Kod VW je drugačije, tamo 9 od 10 auta i motora kurcu ne valja
Mazda All About
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#11326 Re: Mazda All About
Jest, samo što je to jedan od milion primjeraka i to je nešto izvanredno katastrofalno.
Kod VW je drugačije, tamo 9 od 10 auta i motora kurcu ne valja

Kod VW je drugačije, tamo 9 od 10 auta i motora kurcu ne valja
-
Tabakmalac
- Posts: 1187
- Joined: 26/12/2019 23:32
#11327 Re: Mazda All About
Ono kad pročitaš samo naslov članka i sav kontekst izvučeš iz toga. Bošnjo nikad pameti.. 
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11328 Re: Mazda All About
Sasvim uredna potrosnja.... 
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#11329 Re: Mazda All About
f1 je koristio sagorijevanje ulja za dodatnu snagu
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
#11330 Re: Mazda All About
U mazde od 9 motora 10 dobrih kad vučes na sektuZoomZoomKiwi wrote: ↑16/05/2026 19:30 Jest, samo što je to jedan od milion primjeraka i to je nešto izvanredno katastrofalno.
Kod VW je drugačije, tamo 9 od 10 auta i motora kurcu ne valja
![]()
- B6Redhell
- Posts: 7813
- Joined: 25/12/2010 04:56
-
izvrsni direktor
- Posts: 14707
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#11332 Re: Mazda All About
Ne moze mazdas a da ne spomene vw, pa ni na novom zelanduZoomZoomKiwi wrote: ↑16/05/2026 19:30 Jest, samo što je to jedan od milion primjeraka i to je nešto izvanredno katastrofalno.
Kod VW je drugačije, tamo 9 od 10 auta i motora kurcu ne valja
![]()
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
#11333 Re: Mazda All About
https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktual ... i-15719378
Sad lagano ćekamo 1.0 3 cilindra turbo sa remenom u ulju…
Sad lagano ćekamo 1.0 3 cilindra turbo sa remenom u ulju…
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 281
- Joined: 16/04/2026 11:24
#11334 Re: Mazda All About
Neces docekat, niti imaju pare za razvoj novih motora niti zele te prdavce jer im je USA primarno trziste.
Ovo dvoje debila americkih ne bi komentarisao
Ovo dvoje debila americkih ne bi komentarisao
- kabal1337
- Posts: 13443
- Joined: 11/02/2012 21:08
#11335 Re: Mazda All About
da kao moras gledat, da ne bi slucajno pritisnuo seat eject dugme umjesto sto ces okrenuti kolut od klimeElRe wrote: ↑19/06/2026 07:54 https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktual ... i-15719378
Sad lagano ćekamo 1.0 3 cilindra turbo sa remenom u ulju…
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 281
- Joined: 16/04/2026 11:24
#11336 Re: Mazda All About
Brane se da ima alexa kao da pomaze i prima glasovne komande
jebo li ti Ai u autu sve
jebo li ti Ai u autu sve
-
BiBi911
- Posts: 5325
- Joined: 09/12/2018 17:47
#11337 Re: Mazda All About
Koliko god taj AI bio los ovo sto VW radi je super. Cesto mjenjam auta(nekada na sedmicnoj bazi) cim prepozna tel. Povuce sve postavke sa oblaka(sjedista, Hud, Klima, ono sto te dira po guzi...).SvjetlosnaGodina wrote: ↑21/06/2026 14:06 Brane se da ima alexa kao da pomaze i prima glasovne komande![]()
jebo li ti Ai u autu sve![]()
Posto su svi isti al razliciti olaksa mi nekada kada nesto trazim(postavke za rekuperaciju nisu uvijek tamo gdje jesu) pa je mnogo jednostavnije reci, hej IDA smanji rekuperaciju i pusti mi tu muzika listu. Ova IDA prepozna put gdje ides pa ti i ako nisi navi upalio prati sve kao da je.
Ili sto je nako super pita te hoces li puniti na xx stanici jer je cijena trenutno niza od tamo gdje ides(isto radi i za bemzin).
Ili joj kazem da me podsjeti svaki put kada otvorim gepek na xx lokaciji da me pita jesam li sve mrezom svezo/pokrio.
