fadilovo telefonsko savjetovanje sa, pazi sad, Dekanom STOMATOLOŠKOG fakulteta
POENTA je u jaranskom zzzzdogovaranju sa tajkunom crnog trzišta oružja, "advokatom" Kolićem MUTNIH posrednika u realizovanju transakcije/kupovine, preko svjetskog PERAČA PRLJAVOG NOVCA - Kipra itd.
POENTA je u diletantskom Fadilu, koji nije deset miliona iz svog džepa PROĆERDAO za najjeftinije smeće bez garancije, zagarantovanog servisa, atestiranja, BANKARSKE GARANCIJE itd.
Hadzifejzović i dovodi svako malo Avdu upravo zato što je i on sam sklon zavjeraštvu, tim razbijanjem glave INTRIGAMA i 'dimnim bombama' tipa "ko je čiji" i kvazi-razlozima zašto je neko nesto raskrinkao, reagovao, pokrenuo bla bla
Eto, jebo kriminal - to Čovke udara na Baketa - ništa posebno narode, samo političke igre...
Psi laju a karavani prolaze.
Nema nama selameta dok se ne okanimo svođenja svega na 'intrige na dvoru' i dok umjesto toga ne počnemo za svaku aferu praviti konstantan pritisak i na inspektora i na tužitelja i na policiju i na sudiju i sudsko vijeće i na famozni VSTV itd.
A iznad svega - na svakog političara koji, poput nedavno Baketa i cijele SDA armije, krene srati i kokodakati o "udaru na patriote" čim se dirne u njihov krak bh mafije.
To će se dogoditi - nikad, jer je većina i samog naroda korumpirana tj. sa što manjim što većim 'orasima u džepu' pa im baš i ne paše odgovaranje za svako nezakonito i nemoralno/koruptivno ponašanje. počevši od saobraćajne (ne)kulture i standardnog rondanja kad treba priznati krivicu i platiti kaznu...
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12830 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.Hajlac wrote: ↑05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...
Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
-
pinkman
- Posts: 3090
- Joined: 07/09/2013 18:57
#12831 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nije Klix los, mada bi nekad jace mogli udariti.
Meni je Index jedini pravi medij na Balkanu.
Meni je Index jedini pravi medij na Balkanu.
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#12832 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
meni je ovaj forum jos uvijek najbolji medij na Balkanu...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- Porodice Foht
- Posts: 3714
- Joined: 14/01/2019 04:56
#12834 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kakav je da je, iako i mene cesto nervira, bilo bi puno gore da i takvog Klix-a nema. Mislim da su jedni od rijetkih koji CIN-ova ozbiljna istrazivanja o korupciji u BiH prenesu. Dzaba to CIN-u kad njega mali broj ljudi prati, iako je FB i tu podigao citanost, ako ne dodje na Klix gdje je daleko najveca posjecenost u BiH, domet je puno kraci.JThomas wrote: ↑05/07/2020 20:30ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.Hajlac wrote: ↑05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...
Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
Face tv sve radi iz vlastite poslovne perspektive i meni je fenomen kako se odrzavaju na sceni samo s jednom emisijom koja ide dva dana. Daj Boze da dozivi otvaranje tunela Prenj.
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#12835 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa Face-u predviđaju kraj od 2013. godine a on sve jači i jači.Porodice Foht wrote: ↑06/07/2020 10:41Kakav je da je, iako i mene cesto nervira, bilo bi puno gore da i takvog Klix-a nema. Mislim da su jedni od rijetkih koji CIN-ova ozbiljna istrazivanja o korupciji u BiH prenesu. Dzaba to CIN-u kad njega mali broj ljudi prati, iako je FB i tu podigao citanost, ako ne dodje na Klix gdje je daleko najveca posjecenost u BiH, domet je puno kraci.JThomas wrote: ↑05/07/2020 20:30ovo je i moj utisak, jedno zadnje dvije-tri godine. relativno je puno relativno kvalitetnih članaka o kriminalu, upadljivo kvalitetnijih od tih stranih loše prevedenih.Hajlac wrote: ↑05/07/2020 17:59
klix je polu-zuti medij, koji kvantitetom (uzasno lose) prevedenih tudjih clanaka pokusava prikriti nedostatak kvaliteta...
Ali stoji cinjenica da si upravo zbog kolike-tolike finansijske nezavisnosti(baš jer zbog velike citanosti imaju puno marketinskih sponzora) mogu dozvoliti svakodnevno pracenje, a samim tim i podsjecanje, kriminala i afera lokalne bh mafije.
