Ukrajina

User avatar
dr_Evil
Posts: 21804
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!

#214776 Re: Ukrajina

Post by dr_Evil »

drndalo wrote: 27/02/2025 16:16
dr_Evil wrote: 27/02/2025 15:34
drndalo wrote: 27/02/2025 15:27 Pa bolje i oni nego Rusi... Realno...
Ne vidim poveznicu iskreno. Sta je bolje ili losije na duze staze vrijeme ce pokazati.

Ali je zalosno stanje slavenskog svijeta, a Rusija kao najveca ima najvecu odgovornost za takve odnose, sve sanse redovno prokocka.
Ne vidis...? Ko vise karindja, da ne kazem masakrira "svoje robove" Anglosasi ili Rusi...?

I rest my case...
Pored toliko zla u svijetu trenutno, a koje se pokrece krvavim novcen kompanija, takvo pitanje ne da nije na mjestu, nego je i suvisno.

Nedavno je bila dobra kolumna o ratu o Sudanu. Kako zaustaviti rat, odgovor je bio jednostavan, velike svjetske kompanije samo trebaju prestati kupovati resurse od malih bogova rata.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#214777 Re: Ukrajina

Post by drndalo »

dr_Evil wrote: 27/02/2025 16:22 Putler je izgubio ovaj rat u svakom pogledu. Koliko god da odsjece Ukrajine on je izgubio.

Najzad da se i ja slozim s tobom.

Cim je puko prvi metak nakon mjeseci/godina "nenapadanja" izgubio je. Ono sto nisu mogli zamisliti, a to je valjanje u blatu "2 sile svijeta" vec 3 godine, sa po svim podacima od prije napada inferiornim braniocima je dodatno usralo i sefa i stanicu. Kada na to dodamo da su se spremili za sankcije kao nakon Krima, a ove koliko god da su suplje, bar 3x su jace, i bice jos gore, siguran su dokaz da stara "dilerska mudrost" da ne "trosis" svoju robu ima puno smisla...

Roba je u ovom slucaju skup prikupljenih obavjestajnih podataka o svemu prije pocetka napada. Zajebala ih vlastita pretpostavka... Ako, ako...
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#214778 Re: Ukrajina

Post by drndalo »

User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#214779 Re: Ukrajina

Post by pici »

Rusi su gubitnici i to je jasno. Sad koliko ce ih tVump rebnuti to ne znam al da ce ih skinuti do gola, hoce. Kada se je raspao CCCP, anglosasi su im pritekli sa milijardama dolara u jelcinovu rusiju. Sta su dobili za uzvrat ne znam al sigurno nesta vrijedno cim se nisu sa amerima konfrotirali nikako. Nece ni sada, ne da ne smiju nego ne mogu i tHoČka.
Bernardinac
Posts: 1782
Joined: 19/08/2008 02:14

#214780 Re: Ukrajina

Post by Bernardinac »



Pogledajte i poslušajte ovog lika oko navodnog "ismijavanja Trumpa od strane Zelenskog" i njegovu reakciju na opasku HRT novinara Danka Družijanića.
Bravo Danko :thumbup:

Taj dio je na 13:35

Inače lik vrti rusku priču o Borisu Jonsonu, Bidenu i pregovorima iz 22.

Inače ako je vjerovati ovom liku prioritet USA je Iran i Kina.
Da bi održali dominaciju hoće partnerske odnose sa Rusijom.
Neko će nekoga ovdje dobro naguzit. :D
Bernardinac
Posts: 1782
Joined: 19/08/2008 02:14

#214781 Re: Ukrajina

Post by Bernardinac »

Evo ga Trump ponovo: :mrgreen:


Trump: Rekao sam da je Zelenski diktator? Ne mogu vjerovati da sam to rekao
https://www.index.hr/mobile/vijesti/cla ... ajnovije_m
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#214782 Re: Ukrajina

Post by drug_profi »

Zapisati.
Senil Donald.
Jedna od osnova za impeachment.
Treba graditi kejs.
Hendrix
Posts: 5287
Joined: 27/02/2004 00:00

#214783 Re: Ukrajina

Post by Hendrix »

drug_profi wrote: 27/02/2025 21:05 Zapisati.
Senil Donald.
Jedna od osnova za impeachment.
Treba graditi kejs.
Ma samo trola. To je odbrana za svaki gaf, ispad ili AI video o Gazi.

Kada je u pitanju Maga kult...dzaba ti je.
Bernardinac
Posts: 1782
Joined: 19/08/2008 02:14

#214784 Re: Ukrajina

Post by Bernardinac »

drug_profi wrote: 27/02/2025 21:05 Zapisati.
Senil Donald.
Jedna od osnova za impeachment.
Treba graditi kejs.
To je neki njegov đir.
Ako prođe, prođe ili neki lakmus papir.
U ovom slučaju može biti i pozitivno jer nakon te izjave možda su se neki razotkrili.
Svi pravi prijatelji Ukrajine su stali u odbranu Zelenskog nakon te Trumpove izjave.


