Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Škobo Habu
Posts: 9791
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#11901 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Škobo Habu »

Login7777 wrote: 09/03/2021 13:15 Image
Samo još dublje ukopava.

Valjda ne konta razliku između svog i Filandrinog objašnjenja. :-)
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Chloe wrote: 09/03/2021 13:14
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
X Bošnjaka znam koji nisu u SDA niti su glasači SDA ... koji vrag su oni onda? :?
stvarno karen?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11903 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Bosanac sa dna kace wrote: 09/03/2021 14:38
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
Moze li ovako:
"hrvat prije 400 godina i danas nisu iste kategorije u tome je problem sto turbo fašistoidni hrvati ne kontaju to
a fašistoidni hrvati su lopovi okupljeni oko hdz od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasači ili pregaoci te politike na neki drugi način"
???
sta rece?

sta je mirza dzomba?
nastavnik fizickog
Posts: 39
Joined: 05/03/2021 14:59

#11904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nastavnik fizickog »

drug_profi wrote: 09/03/2021 14:54
nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 14:41 initiatief
Šta ima holandija. Ka'eš nisi bot, a... :lol:
nizozemska se kaze ako nisi mislio na nesto drugo a sto ne belgija??? :izet:
eto vidis i sam koliko si limiteren :izet:
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Image

Eeee crne kafe, crnja da ne može bit.
User avatar
no_sekirli
Posts: 7007
Joined: 02/10/2013 18:36

#11906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by no_sekirli »

Login7777 wrote: 09/03/2021 16:06 Image

Eeee crne kafe, crnja da ne može bit.
Vjerodostojno. Njegovi odredili lockdown, ali njega to ne moze sprijeciti da pije kafu. Makar i u drugom entitetu.
Sad ce to Kifla demantirati nabrzaka, no sikiriki.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11907 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

User avatar
relativno84
Posts: 15615
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#11908 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Zanimljivo koliko je Kifla bio aktivan oko Mostara, a sad dok se lomi u kantonu gdje moze da utice na procese mrtva tisina, nema ga ni da baci like :-?
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 09/03/2021 13:14
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
X Bošnjaka znam koji nisu u SDA niti su glasači SDA ... koji vrag su oni onda? :?
Bolji dio Bosnjaka. :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65416
Joined: 16/07/2012 16:00

#11910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 16:03
drug_profi wrote: 09/03/2021 14:54
nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 14:41 initiatief
Šta ima holandija. Ka'eš nisi bot, a... :lol:
nizozemska se kaze ako nisi mislio na nesto drugo a sto ne belgija??? :izet:
eto vidis i sam koliko si limiteren :izet:
Pretpostavljam da su vas te djecije fore trenirali na naprednom kursu trolanja.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#11911 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bosanac sa dna kace »

nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 14:44
Bosanac sa dna kace wrote: 09/03/2021 14:38
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
Moze li ovako:
"hrvat prije 400 godina i danas nisu iste kategorije u tome je problem sto turbo fašistoidni hrvati ne kontaju to
a fašistoidni hrvati su lopovi okupljeni oko hdz od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasači ili pregaoci te politike na neki drugi način"
???
takodje dobitna kombinacija 8) bilo kako bilo sve koji drugacije misle i govore proglasis lopovima i prevarantima...
Nije samo to poenta moga pisanja...vec cinjenica da je Marickine argumente koristio Karadzic...
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 10147
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#11912 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bosanac sa dna kace »

foxlife wrote: 09/03/2021 15:51
Bosanac sa dna kace wrote: 09/03/2021 14:38
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
Moze li ovako:
"hrvat prije 400 godina i danas nisu iste kategorije u tome je problem sto turbo fašistoidni hrvati ne kontaju to
a fašistoidni hrvati su lopovi okupljeni oko hdz od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasači ili pregaoci te politike na neki drugi način"
???
sta rece?

sta je mirza dzomba?
kakav Mirza? O cemu ti?
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 84597
Joined: 03/10/2011 20:11

