La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10351 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Fossil wrote: 04/02/2021 09:23 Fascinantno je da je klub koji ima te kapacitete i trosi toliko, zadnjih 10 godina imao samo dva ozbiljna trenera.
Poslije Pepea ovo j sve ostalo je u 5 deka i ovaj zutokljunac je ocito zalutao na ovu poziciju
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10352 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

luckylaka wrote: 04/02/2021 13:03
Fossil wrote: 04/02/2021 09:23 Fascinantno je da je klub koji ima te kapacitete i trosi toliko, zadnjih 10 godina imao samo dva ozbiljna trenera.
Poslije Pepea ovo j sve ostalo je u 5 deka i ovaj zutokljunac je ocito zalutao na ovu poziciju
Ovako to ide što se tice kvaliteta trenera Barce od perioda Guardiole:

Pep > Enrique > Tito Vilanova > Valverde > Setien > Tata Martino > Koeman.

Dakle, žutokljunac je definitivno najgori trener od svih. Gori je i od Martina i od Setiena, što je realno podvig :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10353 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Nije Tata toliko los, vise nekako nije imao srece. Nije se nigdje izblamirao, za razliku od Setiena Osmice.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10354 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Tata u roku od 10 dana popušio na sva tri fronta :lol: a imao tada najjacu ekipu u Evropi. Od toga imao meč loptu za titulu i to na Campu.
Smeće od trenera.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10355 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

LSD wrote: 04/02/2021 14:11 Tata u roku od 10 dana popušio na sva tri fronta :lol: a imao tada najjacu ekipu u Evropi. Od toga imao meč loptu za titulu i to na Campu.
Smeće od trenera.
Pa nije popusio od Osasune, nego od najjace varijante Atletica. Znam da je recimo Reala dobio dvaput u prvenstvu, ekipu koja je bila prvak Evrope.

On nije imao Suareza, a Neymaru je bila prva sezona u Evropi.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10356 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

ultima_palabra wrote: 04/02/2021 14:20
LSD wrote: 04/02/2021 14:11 Tata u roku od 10 dana popušio na sva tri fronta :lol: a imao tada najjacu ekipu u Evropi. Od toga imao meč loptu za titulu i to na Campu.
Smeće od trenera.
Pa nije popusio od Osasune, nego od najjace varijante Atletica. Znam da je recimo Reala dobio dvaput u prvenstvu, ekipu koja je bila prvak Evrope.

On nije imao Suareza, a Neymaru je bila prva sezona u Evropi.
Ali nije ni vodio Osasunu vec Messija, Xavija, Iniestu, Busketsa, Pikea, Alvesa, Albu, Maskerana, Alexisa, Fabregasa, Pedra i tako te neke anonimuse.
I u 10 dana sve prosuo niz vodu, jer je trenerski amater.

Mada je i takav Tata bolji trener od Koemana :lol: žutokljunca se nogirali iz Evertona, iz Southamptona, dere ge trenerski pocetnik Pirlo sa nikad slabijim Juvetom, dere ga Zinedin rutinski na Campu sa ocajnim Realom (dobro Zinedin ipak trener za njega).
Dakle, nema goreg smeća i opcije za klupu Barce od Koemana. Pogotovu u ovako delikatnoj situaciji kada je haos u Barci, kada nema uprave, Messi hoce da ide, smijena generacije o toku, tranziciona sezona gdje treba izgurati mlade i oni u takvom rasulu dovedu klocinu Koemana da sve to hendla :facepalm:
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#10357 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

I iz Valencije su ga najurili :mrgreen:

Ovo dosad sto smo vidjeli je nedovoljno, nije nivo koji navijaci traze. Igra mu Trincao od prve minute, momak je realno za Barce B kvalitetom. Bartomeu i ekipa su uzeli fine pare u djep za ovaj transfer (prevara).

Vracanje De Jonga na stopera kad imas Lengleta na klupi je nevjerovatna glupost i opcija sa 4 igraca u napadu (skoro bez odbrane). :-)
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#10358 Re: La Liga Santander

Post by zippoo87 »

Kuman mi je ubjedljivo najgori trener unazad 15 godina i vise.Totalno je bezlican a kako je trener,uspio je napraviti rasulo od ekipe.
Najgore od svega je sto ce nam shebati i Pjanica...vec mu je poljuljao samopouzdanje...ne igra,sve ga nesto proziva po medijima...fol treba se nesto dokazivati...glupost nevidjena
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10359 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Prodje Bilbao, mogli bi oni i ovo uzeti... majstori su za kup takmicenja, ali i Sevilla je doduse.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#10360 Re: La Liga Santander

Post by zippoo87 »

ultima_palabra wrote: 04/02/2021 23:55 Prodje Bilbao, mogli bi oni i ovo uzeti... majstori su za kup takmicenja, ali i Sevilla je doduse.
Na penale...igra i nije bila cemu.
Gledao sam utakmicu
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10361 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Lijepa akcija Betisa kod gola.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10362 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Messi vaki naki, a bez njega bi bila borba za Ligu Evrope.
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10363 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Izadje ovaj nas muflon Barca proigra. I tako svaki put.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#10364 Re: La Liga Santander

Post by Charuga »

Joj odbrane Barse ... :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10365 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

2:2 ja dobre emisije... :D
User avatar
ps5
Posts: 262
Joined: 12/10/2020 22:11

#10366 Re: La Liga Santander

Post by ps5 »

Bolje da je Buskec izasao nego Pjanic. Covjek kriv za gol 100%.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#10367 Re: La Liga Santander

Post by kory_galaktikos »

Gerro wrote: 07/02/2021 22:31 Izadje ovaj nas muflon Barca proigra. I tako svaki put.
Ma nije to do Pjanica, Betis ne dobije penal i primi gol haman odma.
Onda onaj smijesni autogol al jbg to je fudbal.
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10368 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april. :izet:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10369 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 07/02/2021 23:18 Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april. :izet:
A to je inace period kad Barcelona hara :mrgreen:
User avatar
Ludzak
Posts: 6985
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#10370 Re: La Liga Santander

Post by Ludzak »

Nema Barcelona vise tih igraca koja bi harala. Sa Grizmanom da hara, sa Brejtvejtom da hara, sa Dembeleom da hara, sa Buskecom da hara, sa Legleom da hara :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10371 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 07/02/2021 23:27
Crvena Tifoza wrote: 07/02/2021 23:18 Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april. :izet:
A to je inace period kad Barcelona hara :mrgreen:
Vidiš da hvataju zalet za prvu poziciju :D
User avatar
Logovan
Posts: 102790
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10372 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

:thumbup: :thumbup:

Image
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#10373 Re: La Liga Santander

Post by Van Halen »

Steta Atletika, igraju dobro ali se bojim njihovog kompleksa Reala i Barce te da ne budu prosuli sve na kraju
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#10374 Re: La Liga Santander

Post by Tito_i_Partija »

U evropi prosipaju, pogotovo kad je finale lige prvaka, al' la liga je druga prica.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10375 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Predaleko su i Barcelona i Real. Po svemu.
Post Reply