Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.zdruzdjo wrote: ↑18/06/2026 20:33mk ultra wrote: ↑16/06/2026 14:14Šorti sa dobrinjeinsaneinthebrain wrote: ↑16/06/2026 14:01 zna li se ko vozi bmw u baby blue boji. ne znam jel folija ili farba. debil je jutros divljao od Malte prema Socijalnom. trkao se sa nekim X5, ulijece divljacki izmedju auta i onda ga posle vidim parkiran na autobskom pored Elektroprivrede. stoka hoce nekog da ubije![]()
Po opisu bih rekao da je onaj "Veko"
voli lik da ljepi te "boje" po bmw-ovima.
Ali eto voli i da ih skrsi.
Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#54776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#54777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
2026. Godina, lik izbaci iz brzine i drzi kocnicu 2 kilometra nizbrdice nagiba 2%, varijabilne brzine 28kmh do 49kmh
- drug_profi
- Posts: 65429
- Joined: 16/07/2012 16:00
#54778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Motorista danas napravio kolonu iza sebe od Vasinog Hana do Vjećnice. Bilesi u koloni i električni skuter....
Za crne komedije....
Za crne komedije....
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#54779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naslovnica wrote: ↑19/06/2026 11:30
Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
Vidio sam ga jednom kada je ozbiljno "opravio" jednog bavarskog ljubimca na otoci. zadesio sam se na setalistu.
Tada su posmatraci govorili ko je i da mu to nije prvi auto susret sa stacioniranim objektima i autima.
jednom kasnije sam vidio ga da parkira nekog bmw-a kod hifa pumpe pored aerodroma.
Od nedavno vidjam tog baby blue bavarca bas tu. Ne znam da li je on, ali sablon odgovara.
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#54780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma on je.
Nikada nema prednje tablice, vozi uredno i po RS-u.
Mislim da je ona praonica prije kružnog prema ETF-u Lukavica u njegovom vlasništvu? Moguće da čak i živi tu?!
Ne znam, možda bubam, ali takva nekakva informacija mi je nekada došla do uha.
Nikada nema prednje tablice, vozi uredno i po RS-u.
Mislim da je ona praonica prije kružnog prema ETF-u Lukavica u njegovom vlasništvu? Moguće da čak i živi tu?!
Ne znam, možda bubam, ali takva nekakva informacija mi je nekada došla do uha.
-
noviclan
- Posts: 15018
- Joined: 31/10/2013 06:48
#54781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Naslovnica wrote: ↑19/06/2026 11:30Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
- kabal1337
- Posts: 13447
- Joined: 11/02/2012 21:08
#54782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
gadi mi se divljanje i trkanje po gradu
-
peca777
- Posts: 1294
- Joined: 19/04/2019 14:08
#54783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Taj mongoloid radi sta mu je qrcu cejf, a mi tipkamo po forumu
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#54784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.
-
peca777
- Posts: 1294
- Joined: 19/04/2019 14:08
#54785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Znas li kad jez izlazi?
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#54787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacinaAteista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
-
peca777
- Posts: 1294
- Joined: 19/04/2019 14:08
#54788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma iadje, stane na sredini, dva auta se mimoilaze dok pada kisa, zaslijepe te farovi etc. Milion situacija.
-
NediM17
- Posts: 26450
- Joined: 05/11/2009 11:49
#54789 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Muku mu jezOvu.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#54790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.mali_balon wrote: ↑24/06/2026 18:32De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacinaAteista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
-
mali_balon
- Posts: 14564
- Joined: 12/09/2012 09:57
#54791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne mora biti macka, dovoljno je da ti izleti na 10m, ide ti auto u sustet a auto iza....stas uradt....na kocnicnicu svom tezinom....Ateista wrote: ↑24/06/2026 18:34Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.mali_balon wrote: ↑24/06/2026 18:32De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacinaAteista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
-
peca777
- Posts: 1294
- Joined: 19/04/2019 14:08
#54792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ma nema puno kod nas satranih zivotinja kako je sve neogradjeno i bez zastite.
