Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#54776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

zdruzdjo wrote: 18/06/2026 20:33
mk ultra wrote: 16/06/2026 14:14
insaneinthebrain wrote: 16/06/2026 14:01 zna li se ko vozi bmw u baby blue boji. ne znam jel folija ili farba. debil je jutros divljao od Malte prema Socijalnom. trkao se sa nekim X5, ulijece divljacki izmedju auta i onda ga posle vidim parkiran na autobskom pored Elektroprivrede. stoka hoce nekog da ubije :-x
Šorti sa dobrinje

Po opisu bih rekao da je onaj "Veko"

voli lik da ljepi te "boje" po bmw-ovima.
Ali eto voli i da ih skrsi.
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#54777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zigson »

2026. Godina, lik izbaci iz brzine i drzi kocnicu 2 kilometra nizbrdice nagiba 2%, varijabilne brzine 28kmh do 49kmh
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#54778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

Motorista danas napravio kolonu iza sebe od Vasinog Hana do Vjećnice. Bilesi u koloni i električni skuter....
Za crne komedije....
zdruzdjo
Posts: 5921
Joined: 16/08/2009 00:27

#54779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by zdruzdjo »

Naslovnica wrote: 19/06/2026 11:30
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.

Vidio sam ga jednom kada je ozbiljno "opravio" jednog bavarskog ljubimca na otoci. zadesio sam se na setalistu.

Tada su posmatraci govorili ko je i da mu to nije prvi auto susret sa stacioniranim objektima i autima.
jednom kasnije sam vidio ga da parkira nekog bmw-a kod hifa pumpe pored aerodroma.
Od nedavno vidjam tog baby blue bavarca bas tu. Ne znam da li je on, ali sablon odgovara.
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#54780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Ma on je.
Nikada nema prednje tablice, vozi uredno i po RS-u.
Mislim da je ona praonica prije kružnog prema ETF-u Lukavica u njegovom vlasništvu? Moguće da čak i živi tu?!
Ne znam, možda bubam, ali takva nekakva informacija mi je nekada došla do uha.
noviclan
Posts: 15018
Joined: 31/10/2013 06:48

#54781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

Naslovnica wrote: 19/06/2026 11:30
zdruzdjo wrote: 18/06/2026 20:33
mk ultra wrote: 16/06/2026 14:14

Šorti sa dobrinje

Po opisu bih rekao da je onaj "Veko"

voli lik da ljepi te "boje" po bmw-ovima.
Ali eto voli i da ih skrsi.
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
:lol: :thumbup:
User avatar
kabal1337
Posts: 13447
Joined: 11/02/2012 21:08

#54782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kabal1337 »

gadi mi se divljanje i trkanje po gradu
peca777
Posts: 1294
Joined: 19/04/2019 14:08

#54783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by peca777 »

Taj mongoloid radi sta mu je qrcu cejf, a mi tipkamo po forumu
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
peca777
Posts: 1294
Joined: 19/04/2019 14:08

#54785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by peca777 »

Znas li kad jez izlazi?
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54786 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

peca777 wrote: 24/06/2026 18:28 Znas li kad jez izlazi?
Izlazi po mraku, ali valjda bi svako trebao da ima ispravna svjetla na autu.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#54787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_balon »

Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacina
peca777
Posts: 1294
Joined: 19/04/2019 14:08

#54788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by peca777 »

Ma iadje, stane na sredini, dva auta se mimoilaze dok pada kisa, zaslijepe te farovi etc. Milion situacija.
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#54789 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Muku mu jezOvu.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

mali_balon wrote: 24/06/2026 18:32
Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacina
Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
mali_balon
Posts: 14564
Joined: 12/09/2012 09:57

#54791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mali_balon »

Ateista wrote: 24/06/2026 18:34
mali_balon wrote: 24/06/2026 18:32
Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacina
Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
Ne mora biti macka, dovoljno je da ti izleti na 10m, ide ti auto u sustet a auto iza....stas uradt....na kocnicnicu svom tezinom....
peca777
Posts: 1294
Joined: 19/04/2019 14:08

