Alfa Romeo
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8501 Re: Alfa Romeo
Prodje 1 dekada, a Giulia je još tu
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#8502 Re: Alfa Romeo
Interesantno, ali ja sam stekao drugaciji dojam. Stelvio i Tonale su dosta prisutni u civilnim varijantama, t roc, golf i škode na kapaljku. Toyota i Lexus na taksiju, Mercedes E/S/Kombi na NCC-u. Najfascinantnije od svega mi je kako voze i ubijaju policijske Giuliete, a drže se.
Od novih definitivno najviše u gradovima primjetim renegade, c3, yaris, yaris cross, Ford pumu, pandu, sandero, byd seal i d3. Autoput je bas šaren sa modelima i klasama. Mislim da audi radi najbolji posao u flotnoj i biznis prodaji. BMW mimo ovih ultra skupih, zanemarivo…
Od ovih 15+ godina more je pandi, ipsilona, aurisa, fica, fokusa
- SAID5
- Posts: 599
- Joined: 11/06/2011 23:29
- Contact:
#8504 Re: Alfa Romeo
To nije opcija dok su u grupaciji. Da su solo i da mogu da budzetiraju, dobro bi bilo iskopirati BMW-a.
Kako su bavarci postavili platforme i motore od 2016 pa na dalje je odlican.
Estetika i ostalo, je meni licno katastrofa, ali da rade dobr posao, rade.
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8506 Re: Alfa Romeo


Testne mule Stelvia ponovo na ulicama.
Dizajn manje više znamo


- skrbavi-admin
- Posts: 7121
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#8507 Re: Alfa Romeo
hakaret
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8512 Re: Alfa Romeo
vjecno njihova,..ali da je vrhić, jeste..
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8513 Re: Alfa Romeo
Dobar je motor. Šteta što sjedišta nisu u braon boji.
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8515 Re: Alfa Romeo
prelijep auto, cak i za danasnje standarde..
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#8518 Re: Alfa Romeo
Suad Hota je imao 164 Q4. Vozio sam je par puta. Prodao je Zimiću, a kasnije završila u HR
Inace, napravljena u manje od 1000 komada, pogon Magna-Steyr, adaptivni amortizeri, 6brz mjenjac. Lud auto za svoje vrijeme
Inace, napravljena u manje od 1000 komada, pogon Magna-Steyr, adaptivni amortizeri, 6brz mjenjac. Lud auto za svoje vrijeme
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- ElRe
- Posts: 16931
- Joined: 12/12/2011 11:28
#8521 Re: Alfa Romeo
BMW G20 i A4 su jeftiniji i to još dizel mašine.Leon16v wrote: ↑06/10/2025 20:26 Alfa Romeo Giulia 2.0 280 KS B-Tech (60 000 KM)
https://olx.ba/artikal/71355750
Dobar marketing![]()
Dobra Giulia ali bar 7000 KM preskupa. Prodavati će se i prodavati...
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8522 Re: Alfa Romeo
Pa ovoj je prednost što je benzin.ElRe wrote: ↑06/10/2025 21:22BMW G20 i A4 su jeftiniji i to još dizel mašine.Leon16v wrote: ↑06/10/2025 20:26 Alfa Romeo Giulia 2.0 280 KS B-Tech (60 000 KM)
https://olx.ba/artikal/71355750
Dobar marketing![]()
Dobra Giulia ali bar 7000 KM preskupa. Prodavati će se i prodavati...
Čuj i to još dizel mašine. Pa to je sranje
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#8524 Re: Alfa Romeo
Dobar, samo da nije bijel i da je bolja oprema.canvra888 wrote: ↑06/10/2025 21:33 G20 BMW 330i XDRIVE 2021 (59 500 KM)
https://olx.ba/artikal/69635255
Je l' me netko tražio?![]()
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#8525 Re: Alfa Romeo
Dva neuporediva auta po ljepoti...Alfa je druga dimenzija.canvra888 wrote: ↑06/10/2025 21:33 G20 BMW 330i XDRIVE 2021 (59 500 KM)
https://olx.ba/artikal/69635255
Je l' me netko tražio?![]()