TO najvise smeta ovima sto su pokupovali maltene sve ostale medije, ili ih finansijski unistili pa ih vise niko ne cita/ne gleda.
Face tv sve radi iz vlastite poslovne perspektive i meni je fenomen kako se odrzavaju na sceni samo s jednom emisijom koja ide dva dana. Daj Boze da dozivi otvaranje tunela Prenj.![]()
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12837 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
samo i znamo srat
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
- Haris033
- Posts: 5094
- Joined: 02/02/2005 07:07
- Location: Sarajevo
- Contact:
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#12840 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Kad smo vec kod tog (ne)objavljivanja odredjenih clanaka, meni je intrigantnije zasto klix, a ni faktor, nap itd. nisu objavili ovako bitnu vijest o zapljeni OSAMDESET KILOGRAMA DROGE kod bivseg uposlenika OSA-e i pratioca bivseg glavnog drzavnog tuzioca Salihovica u Francuskoj:
Mirsad Memić / Francuska: Bivši pratilac Gorana Salihovića uhapšen s drogom!
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... gom/382204

Ne upratih, da li je FACE TV objavila ovu bombasticnu vijest?
---------------
Ovo sto je Zurnal jos 2016-e pisao je ocito istina(gle ironije - autor clanka Avdo Avdic
):
OPSTRUKCIJE U PREDMETU BOBAR BANKA: Tužilac Salihović povezan sa ubicama i narko dilerima
https://zurnal.info/novost/19952/tuzila ... o-dilerima
Mirsad Memić / Francuska: Bivši pratilac Gorana Salihovića uhapšen s drogom!
https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... gom/382204
Ne upratih, da li je FACE TV objavila ovu bombasticnu vijest?
---------------
Ovo sto je Zurnal jos 2016-e pisao je ocito istina(gle ironije - autor clanka Avdo Avdic
OPSTRUKCIJE U PREDMETU BOBAR BANKA: Tužilac Salihović povezan sa ubicama i narko dilerima
https://zurnal.info/novost/19952/tuzila ... o-dilerima
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#12841 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
avdo ima vrlo dobre veze i informacije, nemojte u to sumnjati, to apsolutno nije sporno. ali kalkuliše sa njima, pravi dilove, ucjenjuje i tako to. i on i oni koji mu ih daju.
- Hajlac
- Posts: 5807
- Joined: 15/02/2012 15:08
- Location: Chris Hedges!
#12842 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pravi primjerak režimskog/povlastenog novinara, smutljivca...
Ali i takav, stoput je bolji od raznih "novinara" iz avaza, faktora itd. !
Ali i takav, stoput je bolji od raznih "novinara" iz avaza, faktora itd. !
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12843 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
pa to i nisu novinari
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
-
Sociolog
- Posts: 5764
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#12845 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma Avdo je proSDA novinar po meni
- Tesla Edison
- Posts: 8361
- Joined: 08/05/2017 19:17
#12846 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Koja stranka je sada vlasnik Žurnala?
- Kejn
- Posts: 2630
- Joined: 24/09/2016 12:24
- Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu
#12847 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Izgleda je fkt. Klix ruski portal. Na članku o Đukanoviću su jedino otključali komentare 
-
breuer
- Posts: 7879
- Joined: 06/07/2009 15:44
#12848 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ljubiša Ristić dan uoči 11. 07. kod Senada, zanimljivo...
-
RtrnOfSalisbury
- Posts: 3981
- Joined: 13/02/2008 04:52
- Location: Tullarosa
#12849 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
leleeee.... kad ljuuuubisa odrzi besjedu. njem zivot nije interesantan posto sve zna a misterijozno je kako je taki pametolog mogu unic u stranku ruskog akademika mire markovic
ako je ljuuuubisa tolko pametan onda je predsjednica jos pametnija a to naprosto nemere bit
haj sto je zdravkan colic uniso, on je pjevac al ljuuuubisa pametolog .... nemi jasno
cak je i sence osto zatecen i brez komentara sto granici sa nevjerovatnim
cak je i sence osto zatecen i brez komentara sto granici sa nevjerovatnim
- bunk
- Posts: 8774
- Joined: 16/07/2016 19:58
#12850 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Jel ovo nema pauze?
Ljetnje mislim.
Haj neka,koliko god mi iso na zivce opet mazohisticki gledam. Nemam pojma,trebo je biti nas bard novinarstva ala Goran Milic.
Ljetnje mislim.
Haj neka,koliko god mi iso na zivce opet mazohisticki gledam. Nemam pojma,trebo je biti nas bard novinarstva ala Goran Milic.
