S malom bebom, djetetom do 12 godina mogu se naci odlicne ponude za Hr a i ostale destinacije.JOINT_1921 wrote: ↑26/06/2026 09:37 Hvala Bogu bio od 10-17.Juna, na Bijači 3 auta i dole i nazad, sa malom bebom to bi bila pogibija. Inace bili u Tucepima, puni pansion hotel 4* 1300 Eur 7 nocenja za 2 odrasle osobe i beba, pogled na more. Kako je hrana skupa u tačku ovo je još i isplativije nego apartman od 100 Eur.
Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Moderator: anex
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19101 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
- Haris.ba
- Posts: 35305
- Joined: 08/09/2005 20:08
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
#19103 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
10 dana na Lefkadi u augustu
Dvoje odraslih i dvoje djece, tinejdzera, 2000€ apartman sa dvije spavace sobe, doruckom i bazenom.
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
-
Groot
- Posts: 109
- Joined: 05/05/2019 20:36
#19105 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
U povratku nema guzve koliko sam vidio ali ulaz u HR nema sanse ispod sat vremena.
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#19106 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Kamensko jučer, ma nisam ni 10 min ostao, vjerovatno 5-6. Ali sam se napravio malo glup usao u desnu traku, pisalo je EES, ali nije all passports. Nije ni ta druga traka bila strašna, 7-8 auta.
-
Groot
- Posts: 109
- Joined: 05/05/2019 20:36
#19107 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Onda ja bas nisam imao srece 
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
-
zigzag
- Posts: 9444
- Joined: 18/04/2014 11:26
#19110 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Ma znam da je samo smještaj ali autom je podobar komad putovanja. I zašto Lefkada a ne Ksamil?
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
- liyf
- Posts: 3754
- Joined: 08/06/2021 22:55
#19112 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Kojim avtom idete?
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
#19113 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Kakve to ima veze?
- liyf
- Posts: 3754
- Joined: 08/06/2021 22:55
#19114 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
pa ima, od krucijalne je vaznosti zapravo
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#19115 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
sa nalim i losim autom ne mozes uzivati u voznji.
- liyf
- Posts: 3754
- Joined: 08/06/2021 22:55
#19116 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Niti sa kvarljivim!
-
komsinica_s_drugog
- Posts: 890
- Joined: 23/12/2018 19:16
#19117 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Karavan je
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#19118 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Makla se kona kako se Njemacke dograbila. 
- Better Man
- Posts: 18741
- Joined: 01/10/2006 20:10
#19119 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Sat vremena na ulaz je premija. Minimalno 2 sata se čeka. Prošlu subotu sam na graničnom prolazu Aržano čekao više od 2 sata. Prijateljica sa suprugom i djecom subotu prije moje isto 2 sata čekali, a u povratku prošlu subotu čekali pola sata. Vidjet ću sutra koliko ću čekati u povratku.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8008
- Joined: 20/01/2011 11:10
#19120 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Pa šta si navalio subotom? 
-
last mohicans
- Posts: 18269
- Joined: 09/08/2012 23:19
#19121 Re: Gdje na more? - 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, ... 2057, 2058
Ja vikend vise nikad, ni u jednom pravcu. Eventualno u gluho doba, a i to mi je sranje, onda pola dana prespavam. Ja bas konto bil taj arzano, kako već, odem na Kamensko, ma nisam 5 min čekao. Ali to je bilo u četvrtak.