#11913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Sigma90 wrote: 09/03/2021 19:36
Chloe wrote: 09/03/2021 13:14
foxlife wrote: 09/03/2021 12:13 bosnjak prije 400 godina i danas nisu ista kategorija u tome je problem sto turbo muslimani ne kontaju to
a turbo muslimani su lopovi okupljeni oko sda od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasaci i sl
X Bošnjaka znam koji nisu u SDA niti su glasači SDA ... koji vrag su oni onda? :?
Bolji dio Bosnjaka. :thumbup:
:facepalm:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11914 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 09/03/2021 21:20
Sigma90 wrote: 09/03/2021 19:36
Chloe wrote: 09/03/2021 13:14

X Bošnjaka znam koji nisu u SDA niti su glasači SDA ... koji vrag su oni onda? :?
Bolji dio Bosnjaka. :thumbup:
:facepalm:
Jesam to nesto pogresno rekao/napisao?
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

Bosanac sa dna kace wrote: 09/03/2021 20:07
nastavnik fizickog wrote: 09/03/2021 14:44
Bosanac sa dna kace wrote: 09/03/2021 14:38
Moze li ovako:
"hrvat prije 400 godina i danas nisu iste kategorije u tome je problem sto turbo fašistoidni hrvati ne kontaju to
a fašistoidni hrvati su lopovi okupljeni oko hdz od nastanka do danas bilo u stranci bilo kao glasači ili pregaoci te politike na neki drugi način"
???
takodje dobitna kombinacija 8) bilo kako bilo sve koji drugacije misle i govore proglasis lopovima i prevarantima...
Nije samo to poenta moga pisanja...vec cinjenica da je Marickine argumente koristio Karadzic...
Kandidovala bi nji'ova stranka Krajišnika, pravog Sarajliju, al im umrije. Jbt baksuza.


Btw Marićka, Marinko Čavara, Martina Mlinarević ili ovi lokalni forumaši Hrvati koji znaju šta je najbolje za Bošnjake su ista stvar, upakovana u par različitih ukrasnih papira
User avatar
Istinu govorim
Posts: 428
Joined: 30/12/2020 18:15
Location: Fašista, šovinista, nacionalista, govornik bosanskog i sve ono što vi mrzite

#11916 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Istinu govorim »

Login7777 wrote: 09/03/2021 16:06 Image

Eeee crne kafe, crnja da ne može bit.
Svrha lockdowna je da izgleda ko da se nešto radi. Da ne ulazim da je dokazan isti u većim gradovima da ne funkcioniše, ovakav parcijalni lockdown, gdje imaš dio grada koji je dio grada u svemu osim u zakonu i gdje za njih ne važe pravila i gdje će u ponedjeljak ući 100k ljudi sa strane u Sarajevo je kontraproduktivan u najbolju ruku, a možda i maliciozan
User avatar
nikad_vise
Posts: 2015
Joined: 20/09/2010 22:35

#11917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Login7777 wrote: 09/03/2021 09:58
Styling wrote: 09/03/2021 09:36
Login7777 wrote: 09/03/2021 09:14 Još ono opravdava ponižavanje Bošnjaka u sred Sarajeva. NiPodaštavanje razuma.
Kakvo ponizenje. De malo se opismeni pa onda da pricamo. Znas li razliku ozmedju nacije i etnije. U pravu je potpuno. Izraz Bosnjak je bio izraz za naciju, znaci sve ljude koji su zivjeli u Bosni, a ne etnicitet. U ratu se sastalo vijece staraca i odlucilo da nametne svim muslimanima naziv Bosnjak a da ih pri tome niko nista nije pitao.
Nisam ni očekivao od kiflobota da neće stati u odbranu Ivane. Autošovinizam diše punim plućima u NiP-u.
@Styling ne pisi gluposti.NiP ovu ublehu ne smije podrzati.
Ni jedan Bosnjak ne moze podrzati zenu kojoj smeta veza Bosnjaka BiH i Sandzaka,zenu koja nam negira naciju i zenu koja lajkuje statuse da je sarajevo bliskoistocna kasaba?Evo sad izlaze novi snimci gdje su majke Srebrenice pateticne,gdje je Alija bio lazni musliman i niz njenih bljuvotina.Ssto se tice Nase stranke,kod mene su izgubili sav kredit.Prvo vrijedanje ljudi koji su branili Mostar,sad opravdavanje ove ublehe,pa isporucise Mostar HDZ-u bukvalno.Praveci se budalama i ne zeljeti vidjeti ove stvari samo govorimo da nismo nista bolji od SDA sendvicara i klimaca glava.

