Poslije Pepea ovo j sve ostalo je u 5 deka i ovaj zutokljunac je ocito zalutao na ovu poziciju
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10352 Re: La Liga Santander
Ovako to ide što se tice kvaliteta trenera Barce od perioda Guardiole:
Pep > Enrique > Tito Vilanova > Valverde > Setien > Tata Martino > Koeman.
Dakle, žutokljunac je definitivno najgori trener od svih. Gori je i od Martina i od Setiena, što je realno podvig
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10353 Re: La Liga Santander
Nije Tata toliko los, vise nekako nije imao srece. Nije se nigdje izblamirao, za razliku od Setiena Osmice.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10354 Re: La Liga Santander
Tata u roku od 10 dana popušio na sva tri fronta
a imao tada najjacu ekipu u Evropi. Od toga imao meč loptu za titulu i to na Campu.
Smeće od trenera.
Smeće od trenera.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10355 Re: La Liga Santander
Pa nije popusio od Osasune, nego od najjace varijante Atletica. Znam da je recimo Reala dobio dvaput u prvenstvu, ekipu koja je bila prvak Evrope.
On nije imao Suareza, a Neymaru je bila prva sezona u Evropi.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#10356 Re: La Liga Santander
Ali nije ni vodio Osasunu vec Messija, Xavija, Iniestu, Busketsa, Pikea, Alvesa, Albu, Maskerana, Alexisa, Fabregasa, Pedra i tako te neke anonimuse.ultima_palabra wrote: ↑04/02/2021 14:20Pa nije popusio od Osasune, nego od najjace varijante Atletica. Znam da je recimo Reala dobio dvaput u prvenstvu, ekipu koja je bila prvak Evrope.
On nije imao Suareza, a Neymaru je bila prva sezona u Evropi.
I u 10 dana sve prosuo niz vodu, jer je trenerski amater.
Mada je i takav Tata bolji trener od Koemana
Dakle, nema goreg smeća i opcije za klupu Barce od Koemana. Pogotovu u ovako delikatnoj situaciji kada je haos u Barci, kada nema uprave, Messi hoce da ide, smijena generacije o toku, tranziciona sezona gdje treba izgurati mlade i oni u takvom rasulu dovedu klocinu Koemana da sve to hendla
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#10357 Re: La Liga Santander
I iz Valencije su ga najurili
Ovo dosad sto smo vidjeli je nedovoljno, nije nivo koji navijaci traze. Igra mu Trincao od prve minute, momak je realno za Barce B kvalitetom. Bartomeu i ekipa su uzeli fine pare u djep za ovaj transfer (prevara).
Vracanje De Jonga na stopera kad imas Lengleta na klupi je nevjerovatna glupost i opcija sa 4 igraca u napadu (skoro bez odbrane).
Ovo dosad sto smo vidjeli je nedovoljno, nije nivo koji navijaci traze. Igra mu Trincao od prve minute, momak je realno za Barce B kvalitetom. Bartomeu i ekipa su uzeli fine pare u djep za ovaj transfer (prevara).
Vracanje De Jonga na stopera kad imas Lengleta na klupi je nevjerovatna glupost i opcija sa 4 igraca u napadu (skoro bez odbrane).
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#10358 Re: La Liga Santander
Kuman mi je ubjedljivo najgori trener unazad 15 godina i vise.Totalno je bezlican a kako je trener,uspio je napraviti rasulo od ekipe.
Najgore od svega je sto ce nam shebati i Pjanica...vec mu je poljuljao samopouzdanje...ne igra,sve ga nesto proziva po medijima...fol treba se nesto dokazivati...glupost nevidjena
Najgore od svega je sto ce nam shebati i Pjanica...vec mu je poljuljao samopouzdanje...ne igra,sve ga nesto proziva po medijima...fol treba se nesto dokazivati...glupost nevidjena
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10359 Re: La Liga Santander
Prodje Bilbao, mogli bi oni i ovo uzeti... majstori su za kup takmicenja, ali i Sevilla je doduse.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#10360 Re: La Liga Santander
Na penale...igra i nije bila cemu.ultima_palabra wrote: ↑04/02/2021 23:55 Prodje Bilbao, mogli bi oni i ovo uzeti... majstori su za kup takmicenja, ali i Sevilla je doduse.
Gledao sam utakmicu
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10361 Re: La Liga Santander
Lijepa akcija Betisa kod gola.
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10362 Re: La Liga Santander
Messi vaki naki, a bez njega bi bila borba za Ligu Evrope.
- Gerro
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 10376
- Joined: 19/12/2018 20:19
#10363 Re: La Liga Santander
Izadje ovaj nas muflon Barca proigra. I tako svaki put.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#10364 Re: La Liga Santander
Joj odbrane Barse ... 
- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#10365 Re: La Liga Santander
2:2 ja dobre emisije... 
- ps5
- Posts: 262
- Joined: 12/10/2020 22:11
#10366 Re: La Liga Santander
Bolje da je Buskec izasao nego Pjanic. Covjek kriv za gol 100%.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10368 Re: La Liga Santander
Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april. 
- ultima_palabra
- Posts: 59307
- Joined: 15/12/2008 16:53
#10369 Re: La Liga Santander
A to je inace period kad Barcelona haraCrvena Tifoza wrote: ↑07/02/2021 23:18 Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april.![]()
- Ludzak
- Posts: 6985
- Joined: 23/03/2013 21:56
- Location: Grad na Drini
#10370 Re: La Liga Santander
Nema Barcelona vise tih igraca koja bi harala. Sa Grizmanom da hara, sa Brejtvejtom da hara, sa Dembeleom da hara, sa Buskecom da hara, sa Legleom da hara 
-
Crvena Tifoza
- Posts: 11768
- Joined: 06/06/2007 04:47
- Location: kandahar....
#10371 Re: La Liga Santander
Vidiš da hvataju zalet za prvu pozicijuultima_palabra wrote: ↑07/02/2021 23:27A to je inace period kad Barcelona haraCrvena Tifoza wrote: ↑07/02/2021 23:18 Prerano je krenulo kmečanje. Tek je februar, sačekajte mart/april.![]()
![]()
- Logovan
- Posts: 102799
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#10373 Re: La Liga Santander
Steta Atletika, igraju dobro ali se bojim njihovog kompleksa Reala i Barce te da ne budu prosuli sve na kraju
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#10374 Re: La Liga Santander
U evropi prosipaju, pogotovo kad je finale lige prvaka, al' la liga je druga prica.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#10375 Re: La Liga Santander
Predaleko su i Barcelona i Real. Po svemu.

