Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19101 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by konektovan »

JOINT_1921 wrote: 26/06/2026 09:37 Hvala Bogu bio od 10-17.Juna, na Bijači 3 auta i dole i nazad, sa malom bebom to bi bila pogibija. Inace bili u Tucepima, puni pansion hotel 4* 1300 Eur 7 nocenja za 2 odrasle osobe i beba, pogled na more. Kako je hrana skupa u tačku ovo je još i isplativije nego apartman od 100 Eur.
S malom bebom, djetetom do 12 godina mogu se naci odlicne ponude za Hr a i ostale destinacije.
User avatar
Haris.ba
Posts: 35300
Joined: 08/09/2005 20:08

#19102 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by Haris.ba »

Groot wrote: 26/06/2026 09:13 Ko prodje za sat vremena nek smatra da je dobio na lutriji.
Za sada maksimala 40 minuta kad smo se vracali na Bijaci. Od 6 prolazaka.
Ali, islo se kad nisu spica vrijeme ni spica dani. Tola, na granici su u 9h cetvrtkom.
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#19103 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by komsinica_s_drugog »

10 dana na Lefkadi u augustu ❤️ Dvoje odraslih i dvoje djece, tinejdzera, 2000€ apartman sa dvije spavace sobe, doruckom i bazenom.
zigzag
Posts: 9444
Joined: 18/04/2014 11:26

#19104 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by zigzag »

plus prijevoz?
Groot
Posts: 109
Joined: 05/05/2019 20:36

#19105 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by Groot »

Haris.ba wrote: 26/06/2026 09:51
Groot wrote: 26/06/2026 09:13 Ko prodje za sat vremena nek smatra da je dobio na lutriji.
Za sada maksimala 40 minuta kad smo se vracali na Bijaci. Od 6 prolazaka.
Ali, islo se kad nisu spica vrijeme ni spica dani. Tola, na granici su u 9h cetvrtkom.
U povratku nema guzve koliko sam vidio ali ulaz u HR nema sanse ispod sat vremena.
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#19106 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by last mohicans »

Groot wrote: 26/06/2026 13:05
Haris.ba wrote: 26/06/2026 09:51
Groot wrote: 26/06/2026 09:13 Ko prodje za sat vremena nek smatra da je dobio na lutriji.
Za sada maksimala 40 minuta kad smo se vracali na Bijaci. Od 6 prolazaka.
Ali, islo se kad nisu spica vrijeme ni spica dani. Tola, na granici su u 9h cetvrtkom.
U povratku nema guzve koliko sam vidio ali ulaz u HR nema sanse ispod sat vremena.
Kamensko jučer, ma nisam ni 10 min ostao, vjerovatno 5-6. Ali sam se napravio malo glup usao u desnu traku, pisalo je EES, ali nije all passports. Nije ni ta druga traka bila strašna, 7-8 auta.
Groot
Posts: 109
Joined: 05/05/2019 20:36

#19107 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by Groot »

Onda ja bas nisam imao srece :D
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19108 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by konektovan »

zigzag wrote: 26/06/2026 10:25 plus prijevoz?
dzaba :mrgreen:
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#19109 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by komsinica_s_drugog »

zigzag wrote: 26/06/2026 10:25 plus prijevoz?
Ne, samo smjestaj.
zigzag
Posts: 9444
Joined: 18/04/2014 11:26

#19110 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by zigzag »

Ma znam da je samo smještaj ali autom je podobar komad putovanja. I zašto Lefkada a ne Ksamil?
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#19111 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by komsinica_s_drugog »

zigzag wrote: 26/06/2026 15:52 Ma znam da je samo smještaj ali autom je podobar komad putovanja. I zašto Lefkada a ne Ksamil?
Jeste ali mi uzivamo i u voznji, to je isto dio putovanja, a prespavat cemo u Makedoniji.
Zelim da dozivim Lefkadu 😍 Ksamil mi nije ni na pameti.
User avatar
liyf
Posts: 3754
Joined: 08/06/2021 22:55

#19112 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by liyf »

Kojim avtom idete?
User avatar
liyf
Posts: 3754
Joined: 08/06/2021 22:55

#19114 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by liyf »

pa ima, od krucijalne je vaznosti zapravo
User avatar
konektovan
Posts: 51454
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#19115 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by konektovan »

komsinica_s_drugog wrote: 26/06/2026 16:42 Kakve to ima veze?
sa nalim i losim autom ne mozes uzivati u voznji. :mrgreen:
User avatar
liyf
Posts: 3754
Joined: 08/06/2021 22:55

#19116 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by liyf »

konektovan wrote: 26/06/2026 17:51
komsinica_s_drugog wrote: 26/06/2026 16:42 Kakve to ima veze?
sa nalim i losim autom ne mozes uzivati u voznji. :mrgreen:
Niti sa kvarljivim!
komsinica_s_drugog
Posts: 890
Joined: 23/12/2018 19:16

#19117 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by komsinica_s_drugog »

konektovan wrote: 26/06/2026 17:51
komsinica_s_drugog wrote: 26/06/2026 16:42 Kakve to ima veze?
sa nalim i losim autom ne mozes uzivati u voznji. :mrgreen:
Karavan je :D
NediM17
Posts: 26452
Joined: 05/11/2009 11:49

#19118 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by NediM17 »

Makla se kona kako se Njemacke dograbila. :mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 18741
Joined: 01/10/2006 20:10

#19119 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by Better Man »

Groot wrote: 26/06/2026 13:05
Haris.ba wrote: 26/06/2026 09:51
Groot wrote: 26/06/2026 09:13 Ko prodje za sat vremena nek smatra da je dobio na lutriji.
Za sada maksimala 40 minuta kad smo se vracali na Bijaci. Od 6 prolazaka.
Ali, islo se kad nisu spica vrijeme ni spica dani. Tola, na granici su u 9h cetvrtkom.
U povratku nema guzve koliko sam vidio ali ulaz u HR nema sanse ispod sat vremena.
Sat vremena na ulaz je premija. Minimalno 2 sata se čeka. Prošlu subotu sam na graničnom prolazu Aržano čekao više od 2 sata. Prijateljica sa suprugom i djecom subotu prije moje isto 2 sata čekali, a u povratku prošlu subotu čekali pola sata. Vidjet ću sutra koliko ću čekati u povratku.
Dzontra_Volta
Posts: 8007
Joined: 20/01/2011 11:10

#19120 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by Dzontra_Volta »

Pa šta si navalio subotom? :mrgreen:
last mohicans
Posts: 18269
Joined: 09/08/2012 23:19

#19121 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058

Post by last mohicans »

Ja vikend vise nikad, ni u jednom pravcu. Eventualno u gluho doba, a i to mi je sranje, onda pola dana prespavam. Ja bas konto bil taj arzano, kako već, odem na Kamensko, ma nisam 5 min čekao. Ali to je bilo u četvrtak.
Post Reply