Iskreno se nadam da NiP ovo nece podrzati i pokusati pravdati jer bi za mene kao Bosnjaka definitivno ovo znacilo da su za radi interesa spremni gaziti po svom obrazu.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#11918 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by murga225883 »

Otkako.je Nihad Omerovic presao u tu stranku ja vise ne vjerujem u politiku u BiH

Zamisli glasas za nezavisnog i on se presalta u neku stranku kasnije ...
User avatar
Ricken
Posts: 6053
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#11919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ricken »

Styling wrote: 09/03/2021 10:24
Ricken wrote: 09/03/2021 10:08
Styling wrote: 09/03/2021 09:57

Po cemu je ksenofob? Sto je rekla istinu koju SDA koja je i nametnula ime Bosnjaci nece da prizna?
Ba

Ti bi se svađala? Nema potrebe za tim, nisu tema Bošnjaci, oni imaju svoje mjesto u historiji, vrlo jasno, a ovo nije sat historije, pa te nemam namjeru poučavati. Nije ona rekla nikakvu istinu, nego je pokazala da nije dovoljno intelektualno izgledati, potrebno je nešto i znati. Za početak, provjeri koje su sve historisjke osobe, bitne za ovo područje izjašnjavale i nazivale Bošnjacima.
Ja u klin ti u plocu. Ti govoris o naciji ja govorim o etniji. Dva razlicita pojma. Ja znam dovoljno, a znas li ti?
Baš naprotiv ti brkaš naciju i etniju.

Vjerovatno i ne shvataš da su kod nas ta dva pojma već više od 20 godina, a potpuno pogrešno, ustavom, objedinjena. Ali eto, nek su Bošnjacima nametnuli neki novi termin Bošnjak, a KP im nije nametnula termin Musliman. Kako objašnjavaš da se kao Bošnjaci izjašnjavaju ljudi koji nisu Bosanci, pa čak ni muslimani?

Ali, ako te dobro shvatam, ti tvrdiš da Bošnjak nije i ne može biti etnička pripadnost, tj. Bošnjaci nisu narod, pa samim tim vjerovatno bi se dalo zaključiti da favorizuješ tezu da su islamizirani srbi ili hrvati. To isto kaže i Ivana Marić, ili je barem tako većina shvatila njene poruke.

A shvata ih tako sa punim pravom, jer su još uvijek svježe poruke koje je slao Franjo Tuđman 90 ih godina prošlog stoljeća:

„Bosna nije nacija, nema ni prava ni povijest nacije. Nacija je zemlja, ali je i rasa i krv, a takozvanu Bosnu naseljava nekoliko rasa i krvi. Kako bi neki iz te miješane i nečiste etničke situacije htjeli oblikovati cjelinu. Ne, gospodo, ne! Bosna mora nestati...“

Ali, dobro smo prošli, makar nisi lamentirala kako je bosanski jezik, kojim govore Bošnjaci, ustvari dijalekt srpskog ili hrvatskog jezika.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#11920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Login7777 wrote: 09/03/2021 17:18
Evo ta emisije iz koje je izvucena rijec 'diskutabilno'

https://youtu.be/Yd6HU7bxO08

18.00, gdje govori upravo o Praljku veoma negativno

48.00, kaze ako Praljak i Karadzic nisu zlocinci zasto niste ponudili kontra dokaze. Jasno kaze da odluke suda treba postovati.

...

SDA izvuce tri rijeci iz recenice i kontaju da su zavrsili posao. Kod iole inteligentnih ljudi te seljacke fore nikad nisu prolazile, a sve manje prolaze i kod najvecih budala. Vec 25 godina ljude lovite na istu foru, tesko je tolike godine biti budala u kontinuitetu.
caros
Posts: 1513
Joined: 16/03/2012 19:05

#11921 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by caros »

Ricken wrote: 10/03/2021 01:30
Styling wrote: 09/03/2021 10:24
Ricken wrote: 09/03/2021 10:08 Ba

Ti bi se svađala? Nema potrebe za tim, nisu tema Bošnjaci, oni imaju svoje mjesto u historiji, vrlo jasno, a ovo nije sat historije, pa te nemam namjeru poučavati. Nije ona rekla nikakvu istinu, nego je pokazala da nije dovoljno intelektualno izgledati, potrebno je nešto i znati. Za početak, provjeri koje su sve historisjke osobe, bitne za ovo područje izjašnjavale i nazivale Bošnjacima.
Ja u klin ti u plocu. Ti govoris o naciji ja govorim o etniji. Dva razlicita pojma. Ja znam dovoljno, a znas li ti?
Baš naprotiv ti brkaš naciju i etniju.

