Kakav je Dubai?f0rest1946 wrote: ↑13/02/2025 13:55Yebiga brate na razgovoru nalagali 1000e početna plata pa bonusi ovo ono nigdje ništa od toga , što Evil napisa velika škola za mene.Domaci izdajnik wrote: ↑13/02/2025 13:30Za ime Božije zašto si išao preko svijeta za milju ojra? Pa na četiri sata vožnje imaš minimalno 1500!f0rest1946 wrote: ↑12/02/2025 20:21 Vratih se iz Emirata tacnije iz Dubaia, poslije 3 mjeseca, pakao kao u zatvoru da sam bio![]()
Bosnian House koji i na klixu traže radnike ne idite ni pod razno braco prevara velika na razgovoru nude 1000e platu ti dodjes 500e ti plata a 500e lafo smještaj plaća hahah a u apartmanu si sa 7 narkomana užas živi.
Radiš po 12h 6 dana zapošljava samo Bosance i filipince prekovremeni rad se ne plaća OFC.
Lijepa moja Bosna nije najbolja ali bolja je od ovih prevara.![]()
Slažem se za sve ostalo sto si napisao jer mi je jaran radio u Hrvatskoj uzeo bas dobre pare za sezonu i ispostavili ga sta su mu rekli tako je i bilo.
Sta si trebao raditi, odakle je vlasnik tog Bosnian housa?

