Šta ima prosječni
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10327 Re: La Liga Santander
Za šta ovaj traži faul 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10328 Re: La Liga Santander
Pjanić ili Alcantara. Veliko je pitanje ko je lošiji igrač.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10329 Re: La Liga Santander
Raul živi novu mladost 
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10330 Re: La Liga Santander
izlazi Pjanic, eto bodova za Barcu

- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10331 Re: La Liga Santander
kako proigraše odmah

- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10332 Re: La Liga Santander
Jordi Alba is now tied for most own goals in La Liga history with 5
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10333 Re: La Liga Santander
Tri bobe
Sad lagano napasti prvo mjesto
Sad lagano napasti prvo mjesto
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10334 Re: La Liga Santander
Sa Pjanicem na klupi ni prvo mjesto nije nedostizno 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10335 Re: La Liga Santander
Koeman je totalna trenerska neznalica, zamalo da preplacena bagra od gotovine naprave veresiju.
Alba sam sebi zabije gol i onda se žali sudiji koji mu normalno pokaže žuti
Al pazi ovo:
To su ti Bartomeuovi pokemoni, tim bandita koji radi diverzije po medijima, skretanje pažnje.
Sad su dosjetili Reala, da i po njima bace malo dreka
Alba sam sebi zabije gol i onda se žali sudiji koji mu normalno pokaže žuti
Al pazi ovo:
Optužbe za Real Madrid zbog informacija o Messijevom ugovoru: Ovo rade kad god su u krizi
O ovom slučaju je govorio nekadašnji potpredsjednik Barcelone Jordi Mestre.
On smatra da su za ove informacije odgovorni mediji bliski Real Madridu i sam madridski velikan.
Po njegovom mišljenu, Kraljevi to namjerno rade kada god su u krizi.
"Kada god je Real Madrid u lošoj situaciji i u krizi, pojave se ovakve vrste informacija. Uvijek se tako događa. Baš je slučajno", rekao je Mestre.
Nakon ovih prozivki sigurno će se javiti i iz Real Madrida, pa trebamo očekivati novi verbalni rat španskih velikana.
To su ti Bartomeuovi pokemoni, tim bandita koji radi diverzije po medijima, skretanje pažnje.
Sad su dosjetili Reala, da i po njima bace malo dreka
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10337 Re: La Liga Santander
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10338 Re: La Liga Santander
Sa ovim klocom na klupi zadrzati drugo mjesto je kao uzeti L.S.
- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10339 Re: La Liga Santander
I Barca se lagano oprašta od kupa. 
Edit: preokrenuše, još će i proći haha
Edit: preokrenuše, još će i proći haha
Last edited by Logovan on 03/02/2021 23:06, edited 1 time in total.
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10341 Re: La Liga Santander
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10342 Re: La Liga Santander
Strasna zavrsnica regularnog dijela. 
- luckylaka
- Posts: 26217
- Joined: 15/01/2010 06:28
#10343 Re: La Liga Santander
Jebo li ti Messi oca svog ti jos drzis ovo zuto govno na klupi Barse
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10344 Re: La Liga Santander
Kakav završetak utakmice, petarda na kraju
Idemo dalje 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#10346 Re: La Liga Santander
Zadnjih 10 minuta i produzeci ludilo a inace igra Barselone sada lici na neku prosjecnu srednju ekipu u krizi.
A onaj Kuman na klupi je trebao letiti davno
A onaj Kuman na klupi je trebao letiti davno
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10347 Re: La Liga Santander
Odgledah citavu tekmu na mobitelu bez prekida
Luda utakmica...lud golman Granade sta lik sve skide za 120 minuta, nerealno
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba.
Pocinje sa Trincaom u prvih 11 i ovaj opet pokazao da je prevara i da su Bartomeu i co uzeli neku jebenu proviziju za ovog igraca. Ja ne znam sta trener vidi u ovom igracu. Imao jos mnogo sansi ove sezone i nijednom nije zadovoljio. Niie to taj kvalitet za ovaj nivo.
Zasluzena pobjeda, reklo bi se prezasluzena. Opet pocetnicke greske odbrane, sad je Umtiti taj koji je ispao smijesan a na kraju Dest naivni napravo penal...
Koliko samo sansi, pogodjenih stativ precki...nevjerovatno luda utakmica. Bilo bi stvarno grozno da je zavrsilo 2:1.
Luda utakmica...lud golman Granade sta lik sve skide za 120 minuta, nerealno
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba.
Pocinje sa Trincaom u prvih 11 i ovaj opet pokazao da je prevara i da su Bartomeu i co uzeli neku jebenu proviziju za ovog igraca. Ja ne znam sta trener vidi u ovom igracu. Imao jos mnogo sansi ove sezone i nijednom nije zadovoljio. Niie to taj kvalitet za ovaj nivo.
Zasluzena pobjeda, reklo bi se prezasluzena. Opet pocetnicke greske odbrane, sad je Umtiti taj koji je ispao smijesan a na kraju Dest naivni napravo penal...
Koliko samo sansi, pogodjenih stativ precki...nevjerovatno luda utakmica. Bilo bi stvarno grozno da je zavrsilo 2:1.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10348 Re: La Liga Santander
Levat je ubjedljivo najgori trener Barce dosad. Hajd što ne zna postaviti neku normalnu formaciju i što skroz pogrešne igrace stavlja na određene pozicije. Vec što ne zna napraviti ni izmjenuDistortion wrote: ↑04/02/2021 00:23
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba.![]()
Onaj nesretnik Valverde je za njega trener, što jest jest. Treba biti covjek i priznati neke stvari.
Legenda kluba i zato ga drže, jel
Pa i Ronaldinho je još veca legenda, ako je to neko bitno mjerilo
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10349 Re: La Liga Santander
Tata MartinoLSD wrote: ↑04/02/2021 00:43Levat je ubjedljivo najgori trener Barce dosad. Hajd što ne zna postaviti neku normalnu formaciju i što skroz pogrešne igrace stavlja na određene pozicije. Vec što ne zna napraviti ni izmjenuDistortion wrote: ↑04/02/2021 00:23
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba.![]()
Totalna neznalica.
Onaj nesretnik Valverde je za njega trener, što jest jest. Treba biti covjek i priznati neke stvari.
Legenda kluba i zato ga drže, jel
Pa i Ronaldinho je još veca legenda, ako je to neko bitno mjerilodaj i njega na klupu nakon Koemana
![]()
- Fossil
- Posts: 750
- Joined: 11/10/2010 18:32
#10350 Re: La Liga Santander
Fascinantno je da je klub koji ima te kapacitete i trosi toliko, zadnjih 10 godina imao samo dva ozbiljna trenera.