Vjerovatno i ne shvataš da su kod nas ta dva pojma već više od 20 godina, a potpuno pogrešno, ustavom, objedinjena. Ali eto, nek su Bošnjacima nametnuli neki novi termin Bošnjak, a KP im nije nametnula termin Musliman. Kako objašnjavaš da se kao Bošnjaci izjašnjavaju ljudi koji nisu Bosanci, pa čak ni muslimani?

Ali, ako te dobro shvatam, ti tvrdiš da Bošnjak nije i ne može biti etnička pripadnost, tj. Bošnjaci nisu narod, pa samim tim vjerovatno bi se dalo zaključiti da favorizuješ tezu da su islamizirani srbi ili hrvati. To isto kaže i Ivana Marić, ili je barem tako većina shvatila njene poruke.

A shvata ih tako sa punim pravom, jer su još uvijek svježe poruke koje je slao Franjo Tuđman 90 ih godina prošlog stoljeća:

„Bosna nije nacija, nema ni prava ni povijest nacije. Nacija je zemlja, ali je i rasa i krv, a takozvanu Bosnu naseljava nekoliko rasa i krvi. Kako bi neki iz te miješane i nečiste etničke situacije htjeli oblikovati cjelinu. Ne, gospodo, ne! Bosna mora nestati...“

Ali, dobro smo prošli, makar nisi lamentirala kako je bosanski jezik, kojim govore Bošnjaci, ustvari dijalekt srpskog ili hrvatskog jezika.
:thumbup:

Smatram se Bošnjakom, a sa Islamom nemam apsolutno nikakve veze.

Zašto se smatram Bošnjakom? Zato što Bošnjak živi na ovim prostorima stoljećima, veoma prosto. Za Ivane i Milorade sam vjerovatno izdajnik.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

nikad_vise wrote: 09/03/2021 22:05
Login7777 wrote: 09/03/2021 09:58
Styling wrote: 09/03/2021 09:36

Kakvo ponizenje. De malo se opismeni pa onda da pricamo. Znas li razliku ozmedju nacije i etnije. U pravu je potpuno. Izraz Bosnjak je bio izraz za naciju, znaci sve ljude koji su zivjeli u Bosni, a ne etnicitet. U ratu se sastalo vijece staraca i odlucilo da nametne svim muslimanima naziv Bosnjak a da ih pri tome niko nista nije pitao.
Nisam ni očekivao od kiflobota da neće stati u odbranu Ivane. Autošovinizam diše punim plućima u NiP-u.
@Styling ne pisi gluposti.NiP ovu ublehu ne smije podrzati.
Ni jedan Bosnjak ne moze podrzati zenu kojoj smeta veza Bosnjaka BiH i Sandzaka,zenu koja nam negira naciju i zenu koja lajkuje statuse da je sarajevo bliskoistocna kasaba?Evo sad izlaze novi snimci gdje su majke Srebrenice pateticne,gdje je Alija bio lazni musliman i niz njenih bljuvotina.Ssto se tice Nase stranke,kod mene su izgubili sav kredit.Prvo vrijedanje ljudi koji su branili Mostar,sad opravdavanje ove ublehe,pa isporucise Mostar HDZ-u bukvalno.Praveci se budalama i ne zeljeti vidjeti ove stvari samo govorimo da nismo nista bolji od SDA sendvicara i klimaca glava.

Iskreno se nadam da NiP ovo nece podrzati i pokusati pravdati jer bi za mene kao Bosnjaka definitivno ovo znacilo da su za radi interesa spremni gaziti po svom obrazu.
Glupost je kada vi slijepo vjerujete sve sto vam SDA servira. Mostar je isporucen prosle godine u juli kada su Bakir i Covic potpisali novi izborni zakon za Mostar. Napadom na Ivanu skrece se paznja sa krucijalnih egzistencijalnih problema u drzavi.

