Mancera Jardin Exclusif je povoljan. Tom Ford su isto tu negdje. Ima još par. Ovo ostalo ništa neće prodati.suspect_zero wrote: ↑18/06/2026 13:56 E kupi poludiobacite pogled na cijene, zajebali sve drogerije
![]()
koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Moderator: anex
-
STR69
- Posts: 1138
- Joined: 20/06/2021 11:31
- Location: Višnjik
#13751 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#13752 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Treba mi danas Gucci Flora Gorgeous Jasmine, gdje mi je najpovoljnije kupiti?
- leki hz
- Posts: 768
- Joined: 09/09/2011 21:08
#13753 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Otvaraj redom stranice pa uporedi cijene. Mist je imao 15% popusta na plaćanje UniCredit karticama.hali gali halid wrote: ↑20/06/2026 09:32 Treba mi danas Gucci Flora Gorgeous Jasmine, gdje mi je najpovoljnije kupiti?
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13754 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Gucci Flora Gorgeous Jasmine 100ml EDP Ž 100 ml (170 KM)hali gali halid wrote: ↑20/06/2026 09:32 Treba mi danas Gucci Flora Gorgeous Jasmine, gdje mi je najpovoljnije kupiti?
https://olx.ba/artikal/59111733
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#13755 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Nabrzaka sam pogledao, 169KM Inoma i Plaza, a Mist 160 na sta jos ima snizenje od 15% ako placa Unicredit karticomEmojti wrote: ↑20/06/2026 11:49Gucci Flora Gorgeous Jasmine 100ml EDP Ž 100 ml (170 KM)hali gali halid wrote: ↑20/06/2026 09:32 Treba mi danas Gucci Flora Gorgeous Jasmine, gdje mi je najpovoljnije kupiti?
https://olx.ba/artikal/59111733
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13756 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Jest ali 169KM za 30ml. Dok za 100ml treba izdvojit preko 300KM. U ParfemiZaVas skoro 50% jeftinijeblack wrote: ↑20/06/2026 12:09Nabrzaka sam pogledao, 169KM Inoma i Plaza, a Mist 160 na sta jos ima snizenje od 15% ako placa Unicredit karticomEmojti wrote: ↑20/06/2026 11:49Gucci Flora Gorgeous Jasmine 100ml EDP Ž 100 ml (170 KM)hali gali halid wrote: ↑20/06/2026 09:32 Treba mi danas Gucci Flora Gorgeous Jasmine, gdje mi je najpovoljnije kupiti?
https://olx.ba/artikal/59111733
-
hali gali halid
- Posts: 2785
- Joined: 08/10/2007 22:45
#13757 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Koji ono s pika su pouzdani? ParfemiZaVas, je li parfemidrago? Ima cini mi se i neki parfemidado...
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13758 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Ovi sto sam ti link ostaviohali gali halid wrote: ↑20/06/2026 17:50 Koji ono s pika su pouzdani? ParfemiZaVas, je li parfemidrago? Ima cini mi se i neki parfemidado...
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#13759 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Znam druge ali on je trazio najpovoljnije i treba mu danas
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#13760 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Svi pobrojani su okhali gali halid wrote: ↑20/06/2026 17:50 Koji ono s pika su pouzdani? ParfemiZaVas, je li parfemidrago? Ima cini mi se i neki parfemidado...
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#13762 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Probaj, bočica nije čemu ali briga te


Razlika u cijeni duplo
ne sviđa mi se samo radi
poređenja.


Razlika u cijeni duplo
poređenja.
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
-
suspect_zero
- Posts: 27996
- Joined: 11/10/2008 21:45
#13764 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Nema na cemu
Vidiš bolan Rugafete kako nas prave budalama
Vidiš bolan Rugafete kako nas prave budalama
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#13765 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Vidim oko moje
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13766 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Jel ko probao Lattafu Atlas?
