La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10326 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Gerro wrote: 31/01/2021 21:52 prosječni su 'vaki poput tebe koji misle da je Pjanic najbolji veznjak svijeta :-)
Šta ima prosječni
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10327 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Za šta ovaj traži faul :-)
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10328 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Pjanić ili Alcantara. Veliko je pitanje ko je lošiji igrač.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#10329 Re: La Liga Santander

Post by AmiĐa_Idriz »

Raul živi novu mladost :D
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10330 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

izlazi Pjanic, eto bodova za Barcu :thumbup: :bih:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10331 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

kako proigraše odmah :izet: :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102799
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10332 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Jordi Alba is now tied for most own goals in La Liga history with 5
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10333 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Tri bobe :thumbup:
Sad lagano napasti prvo mjesto :izet:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#10334 Re: La Liga Santander

Post by Gerro »

Sa Pjanicem na klupi ni prvo mjesto nije nedostizno :bih:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10335 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Koeman je totalna trenerska neznalica, zamalo da preplacena bagra od gotovine naprave veresiju.
Alba sam sebi zabije gol i onda se žali sudiji koji mu normalno pokaže žuti :lol:


Al pazi ovo:
Optužbe za Real Madrid zbog informacija o Messijevom ugovoru: Ovo rade kad god su u krizi
O ovom slučaju je govorio nekadašnji potpredsjednik Barcelone Jordi Mestre.
On smatra da su za ove informacije odgovorni mediji bliski Real Madridu i sam madridski velikan.

Po njegovom mišljenu, Kraljevi to namjerno rade kada god su u krizi.

"Kada god je Real Madrid u lošoj situaciji i u krizi, pojave se ovakve vrste informacija. Uvijek se tako događa. Baš je slučajno", rekao je Mestre.

Nakon ovih prozivki sigurno će se javiti i iz Real Madrida, pa trebamo očekivati novi verbalni rat španskih velikana.
:lol: :lol:
To su ti Bartomeuovi pokemoni, tim bandita koji radi diverzije po medijima, skretanje pažnje.
Sad su dosjetili Reala, da i po njima bace malo dreka :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59307
Joined: 15/12/2008 16:53

#10336 Re: La Liga Santander

Post by ultima_palabra »

Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 22:56 Tri bobe :thumbup:
Sad lagano napasti prvo mjesto :izet:
:lol:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10337 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

ultima_palabra wrote: 01/02/2021 00:23
Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 22:56 Tri bobe :thumbup:
Sad lagano napasti prvo mjesto :izet:
:lol:
:D
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10338 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Crvena Tifoza wrote: 31/01/2021 22:56 Tri bobe :thumbup:
Sad lagano napasti prvo mjesto :izet:
Sa ovim klocom na klupi zadrzati drugo mjesto je kao uzeti L.S.
User avatar
Logovan
Posts: 102799
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10339 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

I Barca se lagano oprašta od kupa. :skoljka:

Edit: preokrenuše, još će i proći haha :D
Last edited by Logovan on 03/02/2021 23:06, edited 1 time in total.
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10340 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Logovan wrote: 03/02/2021 22:25 I Barca se lagano oprašta od kupa. :skoljka:
:skoljka: :D
User avatar
Logovan
Posts: 102799
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#10341 Re: La Liga Santander

Post by Logovan »

Crvena Tifoza wrote: 03/02/2021 23:05
Logovan wrote: 03/02/2021 22:25 I Barca se lagano oprašta od kupa. :skoljka:
:skoljka: :D
3:3 :mrgreen:

Ludilo...
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10342 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Strasna zavrsnica regularnog dijela. :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#10343 Re: La Liga Santander

Post by luckylaka »

Jebo li ti Messi oca svog ti jos drzis ovo zuto govno na klupi Barse
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10344 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

Kakav završetak utakmice, petarda na kraju :thumbup: Idemo dalje :izet:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10345 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

luckylaka wrote: 03/02/2021 23:17 Jebo li ti Messi oca svog ti jos drzis ovo zuto govno na klupi Barse
Samo lagano bez uzrujavanja :bih:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#10346 Re: La Liga Santander

Post by zippoo87 »

Zadnjih 10 minuta i produzeci ludilo a inace igra Barselone sada lici na neku prosjecnu srednju ekipu u krizi.

A onaj Kuman na klupi je trebao letiti davno
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#10347 Re: La Liga Santander

Post by Distortion »

Odgledah citavu tekmu na mobitelu bez prekida :mrgreen:

Luda utakmica...lud golman Granade sta lik sve skide za 120 minuta, nerealno :shock:

Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba. :roll:

Pocinje sa Trincaom u prvih 11 i ovaj opet pokazao da je prevara i da su Bartomeu i co uzeli neku jebenu proviziju za ovog igraca. Ja ne znam sta trener vidi u ovom igracu. Imao jos mnogo sansi ove sezone i nijednom nije zadovoljio. Niie to taj kvalitet za ovaj nivo.

Zasluzena pobjeda, reklo bi se prezasluzena. Opet pocetnicke greske odbrane, sad je Umtiti taj koji je ispao smijesan a na kraju Dest naivni napravo penal...

Koliko samo sansi, pogodjenih stativ precki...nevjerovatno luda utakmica. Bilo bi stvarno grozno da je zavrsilo 2:1.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#10348 Re: La Liga Santander

Post by LSD »

Distortion wrote: 04/02/2021 00:23
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba. :roll:
Levat je ubjedljivo najgori trener Barce dosad. Hajd što ne zna postaviti neku normalnu formaciju i što skroz pogrešne igrace stavlja na određene pozicije. Vec što ne zna napraviti ni izmjenu :lol: Totalna neznalica.
Onaj nesretnik Valverde je za njega trener, što jest jest. Treba biti covjek i priznati neke stvari.

Legenda kluba i zato ga drže, jel
Pa i Ronaldinho je još veca legenda, ako je to neko bitno mjerilo :-) daj i njega na klupu nakon Koemana :mrgreen:
Crvena Tifoza
Posts: 11768
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#10349 Re: La Liga Santander

Post by Crvena Tifoza »

LSD wrote: 04/02/2021 00:43
Distortion wrote: 04/02/2021 00:23
Barca da ima normalnog i dobrog trenera sve bi bilo drugacije. Nazalost morat cemo ga trpit jos neko vrijeme jer je legenda kluba. :roll:
Levat je ubjedljivo najgori trener Barce dosad. Hajd što ne zna postaviti neku normalnu formaciju i što skroz pogrešne igrace stavlja na određene pozicije. Vec što ne zna napraviti ni izmjenu :lol: Totalna neznalica.
Onaj nesretnik Valverde je za njega trener, što jest jest. Treba biti covjek i priznati neke stvari.

Legenda kluba i zato ga drže, jel
Pa i Ronaldinho je još veca legenda, ako je to neko bitno mjerilo :-) daj i njega na klupu nakon Koemana :mrgreen:
Tata Martino :D
User avatar
Fossil
Posts: 750
Joined: 11/10/2010 18:32

#10350 Re: La Liga Santander

Post by Fossil »

Fascinantno je da je klub koji ima te kapacitete i trosi toliko, zadnjih 10 godina imao samo dva ozbiljna trenera.
Post Reply