Crna hronika BH cesta

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19176 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

Zaštitna ograda probila vozilo u Sarajevu :lol:

Nema veze, kriva je dijaspora. 😄
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#19177 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Throttle »

Naslovnica wrote: 14/06/2026 12:00
Throttle wrote: 14/06/2026 10:30
Bobi wrote: 10/06/2026 17:47 Kolika je kazna za ono ljepljenje tablica ili skrivanje kod motora? Džaba kamera ga uslika ne vidis tablice, to skrivanje treba isto biti bahata vožnja.
Neistaknuta registarska oznaka, 30 marelica kazna, znaci 15 :D
Mislim da je 200KM po novom
Prosle godine je bilo 30, a mislim da nisu to dirali sad u zadnjem povecanju
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19178 Re: Crna hronika BH cesta

Post by noviclan »

Ako nisu bas su karine, trebalo je uvesti i kazne za bahato parkiranje
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#19179 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Velkoski »

Throttle wrote: 14/06/2026 10:32
izvrsni direktor wrote: 10/06/2026 17:15 https://www.klix.ba/vijesti/bih/motocik ... /260610150

Jos hedan uzoran vozac motora
Vecina motorista je 80% vremena u nekom prekrsaju. Puna, preticanje kolone, brzina, provlacenje (mada se to toleriše)
P.S. malo ih je koji nisu vozili motor koliko moze, barem jednom. Ovi sto se snimaju to rade malo cesce😁
eh kad ti daysleeper pročita ovo
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#19180 Re: Crna hronika BH cesta

Post by vjeshalica »

DonieBrasco
Posts: 20072
Joined: 31/08/2016 16:09

#19181 Re: Crna hronika BH cesta

Post by DonieBrasco »

Inace kako jurcaju ovim skuterima da ne pricamo oni veliki motori dobro je ovo da nema mrtvih, po Sarajevu između auta samo proleti,samo ti se ubaci, na semaforima iz mjesta u let krece nema ubrzanja i slicno.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21044
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#19182 Re: Crna hronika BH cesta

Post by DaysleepeR »

Ovako se izvještava o saobraćajnoj nesreći u normalnim državama, gdje ti se saopšte sve okolnosti.
Kod nas ovog nema. ostane u zraku čija je krivica i okolnosti su nepoznate.
Zaključak većine - motocikli jurcaju kao muhe bez glave, samoubice.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/umr ... zdvojeno_d
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#19183 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

noviclan wrote: 14/06/2026 10:45
DonieBrasco wrote: 13/06/2026 19:31 Zasto imam osjecaj da su se utrkivali.
Ne znam, ali znam da sam jucer od malte do ilidze bio kamikaza u slalomu do maximalnog ogranicenja 69. Osjecao sam se za volanom kao pobijesnjeli max niko nije vozio brze od 55-600
Gdje ćeš brše od 600 kroz grad?!
User avatar
Laplace
Posts: 14689
Joined: 19/11/2012 18:37

#19184 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Laplace »

SvjetlosnaGodina wrote: 14/06/2026 13:35 Koja je kazna za nestajanje razbojnicima?
Ne može te kazniti ako si nestao.
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19185 Re: Crna hronika BH cesta

Post by noviclan »

https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132

Image

Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19186 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

Bori se da prehrani porodicu. :lol:
SvjetlosnaGodina
Posts: 284
Joined: 16/04/2026 11:24

#19187 Re: Crna hronika BH cesta

Post by SvjetlosnaGodina »

Okrenut se lijepo, sustic i ispucat govno :kiss:
Naslovnica
Posts: 35433
Joined: 20/03/2013 15:38

#19188 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

noviclan wrote: 17/06/2026 18:26 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132

Image

Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
Scania bato moi
:thumbup:
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19189 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Iveco.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#19190 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mk ultra »

Prazan
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#19191 Re: Crna hronika BH cesta

Post by drug_profi »

Jel ga namoto na krivini ili je produzio kraticom?
Naslovnica
Posts: 35433
Joined: 20/03/2013 15:38

#19193 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 17/06/2026 22:02Iveco.
Zeleni je Scania, o njemu je riječ
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#19194 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Optimist »

Naslovnica wrote: 20/06/2026 17:52
Optimist wrote: 17/06/2026 22:02Iveco.
Zeleni je Scania, o njemu je riječ
Zeleno narandzasta cisterna koja pretice je Iveco.
Naslovnica
Posts: 35433
Joined: 20/03/2013 15:38

#19195 Re: Crna hronika BH cesta

Post by Naslovnica »

Optimist wrote: 20/06/2026 18:01
Naslovnica wrote: 20/06/2026 17:52
Optimist wrote: 17/06/2026 22:02Iveco.
Zeleni je Scania, o njemu je riječ
Zeleno narandzasta cisterna koja pretice je Iveco.
:thumbup:
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#19196 Re: Crna hronika BH cesta

Post by noviclan »

Optimist wrote: 20/06/2026 18:01
Naslovnica wrote: 20/06/2026 17:52
Optimist wrote: 17/06/2026 22:02Iveco.
Zeleni je Scania, o njemu je riječ
Zeleno narandzasta cisterna koja pretice je Iveco.
A i ovaj snimac se drzi ogranicenja ako je suditi po donjim brojkama
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#19198 Re: Crna hronika BH cesta

Post by escobar__ »

Kolike su tu brzine morale bit da troje ljudi pogine, a troje završi na kliničkom centru.

Pa majku mu više jebem i maloumnike, hoće li neko konačno stat u kraj tim luđacima za volanom tamo?
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#19199 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mali_balon »

Danas s juga prema sarajvu...jeno 20ak motorista rizikovalo zivot....svih vrsta motora.....svakavih tablica...
A poceo sam da primjecujem tu neku voznju na liniji tj sirina gume preko linije u suprotnij traci....ne kontam sta je tu fol
mali_balon
Posts: 14559
Joined: 12/09/2012 09:57

#19200 Re: Crna hronika BH cesta

Post by mali_balon »

Naslovnica wrote: 17/06/2026 21:48
noviclan wrote: 17/06/2026 18:26 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132

Image

Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
Scania bato moi
:thumbup:
Pa dzes to rec rodjak.....sa se.meni kao vozacu skanije izvini....koja blasfemija I govor mrznje odo te prijavit administraciji za lazno predstavljanje....pa to isto da vozacu beNveja kazes da je pasat
Post Reply