-
kakaljin
- Posts: 13503
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#54793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
MA takvi ne prate auta oko sebe niti pjesakeAteista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#54794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Brzina jeza je do 9km/h, maksimalna, znaci nema nikakvog govora o tome da moze izletiti, ni blizu kao macka recimo. Ako i krene da izlazi 10m pred autom, njegova brzina je dovoljno mala da se moze obici ili zakociti, pa ako nista naciljati da prodje izmedju tockova, sve se to moze bez ikakvog ugrozavanja saobracaja oko sebe. Ako neko iza vozi nabijen na karambolku to je njegov problem, njegova obaveza je da drzi sigurno odstojanje, da ako onaj ispred bude morao zakociti izmedju ostalog zbog takvih situaciuja, da i on ima kad reagovati.mali_balon wrote: ↑24/06/2026 18:37Ne mora biti macka, dovoljno je da ti izleti na 10m, ide ti auto u sustet a auto iza....stas uradt....na kocnicnicu svom tezinom....Ateista wrote: ↑24/06/2026 18:34Nije mozda puz, ali nije ni macka da ima nagle pokrete.mali_balon wrote: ↑24/06/2026 18:32
De BA ateista ohani mali tita ti....jesil ikad vidio.jeza kada trci nije bas spor...doduse ti si vozacina
Ne treba biti vozacina, bar prosjek, da bi vidio jeza na cesti i zakocio, izletiti u djelicu sekunde ne moze nikako.
Govorim o gradskim cestama, ne ni glavnoj nego lokalnim, gdje se bas i ne vozi nesto brzo i gdje se ima kad odreagovati.
Odsustvo pracenja ceste, ili odsustvo empatije prema zivim bicima, ne vidim sta bi drugo moglo biti.
Nikakvig opravdanja nema za tako nesto.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#54795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije sad nesto puno, ali svako ljeto vidim po nekog zgazenog jeza i svaki put se pitam kakav debil to mora biti za volanom.
Za macku i neke brze zivotinje mogu razumjeti da moze bas naglo iskociti gdje ni onaj ko prati ne moze stici reagovati, ali jez...
- madesa
- Posts: 5569
- Joined: 26/07/2013 02:37
#54796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
ovi romobili su najgore zlo na cestama
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#54797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Je li ti to vješalica hakirala profil?Naslovnica wrote: ↑19/06/2026 11:30Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
- Laplace
- Posts: 14696
- Joined: 19/11/2012 18:37
#54798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ne vide ni mnogo veće stvari. Ne prate saobraćaj, a i nije ih briga što će ubiti životinju dok god neće oštetiti auto.Ateista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#54799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Laplace wrote: ↑25/06/2026 11:46Je li ti to vješalica hakirala profil?Naslovnica wrote: ↑19/06/2026 11:30Žuti iskompleksirani mongoloid s pogledom neopterećenim inteligencijom.
Ma jok ba, ona je lvl99, final boss.
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#54800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
To je to, i sto je najgore i ovdje mnogi smatraju da je to normalno.Laplace wrote: ↑25/06/2026 11:48Ne vide ni mnogo veće stvari. Ne prate saobraćaj, a i nije ih briga što će ubiti životinju dok god neće oštetiti auto.Ateista wrote: ↑24/06/2026 18:25 U par dana vidjeh dva pregazena jeza na gradskim lokalnim cestama.
Koliki debil neko mora biti da zgazi jeza, nit su tako mali da se ne vide niti su brzi. Hajd i nekako mogu razumjeti da macka moze naglo izletiti pa da neko ne stigne reagovati, ali jez... To je ili totalno odsustvo pracenja ceste kad ga ne vidi, ili ih vide ali svjesno odluce da ne remete svoj komfor i zgaze ih.![]()
Kad sam pisao kako je covjek ispred mene pregazio misa autom, ja iza ga vidio ovaj apsolutno nikakve reakcije i pokusaja da ga izbjegne. Vecina komentara ovdje je bila da je ispravno postupio...
