Nema veze, kriva je dijaspora.
Crna hronika BH cesta
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19176 Re: Crna hronika BH cesta
Zaštitna ograda probila vozilo u Sarajevu
Nema veze, kriva je dijaspora.
Nema veze, kriva je dijaspora.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#19177 Re: Crna hronika BH cesta
Prosle godine je bilo 30, a mislim da nisu to dirali sad u zadnjem povecanju
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19178 Re: Crna hronika BH cesta
Ako nisu bas su karine, trebalo je uvesti i kazne za bahato parkiranje
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#19179 Re: Crna hronika BH cesta
eh kad ti daysleeper pročita ovoThrottle wrote: ↑14/06/2026 10:32Vecina motorista je 80% vremena u nekom prekrsaju. Puna, preticanje kolone, brzina, provlacenje (mada se to toleriše)izvrsni direktor wrote: ↑10/06/2026 17:15 https://www.klix.ba/vijesti/bih/motocik ... /260610150
Jos hedan uzoran vozac motora
P.S. malo ih je koji nisu vozili motor koliko moze, barem jednom. Ovi sto se snimaju to rade malo cesce![]()
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
-
DonieBrasco
- Posts: 20073
- Joined: 31/08/2016 16:09
#19181 Re: Crna hronika BH cesta
Inace kako jurcaju ovim skuterima da ne pricamo oni veliki motori dobro je ovo da nema mrtvih, po Sarajevu između auta samo proleti,samo ti se ubaci, na semaforima iz mjesta u let krece nema ubrzanja i slicno.
- DaysleepeR
- Posts: 21044
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#19182 Re: Crna hronika BH cesta
Ovako se izvještava o saobraćajnoj nesreći u normalnim državama, gdje ti se saopšte sve okolnosti.
Kod nas ovog nema. ostane u zraku čija je krivica i okolnosti su nepoznate.
Zaključak većine - motocikli jurcaju kao muhe bez glave, samoubice.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/umr ... zdvojeno_d
Kod nas ovog nema. ostane u zraku čija je krivica i okolnosti su nepoznate.
Zaključak većine - motocikli jurcaju kao muhe bez glave, samoubice.
https://www.index.hr/vijesti/clanak/umr ... zdvojeno_d
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#19183 Re: Crna hronika BH cesta
- Laplace
- Posts: 14689
- Joined: 19/11/2012 18:37
#19184 Re: Crna hronika BH cesta
Ne može te kazniti ako si nestao.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#19185 Re: Crna hronika BH cesta
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132

Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi

Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19186 Re: Crna hronika BH cesta
Bori se da prehrani porodicu. 
-
SvjetlosnaGodina
- Posts: 284
- Joined: 16/04/2026 11:24
#19187 Re: Crna hronika BH cesta
Okrenut se lijepo, sustic i ispucat govno 
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
#19188 Re: Crna hronika BH cesta
Scania bato moinoviclan wrote: ↑17/06/2026 18:26 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132
Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- drug_profi
- Posts: 65410
- Joined: 16/07/2012 16:00
#19191 Re: Crna hronika BH cesta
Jel ga namoto na krivini ili je produzio kraticom?
- insaneinthebrain
- Posts: 25471
- Joined: 12/08/2013 12:51
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#19194 Re: Crna hronika BH cesta
Zeleno narandzasta cisterna koja pretice je Iveco.
-
Naslovnica
- Posts: 35439
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
- banjaluka078
- Posts: 13178
- Joined: 16/01/2007 23:38
#19197 Re: Crna hronika BH cesta
Strašno.insaneinthebrain wrote: ↑20/06/2026 17:33 ljetna sezona je krenula![]()
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260620083
https://www.bl-portal.com/hronika/oglas ... opasnosti/
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#19198 Re: Crna hronika BH cesta
Kolike su tu brzine morale bit da troje ljudi pogine, a troje završi na kliničkom centru.
Pa majku mu više jebem i maloumnike, hoće li neko konačno stat u kraj tim luđacima za volanom tamo?
Pa majku mu više jebem i maloumnike, hoće li neko konačno stat u kraj tim luđacima za volanom tamo?
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#19199 Re: Crna hronika BH cesta
Danas s juga prema sarajvu...jeno 20ak motorista rizikovalo zivot....svih vrsta motora.....svakavih tablica...
A poceo sam da primjecujem tu neku voznju na liniji tj sirina gume preko linije u suprotnij traci....ne kontam sta je tu fol
A poceo sam da primjecujem tu neku voznju na liniji tj sirina gume preko linije u suprotnij traci....ne kontam sta je tu fol
-
mali_balon
- Posts: 14559
- Joined: 12/09/2012 09:57
#19200 Re: Crna hronika BH cesta
Pa dzes to rec rodjak.....sa se.meni kao vozacu skanije izvini....koja blasfemija I govor mrznje odo te prijavit administraciji za lazno predstavljanje....pa to isto da vozacu beNveja kazes da je pasatNaslovnica wrote: ↑17/06/2026 21:48Scania bato moinoviclan wrote: ↑17/06/2026 18:26 https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /260617132
Sa je ba sporno, drzi se desne trake i vozi. Realno ako tegljac nema pregled nema ga niko a ovak kamiJon sigurno letio cak 20km/h sto je i ok jer je prijevoznik x y a loli dopizdilo i "tudjim" tegljacem lomi lomi
![]()