Ako puno vozis i imas malo vise stresa odmogne, jest da zna bit dosadna al
I da jebla mmmm, vozim za bajram prema SA i pita me u HR imam li onaj kkk za bh auto put kao guzve su na naplatnim sa time ide brze
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 281
- Joined: 16/04/2026 11:24
#11339 Re: Mazda All About
koji je motor i kolko je presla?
nisam ljubitelj sedana
nisam ljubitelj sedana
-
Tabakmalac
- Posts: 1187
- Joined: 26/12/2019 23:32
#11340 Re: Mazda All About
Prije nego što se VAGenovci upale pa počnu prosipati svoju izvanuniverzumsku mudrost (ili ne dao Bog nikome, vlasnici francuske ekscentrične, prekomjerno zakomplicirane plastike na 4 točka) kako nisi trebao uzeti Mazdu, neka bude sretno i da se navozaš. 
- Rugafet
- Posts: 5466
- Joined: 14/12/2015 17:52
#11341 Re: Mazda All About
Hvala druže. Ma vidi, šta ce ko da misli stvarno osjećam veliku bol u predjelu prepona.
@SvjetlosnaGodina 2.0, prešla je 77.000 miles
@SvjetlosnaGodina 2.0, prešla je 77.000 miles
- basicm
- Posts: 11633
- Joined: 16/01/2012 21:38
#11343 Re: Mazda All About
Fin autic za 700$. Sta hocete, novo da bude?
- konektovan
- Posts: 51386
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#11344 Re: Mazda All About
Ja truljetine..ali hajde, kosta ko dva arapska parfema s amazona.
Sretno @Rugafet
Jesi to nekome kupio za kaznu?!
Sretno @Rugafet
Jesi to nekome kupio za kaznu?!
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 281
- Joined: 16/04/2026 11:24
#11345 Re: Mazda All About
amerikanci su sigurno glupi dok ima tih auta tamo, a ne kupuju svoje proizvode
ovo prelazi 300 hiljada milja bez vecih problema, ko hljeba se najest, jos ako je obicni mpi 2.0
ovo prelazi 300 hiljada milja bez vecih problema, ko hljeba se najest, jos ako je obicni mpi 2.0
- Rugafet
- Posts: 5466
- Joined: 14/12/2015 17:52
#11346 Re: Mazda All About
konektovan wrote: ↑21/06/2026 17:36 Ja truljetine..ali hajde, kosta ko dva arapska parfema s amazona.![]()
Sretno @Rugafet
Jesi to nekome kupio za kaznu?!![]()
Hvala druže
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#11347 Re: Mazda All About
Prelazi motor, samo odbija da predje toliko i karoserija.SvjetlosnaGodina wrote: ↑21/06/2026 18:19 amerikanci su sigurno glupi dok ima tih auta tamo, a ne kupuju svoje proizvode
ovo prelazi 300 hiljada milja bez vecih problema, ko hljeba se najest, jos ako je obicni mpi 2.0
- Rugafet
- Posts: 5466
- Joined: 14/12/2015 17:52
#11348 Re: Mazda All About
Pa šta, vozam je godinu, dvije i kupim šta drugo. Ovamo se svejedno auta mijenjaju ko čarape ako to hoćeš. Uostalom ja mi jednu nisam vidio truhlu, ne samo Mazdu nego inače. Jedino ako je baš dreš star 67 godina koji je negdje stajao nevožen i kisnuo u nekakvom ambaru
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 281
- Joined: 16/04/2026 11:24
#11349 Re: Mazda All About
Zavisi gdje je u ameriKiOptimist wrote: ↑21/06/2026 18:36Prelazi motor, samo odbija da predje toliko i karoserija.SvjetlosnaGodina wrote: ↑21/06/2026 18:19 amerikanci su sigurno glupi dok ima tih auta tamo, a ne kupuju svoje proizvode
ovo prelazi 300 hiljada milja bez vecih problema, ko hljeba se najest, jos ako je obicni mpi 2.0
- canvra888
- Posts: 9172
- Joined: 09/07/2021 15:03
#11350 Re: Mazda All About
Mazda je najmanje prodavan nepremium azijski brend u SAD-u, pa ti vidi.SvjetlosnaGodina wrote: ↑21/06/2026 18:19 amerikanci su sigurno glupi dok ima tih auta tamo, a ne kupuju svoje proizvode
ovo prelazi 300 hiljada milja bez vecih problema, ko hljeba se najest, jos ako je obicni mpi 2.0


