Sarajevo Construction
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#30176 Re: Sarajevo Construction
Zgrada je lijepa. Bez dileme.
Zastava izgleda mocno, kao na Wall Street.
Zastava izgleda mocno, kao na Wall Street.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52737
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
- tramvajtrojka
- Posts: 17051
- Joined: 27/04/2021 22:52
#30178 Re: Sarajevo Construction
- tramvajtrojka
- Posts: 17051
- Joined: 27/04/2021 22:52
- Peacean
- Posts: 9864
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
#30180 Re: Sarajevo Construction
https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /260616137Donosimo detalje o najvećoj planiranoj poslovnoj zoni u BiH: Zapošljavala bi između 5.000 i 9.000 ljudi
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#30181 Re: Sarajevo Construction
Ovo je u fazi nijeta. Nema nista od ovoga za jos dugo vremena.Peacean wrote: ↑16/06/2026 17:12https://www.klix.ba/biznis/investicije/ ... /260616137Donosimo detalje o najvećoj planiranoj poslovnoj zoni u BiH: Zapošljavala bi između 5.000 i 9.000 ljudi
Izmedju ostalog, lidl je otisao u Kiseljak jer nema prostora u KS za halu, a kamoli sta ozbiljnije (struja, voda, udaljenost od stambenih objekata).
Crtaju poslovne zone, a ne znaju ljude na kanalizaciju spojiti da ne budu na septickoj - poslovna zona na Ilidzi (Energoinvest).
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- VladaFBiH
- Posts: 6607
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#30183 Re: Sarajevo Construction
pa liči na ovo što je rumenige obećao:
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zmaje ... /180314019

Možda par sitnica da nije po renderu ali je to to - obećanje ispunjeno!
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#30184 Re: Sarajevo Construction
nai bolji naĆelnik
- semirsar
- Posts: 9053
- Joined: 24/08/2008 22:53
- Location: raj'voSa
- Contact:
#30185 Re: Sarajevo Construction
ho's glasat' za njeg' i njihA?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#30186 Re: Sarajevo Construction
- Peacean
- Posts: 9864
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
- Logovan
- Posts: 102814
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#30188 Re: Sarajevo Construction
Plašim se na šta će ovo ličiti 
-
Naslovnica
- Posts: 35453
- Joined: 20/03/2013 15:38
#30189 Re: Sarajevo Construction
Ciganija popriličnaPeacean wrote: ↑23/06/2026 11:45 Da, baš nam ovoga fali![]()
https://www.klix.ba/vijesti/bih/na-dola ... /260623069
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#30191 Re: Sarajevo Construction
Kakva je pijaca od 100 m2? 
- Haris.ba
- Posts: 35294
- Joined: 08/09/2005 20:08
#30192 Re: Sarajevo Construction
Idu laganini gajbe i prodaja uz put.
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52737
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#30193 Re: Sarajevo Construction
Wtf
otkud ovo?!
-
Naslovnica
- Posts: 35453
- Joined: 20/03/2013 15:38
#30194 Re: Sarajevo Construction
Garant je nagovorile one hamše lajkačice dupeuvlakatorke iz opšćine
- drug_profi
- Posts: 65421
- Joined: 16/07/2012 16:00
#30195 Re: Sarajevo Construction
Gdje ovo prave, ne mogu sa skontam?
- holowey
- Posts: 10854
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#30196 Re: Sarajevo Construction
onako na prvu, cini mi se kod poste na malti...
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52737
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#30197 Re: Sarajevo Construction
jeste, jutros sam prolazio. nije da je na putu i da će nekom smetati, pod uslovom da neće biti seljakluka i neekoloških lobanja koje pijaca obično nosi sa sobom, nije ono ni loše.
ali sumnjam da neće biti smeća i nereda.
ali sumnjam da neće biti smeća i nereda.
- Peacean
- Posts: 9864
- Joined: 11/09/2017 11:13
- Location: Sarajevo
#30198 Re: Sarajevo Construction

Jednostavna metalna konstrukcija pokrivena limom sa par stolova ispod, i o ovome se piše u novinama kao da je tržni centar.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#30200 Re: Sarajevo Construction
@thekupus hoce li ispred Svjetlosti ostati ovako polovicno

Znam da je ovdje granica opscina pa zato pitam
I bonus pitanje-idu li stubichi da se ne moze od Zelenih Beretki?
Znam da je ovdje granica opscina pa zato pitam
I bonus pitanje-idu li stubichi da se ne moze od Zelenih Beretki?