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#13767 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Vec sam pominjao, kupio sam na slijepo u Mistu na popustu, evo bas danas je na meni...dupe Megamarea a mozda nosiviji od njega, pomalo linearan ali lijep miris solidnih performansi..tu su misljenja podjeljena zavisno od tipa koze...lijep, nosiv, iskoristiv, za ovu cijenu top
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13768 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Kazu reformulisani novi batchevi, to me sprijecava od kupovine 26e s dostavom. Ni blizu kao nekad projekcija i trajnost tako na redditu mnogi tvrdeblack wrote: ↑22/06/2026 14:20Vec sam pominjao, kupio sam na slijepo u Mistu na popustu, evo bas danas je na meni...dupe Megamarea a mozda nosiviji od njega, pomalo linearan ali lijep miris solidnih performansi..tu su misljenja podjeljena zavisno od tipa koze...lijep, nosiv, iskoristiv, za ovu cijenu top![]()
- black
- Posts: 18649
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#13769 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
najbolje da probas ako imas nedje blizu, pocetak je ostar i pojak a kasnije se smiri i puno je ljepsi... i moja koza prilicno 'guta' parfeme a inace sunce i znojenje jedu vecinu parfema, pricali smo ja i @Tito_i_Partija o tome i nakim losionima da bi duze trajao
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#13770 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Ja pazario neki Curve se zove, žuta boca, navodno beton miris ovo ono, hvalospjevi na sve strane. $24 košta. Kad ja tamo a ono medjutim, nit mirise nešto posebno nit traje, ispari bukvalno za deset minuta, Jbt zalijem se baš, reko da vidim hoće li se bar šta zakačit i ostat, medjutim ništa, nula, nada. Sad nit ga bacit nit ga gledat Haha
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59
#13771 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Izgleda ove godine nista od arapa pazarit necu, uzeo Cool Water 200ml komerc pakovanje 35e. Toliko je novih Hawasa izaslo i svake sedmice izlazi novi.
Previse se proizvodi parfema stvarno su poludili i dizajneri i arapi. Ako nista Hawas Gold Digger je nesto sto bi sigurno uzeo ali ga jos nema. Rasasijeva verzija Ultra Male klona, da se uzme dio kolaca od mrtve sintetike 9pm koji se prodaje ko lud
Edit:
Na kraju kad skontam jos jedna boca CDNIM nikome nebi skodila
Previse se proizvodi parfema stvarno su poludili i dizajneri i arapi. Ako nista Hawas Gold Digger je nesto sto bi sigurno uzeo ali ga jos nema. Rasasijeva verzija Ultra Male klona, da se uzme dio kolaca od mrtve sintetike 9pm koji se prodaje ko lud
Edit:
Na kraju kad skontam jos jedna boca CDNIM nikome nebi skodila
- Tito_i_Partija
- Posts: 12407
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#13772 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
Veoma je moguće da ti je nos oslijepio, dešava se češće nego što misliš. Pitaj one koji dijele prostor s tobom, oni bolje znaju.Rugafet wrote: ↑22/06/2026 23:45 Ja pazario neki Curve se zove, žuta boca, navodno beton miris ovo ono, hvalospjevi na sve strane. $24 košta. Kad ja tamo a ono medjutim, nit mirise nešto posebno nit traje, ispari bukvalno za deset minuta, Jbt zalijem se baš, reko da vidim hoće li se bar šta zakačit i ostat, medjutim ništa, nula, nada. Sad nit ga bacit nit ga gledat Haha
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#13773 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
A moguće je druže i to sto kažešTito_i_Partija wrote: ↑23/06/2026 17:10Veoma je moguće da ti je nos oslijepio, dešava se češće nego što misliš. Pitaj one koji dijele prostor s tobom, oni bolje znaju.Rugafet wrote: ↑22/06/2026 23:45 Ja pazario neki Curve se zove, žuta boca, navodno beton miris ovo ono, hvalospjevi na sve strane. $24 košta. Kad ja tamo a ono medjutim, nit mirise nešto posebno nit traje, ispari bukvalno za deset minuta, Jbt zalijem se baš, reko da vidim hoće li se bar šta zakačit i ostat, medjutim ništa, nula, nada. Sad nit ga bacit nit ga gledat Haha![]()
- konektovan
- Posts: 51451
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13774 Re: koje mirisalce koristite ... :D ... ???!!!
e cuj nos moze oslijepiti...?!
Hebote rugi, ti imas ozbiljnih problema, oci...kad si kupio onu mazdu, sad evo i sa nosom i parfemima problem.
Hebote rugi, ti imas ozbiljnih problema, oci...kad si kupio onu mazdu, sad evo i sa nosom i parfemima problem.
- Emojti
- Posts: 800
- Joined: 16/01/2022 14:59


