Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Rugafet wrote: ↑21/06/2026 18:52
Pa šta, vozam je godinu, dvije i kupim šta drugo. Ovamo se svejedno auta mijenjaju ko čarape ako to hoćeš. Uostalom ja mi jednu nisam vidio truhlu, ne samo Mazdu nego inače. Jedino ako je baš dreš star 67 godina koji je negdje stajao nevožen i kisnuo u nekakvom ambaru
ma mi bi se ovamo otimali za tu mazdu da izleti na oglasima za 1500 KM.
peri deri auto
Od arapa i meksikanaca nemozes kupiti korolu. Otimaju se. Jer imaju onaj nas mentalitet ne mjenjas ni gume dok nisu komplet celave. A za ulje i filtere da ne govorim.. .. dok ove mazde slabije idu i ima ih po oglasima bruka jeftino..