Evo večeras Trump produžio sankcije Rusiji za još godinu dana.
User avatar
drug_profi
Posts: 65441
Joined: 16/07/2012 16:00

#214785 Re: Ukrajina

Post by drug_profi »

Ne mislim ja da je on senilan i nesposoban
Samo kazem da treba pribiljezit pa gradit kejs da jeste.
Nek se poslije pravda.
User avatar
nineinchnails
Posts: 1734
Joined: 24/02/2009 12:09

#214786 Re: Ukrajina

Post by nineinchnails »

Mislim da je nakon dolaska Trumpa sad sve jasno kao dan. USA i Rusija se udruzile da sjebu EU preko Ukrajine.
Ukrajina ce za vijeke vjekova propasti ako potpise sporazum s USA oko minerala.
Dolar sve vise skace, euro devalvira, inflacija uzasna. Dokle?
Neki kazu da ce treci svjetski poceti 2028 i trajace cetiri godine. Nakon toga globalni reset, pa ce hljeb opet biti jedna marka.
Ukrajine ce pola pripasti Rusiji. Ostatak Ukrajine nece uci ni u EU ni u NATO nego ce biti americka kolonija.
User avatar
pici
Posts: 46397
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#214787 Re: Ukrajina

Post by pici »

OČAJ U CRVENOJ ARMIJI
Gotovo je ‘zlatno doba‘ ruskog čudovišnog oružja: Ukrajinci smislili vrhunsko rješenje za glavnu prijetnju neprijatelja!
Rusi sada trebaju potrošiti i do 16 bombi da pogode samo jednu metu


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... home_g2_g3
Zado su sada zaglavili oko pokrovska, ne mogu je razoriti ko avdivku kliznim bombama.
Bernardinac
Posts: 1782
Joined: 19/08/2008 02:14

#214788 Re: Ukrajina

Post by Bernardinac »

pici wrote: 28/02/2025 08:51
OČAJ U CRVENOJ ARMIJI
Gotovo je ‘zlatno doba‘ ruskog čudovišnog oružja: Ukrajinci smislili vrhunsko rješenje za glavnu prijetnju neprijatelja!
Rusi sada trebaju potrošiti i do 16 bombi da pogode samo jednu metu


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ ... home_g2_g3
Zado su sada zaglavili oko pokrovska, ne mogu je razoriti ko avdivku kliznim bombama.
Lijepa jutarnja vijest sa Jutarnjeg lista uz jutarnju kaficu petkom uoči vikenda. :mrgreen:
User avatar
Vic Rattlehead
Posts: 140
Joined: 09/12/2024 09:57
Location: Hangar 18

#214789 Re: Ukrajina

Post by Vic Rattlehead »

gospodina, generala i heroja ukrajine valerija zalužnog za predsjednika i vrhovnog komandanta oružanih snaga!

dosta više pajaca zelenskog i njemu sličnih cuka poslušnika, te petokolonaša poput sirskog i te ekipe.
User avatar
Point.
Posts: 33510
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#214790 Re: Ukrajina

Post by Point. »

Vic Rattlehead wrote: 28/02/2025 10:01 gospodina, generala i heroja ukrajine valerija zalužnog za predsjednika i vrhovnog komandanta oružanih snaga!

dosta više pajaca zelenskog i njemu sličnih cuka poslušnika, te petokolonaša poput sirskog i te ekipe.
Vikend je, al si poranio.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#214791 Re: Ukrajina

Post by drndalo »

nineinchnails wrote: 28/02/2025 08:16 Neki kazu da ce treci svjetski poceti 2028 i trajace cetiri godine. Nakon toga globalni reset, pa ce hljeb opet biti jedna marka.
Neki kazu i da je zemlja ravna. Vlado Georgiev npr... I da je plovio do ruba, samo smotao na vrijeme nazad.
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#214792 Re: Ukrajina

Post by drndalo »

Vic Rattlehead wrote: 28/02/2025 10:01 gospodina, generala i heroja ukrajine valerija zalužnog za predsjednika i vrhovnog komandanta oružanih snaga!

dosta više pajaca zelenskog i njemu sličnih cuka poslušnika, te petokolonaša poput sirskog i te ekipe.
Uz svo postovanje Generalu Zaluzniju, ovaj kratki nastup je namijenjen "zabrinutima"... I sam General je rekao da dok je rata i odbrane ne smije biti neslaganja i trosenja vremena/resursa na izbore umjesto na odbranu.


User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#214793 Re: Ukrajina

Post by drndalo »

Priprema "obroka" za agresore

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#214794 Re: Ukrajina

Post by JoseMujica »



nešto se dešava pozitivno :D
Bernardinac
Posts: 1782
Joined: 19/08/2008 02:14

#214795 Re: Ukrajina

Post by Bernardinac »

https://liveuamap.com/en/2025/28-februa ... ine-claims


Generalštab Oružanih snaga Ukrajine tvrdi da su izvršili napade na skladište termobarične municije u Selidovu u okupiranom dijelu Donjecke oblasti i rafineriju nafte Ilski u Krasnodarskom kraju
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214796 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »


Koji pis of shajt.
Goni zeleni ti bagru od sebe ko ih jbe ima evropa valjds.
Kakvi supci drze pridike.mrs putinu nazad
Ccc
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214797 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

Nije realno pogotov ovaj pakas.vance.
Mislim da je to to od.murike za slobodni svijet.
Maske su pale
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#214798 Re: Ukrajina

Post by sumirprimus »

💯 Zelensky: Putin started the war, he must answer for it.

‼️ I'm in the middle, I'm for both Ukraine and Russia. I want this to be resolved. Europe and NATO need to step up," Trump said.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#214799 Re: Ukrajina

Post by Velkoski »

kakav gigalfamegaomegačad :smajlikojiseklanja:

Slava Ukraini :bih:
Maliodmene
Posts: 3400
Joined: 10/01/2020 13:36

#214800 Re: Ukrajina

Post by Maliodmene »

Muda do poda
Post Reply