Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#76126 Re: Zeničani
To je barbarez neki dan rekao na jednon konferenciji kao mora se mislit na celik ali vico i uprava su nesta dogovarali ako se bude rusio da se kao igra na trenong kampu, vrhunski uslovi a je samo nema puno tribina ali eto.
-
DebelinJoe
- Posts: 4230
- Joined: 03/03/2021 20:06
#76127 Re: Zeničani
I šta kažete: U Zenici kriza, sve stalo, ništa se ne gradi...
Nije baš tako...
Zamislite da na mjestu željezare, tog vječitog gubitaša, sa tehnologijom iz 19. stoljeća i fabrike kancera za građane Zenice, stoji nekoliko stotina ovakvih hala...
Nije baš tako...
Zamislite da na mjestu željezare, tog vječitog gubitaša, sa tehnologijom iz 19. stoljeća i fabrike kancera za građane Zenice, stoji nekoliko stotina ovakvih hala...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#76128 Re: Zeničani
Šta prave, hale za skladišta gotove robe iz uvoza
. Vidiš da to neko ne zna šta da radi pa napravio halu da iznajmljuje, najlakša para
. To ne stvara dodatnu vrijednost. Dohavizuj se
. @smajlic
-
stangla_angla
- Posts: 122
- Joined: 14/05/2014 11:57
#76129 Re: Zeničani
Željezara ne stvara novi vrijednost, nego gubitak svakom kilom željeza koju proizvede pod ovim uslovima. Kako uviz nije zabranjen i nisu povećane carine ne mogu prodavati po većoj cijeni. Dakle moraju smanjiti troškove proizvodnje da bi bili na nuli, a ako to uspiju dobro uraditi onda možda budu u plusu. Medjutim gdje smanjiti troškove? Na platama radnika? Materijal? Struja? Itd. Niko nikad nije dao odgovor na ova pitanja ni sindikat ni Vlada. Nadam se da ću se ovdje izviniti ljudima za moje stavove za godinu dana, i da će Željezara zapošljavati 5000 ljudi i da će biti zelena energija koja nas neće trovati. Sli sam uvjeren da ću se javiti za godina dana i reci “jesam vam reko” . Moja pretpostavka da će Vlada postaviti nekog iz sindikata da bude novi direktor ili prinudna uprava pa da kažu evo postavili smo predstavnike radnika pa kad sve propadne reci će eto ni radnici nisu uspjeli spasiti. Živi bili pa vidjeli. Bar bi ja tako uradio, tako će se najlakše Vlada izvuci iz ovoga.
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#76130 Re: Zeničani
Hoće li Nikšić sad ko Tito doći da potpali VP, čisto sumnjam.
Kad nisu u stanju da vode Elektriprivredu koja ima zagarantovanu prodaju čitave proizvodnje, kako će onda firmu koja je izložena trzišnoj utakmici kineza i turaka.
Kad nisu u stanju da vode Elektriprivredu koja ima zagarantovanu prodaju čitave proizvodnje, kako će onda firmu koja je izložena trzišnoj utakmici kineza i turaka.
- cenecimoveocino
- Posts: 2546
- Joined: 31/12/2013 23:00
- Location: Zenica
#76131 Re: Zeničani

jel ovo se počinje radit ona rupa pored dzamije u Radakovu?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#76132 Re: Zeničani
ne može tu stati ovolika zgrada
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- gentoo
- Posts: 4589
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#76135 Re: Zeničani
Mi sa ovom reprezentacijom uspijemo napraviti Kozarac i Janju i tako neke provincije i kad ista ne gostuje u Zenici. Seljakluk par excelence
- gentoo
- Posts: 4589
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#76136 Re: Zeničani
U ponoc bibicu papci zbog 1-1 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
- dr_Evil
- Posts: 21774
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83412
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#76140 Re: Zeničani
Zao mi je bas Mileta, fin ciko bio i veliki Zenicaninkakavdanakneiskustvu wrote: ↑14/06/2026 19:54 https://www.zenicablog.com/in-memoriam- ... TJ9aC-gi2A
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#76141 Re: Zeničani
jest vala_BataZiv_0809 wrote: ↑15/06/2026 11:02Zao mi je bas Mileta, fin ciko bio i veliki Zenicaninkakavdanakneiskustvu wrote: ↑14/06/2026 19:54 https://www.zenicablog.com/in-memoriam- ... TJ9aC-gi2A![]()
-
DebelinJoe
- Posts: 4230
- Joined: 03/03/2021 20:06
#76142 Re: Zeničani
50 ljudi tačno
Kuku lele...
https://www.072info.com/konakovic-u-zen ... j-pripada/
https://www.072info.com/konakovic-u-zen ... j-pripada/
Dragi moji Zeničani, ne vjerujte mu ništa...‘Narod i Pravda je alternativa politici koja godinama proizvodi iste probleme i nudi ista opravdanja. Tu alternativu ne dokazujemo riječima, nego mjerljivim rezultatima. Pokazali smo je u Kantonu Sarajevo kroz sveobuhvatne reforme, transparentnije upravljanje novcem građana i kroz ozbiljne infrastrukturne projekte, u Bosansko-podrinjskom kantonu kroz odgovorno upravljanje i stabilizaciju institucija, kao i u Brčko distriktu gdje naši ljudi preuzimaju odgovornost i rade konkretne poslove u interesu građana. Pokazali smo je kroz naše resore u Federalnoj vladi. Osjetili su to građani u svojim životima kroz veća primanja, snažniju podršku i otovoreniji odnos naših ministara prema ljudima.
- gentoo
- Posts: 4589
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#76143 Re: Zeničani
Kome da vjerujemo ? Povedi nas i otvori nam oci..
- MaliMedo
- Posts: 5
- Joined: 15/05/2026 12:19
#76144 Re: Zeničani
Napokon se sjetio neko ovo uraditi


- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#76146 Re: Zeničani
Na parkingu, ovo ne liči na parking nego na trotoar
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#76147 Re: Zeničani
Na mjestu označenom za tu namjenu.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#76148 Re: Zeničani
Glupo pitanje.
Pa u podzemnim garazama, imamo tri, a prazne - nidje nikog
- Hercegoviina
- Posts: 2848
- Joined: 14/02/2013 14:11
#76149 Re: Zeničani
u zenici ima barem 4x vise automobila nego parking mjesta.neka opstina obezbjedi parking mjesta pamoze ovo raditiZoomZoomKiwi wrote: ↑18/06/2026 23:34Na mjestu označenom za tu namjenu.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#76150 Re: Zeničani
Nije to problem od jučer. I prije je bilo zabranjeno parkirati na trotoaru, oduvijek je, samo nije bilo fizičkih prepreka za to.Hercegoviina wrote: ↑19/06/2026 00:09u zenici ima barem 4x vise automobila nego parking mjesta.neka opstina obezbjedi parking mjesta pamoze ovo raditi
Kapacitet je premašen 2010. godine, a ne prije pet dana.
Ko god je kupio stan i dva auta u centru grada trebao je o tome razmišljati tada i tražiti to od općine tada.
Treba sve trotoare i zelene površine ograditi protutenkovskim barijerama. I uvesti naplatu na sve parkinge.