#54792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by peca777 »

Ma nema puno kod nas satranih zivotinja kako je sve neogradjeno i bez zastite.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#54793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
MA takvi ne prate auta oko sebe niti pjesake
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

mali_balon wrote: 24/06/2026 18:37
Ateista wrote: 24/06/2026 18:34
mali_balon wrote: 24/06/2026 18:32

De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacina
Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
Ne mora biti macka, dovoljno je da ti izleti na 10m, ide ti auto u sustet a auto iza....stas uradt....na kocnicnicu svom tezinom....
Brzina jeza je do 9km/h, maksimalna, znaci nema nikakvog govora o tome da moze izletiti, ni blizu kao macka recimo. Ako i krene da izlazi 10m pred autom, njegova brzina je dovoljno mala da se moze obici ili zakociti, pa ako nista naciljati da prodje izmedju tockova, sve se to moze bez ikakvog ugrozavanja saobracaja oko sebe. Ako neko iza vozi nabijen na karambolku to je njegov problem, njegova obaveza je da drzi sigurno odstojanje, da ako onaj ispred bude morao zakociti izmedju ostalog zbog takvih situaciuja, da i on ima kad reagovati.
Govorim o gradskim cestama, ne ni glavnoj nego lokalnim, gdje se bas i ne vozi nesto brzo i gdje se ima kad odreagovati.
Odsustvo pracenja ceste, ili odsustvo empatije prema zivim bicima, ne vidim sta bi drugo moglo biti.
Nikakvig opravdanja nema za tako nesto.
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

peca777 wrote: 24/06/2026 18:47 Ma nema puno kod nas satranih zivotinja kako je sve neogradjeno i bez zastite.
Nije sad nesto puno, ali svako ljeto vidim po nekog zgazenog jeza i svaki put se pitam kakav debil to mora biti za volanom.
Za macku i neke brze zivotinje mogu razumjeti da moze bas naglo iskociti gdje ni onaj ko prati ne moze stici reagovati, ali jez...
User avatar
madesa
Posts: 5569
Joined: 26/07/2013 02:37

#54796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by madesa »

ovi romobili su najgore zlo na cestama
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#54797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Naslovnica wrote: 19/06/2026 11:30
zdruzdjo wrote: 18/06/2026 20:33
mk ultra wrote: 16/06/2026 14:14

Šorti sa dobrinje

Po opisu bih rekao da je onaj "Veko"

voli lik da ljepi te "boje" po bmw-ovima.
Ali eto voli i da ih skrsi.
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
Je li ti to vješalica hakirala profil?
User avatar
Laplace
Posts: 14696
Joined: 19/11/2012 18:37

#54798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Laplace »

Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
Ne vide ni mnogo veće stvari. Ne prate saobraćaj, a i nije ih briga što će ubiti životinju dok god neće oštetiti auto.
Naslovnica
Posts: 35460
Joined: 20/03/2013 15:38

#54799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Naslovnica »

Laplace wrote: 25/06/2026 11:46
Naslovnica wrote: 19/06/2026 11:30
zdruzdjo wrote: 18/06/2026 20:33


Po opisu bih rekao da je onaj "Veko"

voli lik da ljepi te "boje" po bmw-ovima.
Ali eto voli i da ih skrsi.
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
Je li ti to vješalica hakirala profil?
:lol: :lol: :lol:
Ma jok ba, ona je lvl99, final boss.
:lol:
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#54800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Ateista »

Laplace wrote: 25/06/2026 11:48
Ateista wrote: 24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih. :roll:
Ne vide ni mnogo veće stvari. Ne prate saobraćaj, a i nije ih briga što će ubiti životinju dok god neće oštetiti auto.
To je to, i sto je najgore i ovdje mnogi smatraju da je to normalno.
Kad sam pisao kako je covjek ispred mene pregazio misa autom, ja iza ga vidio ovaj apsolutno nikakve reakcije i pokusaja da ga izbjegne. Vecina komentara ovdje je bila da je ispravno postupio...
Post Reply