Neke majke Srebrenice koje zive u Sarajevu, uzimaju hiljade maraka na tragediji svojih bliznjih i mene nerviraju.

Mislim da NiP nema nista sa ovim izborom. Ako NS hoce da bude ona bice. Digli ste se protiv zene kao da ratni zlocinac, a sve sto je rekla nije daleko od istine. Veci je patriota od Bisere koja nas bruka gdje stigne, koja je pola familije zaposlila u MIP i nakrala da ima za dva zivota i Fadila koji nije u stanju nabaciti vakcine da se spase ljudski zivoti.

Kakve veze uopste ima da li je ime Bosnjaci nastalo prije 30 godina ili prije 5 vjekova. Meni kao muslimanki jako smeta taj naziv. Apsolutno me ne definise i izdvaja me od ostalih muslimana u svijetu.

Bolje bi vam bilo da probate sacuvati ovu drzavu kada ste vec na vlasti i da ne rasprodajete cast Bosnjaka svaki put kada vam Covic i Dodik nesto zatraze. Jer kako ste poceli uskoro je necemo ni imati,pa bi Bosnjaci, cijim se imenom ponosite, mogli zavrsiti kao migranti ili Palestinci, narod bez drzave.
El_comadante
Posts: 9044
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#11923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

nikad_vise wrote: 09/03/2021 22:05
Login7777 wrote: 09/03/2021 09:58
Styling wrote: 09/03/2021 09:36

Kakvo ponizenje. De malo se opismeni pa onda da pricamo. Znas li razliku ozmedju nacije i etnije. U pravu je potpuno. Izraz Bosnjak je bio izraz za naciju, znaci sve ljude koji su zivjeli u Bosni, a ne etnicitet. U ratu se sastalo vijece staraca i odlucilo da nametne svim muslimanima naziv Bosnjak a da ih pri tome niko nista nije pitao.
Nisam ni očekivao od kiflobota da neće stati u odbranu Ivane. Autošovinizam diše punim plućima u NiP-u.
@Styling ne pisi gluposti.NiP ovu ublehu ne smije podrzati.
Ni jedan Bosnjak ne moze podrzati zenu kojoj smeta veza Bosnjaka BiH i Sandzaka,zenu koja nam negira naciju i zenu koja lajkuje statuse da je sarajevo bliskoistocna kasaba?Evo sad izlaze novi snimci gdje su majke Srebrenice pateticne,gdje je Alija bio lazni musliman i niz njenih bljuvotina.Ssto se tice Nase stranke,kod mene su izgubili sav kredit.Prvo vrijedanje ljudi koji su branili Mostar,sad opravdavanje ove ublehe,pa isporucise Mostar HDZ-u bukvalno.Praveci se budalama i ne zeljeti vidjeti ove stvari samo govorimo da nismo nista bolji od SDA sendvicara i klimaca glava.

Iskreno se nadam da NiP ovo nece podrzati i pokusati pravdati jer bi za mene kao Bosnjaka definitivno ovo znacilo da su za radi interesa spremni gaziti po svom obrazu.
slažem se. ako NiP podrži ovu više neću gasati za njih nikada. meni nije problem što je nju kandidovala NS, od njih je svašta očekivati, ali NiP ako glasa za mene je to problem.
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11924 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Treba zapamtit višednevnu tišinu gazde NiP-a na gaženje Bošnjaka, dok se na SDA skakalo FB statusima po vascijele dane.
User avatar
klizim po parkingu
Posts: 243
Joined: 25/02/2021 23:49

#11925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by klizim po parkingu »

Login7777 wrote: 10/03/2021 09:44 Treba zapamtit višednevnu tišinu gazde NiP-a na gaženje Bošnjaka, dok se na SDA skakalo FB statusima po vascijele dane.
a sda ga brani tako sto ga čitav prvi esalon stranke coki drugu aci dan nakon dana nezavisnosti zemlje u koju se toboze kunu

mojne na rende parizera sda botu :bih: :bih:
Post Reply