Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#69976 Re: Zeničani
Sranovi, osim onih na zadnjem spratu i zestoko precijenjenih, se prodaju unutar 15 dana. Pogotovo raspon 35-60m2. Kuce sporije idu
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#69977 Re: Zeničani
Kolega prodao stancic nije ga stigao ni objaviti. Cca 35 kvadrata.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#69978 Re: Zeničani
Ja sam prodao stan 39m2 dosta iznad trzisne cijene, komplet opremljen. 5-6 ljudi doslo pogledat, prvo se s nekim debilima natezao 2-3 dana i onda poceli dolazit normalni ljudi, sve brzo zavrseno. Ljudi traze po godinu-dvije stan 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69983 Re: Zeničani
jelenska koža.Imaju vještačke
, to su one krpe sto su ko cjevanicqa tvrde kad su suhe.
-
Djewojka
- Posts: 304
- Joined: 25/05/2009 04:19
#69984 Re: Zeničani
Dobra je i još nije pohabana. Nije radio usisivač , a samo je jedan, i nekako mi pristup los.
-
Djewojka
- Posts: 304
- Joined: 25/05/2009 04:19
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69986 Re: Zeničani

ma ima raznih proizvodjača, ovo je jedan od njih, ako ne zelis da se skroz stvrdne moras drzat u kutiji nakon upotrebe. prije dok nije bilo tih vještačkih baš se koristila jelenska koža i bile su papreno skupe, mislim tamo nekoh 80-tih 70-tih. uvijek su u ovim kutijama, sto je veca cijena to su kvalitenije.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Djewojka
- Posts: 304
- Joined: 25/05/2009 04:19
#69989 Re: Zeničani
Klasicne autopraonice u Zenici su na niskom nivou i unestanku, valjda zato sto su i cijene niske. Ne znam koliko je sada pranje automobila ?
Najbolja opcija je izdvojiti 1-2 h oprati auto u vlastitoj režiji na autopraonici i rahat mjesec- dva, barem sto se tiče unutrašnjosti. Kupiti sebi sredstava i krpa
da olakša posao.
Najbolja opcija je izdvojiti 1-2 h oprati auto u vlastitoj režiji na autopraonici i rahat mjesec- dva, barem sto se tiče unutrašnjosti. Kupiti sebi sredstava i krpa
- gentoo
- Posts: 4588
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#69990 Re: Zeničani
Kad Djewojka postane zena sa djecom i auto problemima.. 
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69991 Re: Zeničani
Pravimo peticiju da nam na zgrade ugrade hidrant sa kompresorom da peremo sebi auta 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65956
- Joined: 03/08/2010 19:04
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69993 Re: Zeničani
Sad ce se @Bobi smrznit opetkakavdanakneiskustvu wrote: ↑21/01/2025 10:03 https://www.zenit.ba/redukcija-grijanja ... omBlrBT6Ew
-
Djewojka
- Posts: 304
- Joined: 25/05/2009 04:19
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#69995 Re: Zeničani
povodom ove vijesti: https://www.zenicablog.com/podneseni-tu ... -kovanici/
bih prvo da cestitam ekolozima sto nas stite od jedne od najekoloskijih energija dostupnih danas. Zenici je neisplativo imati SE ili VE, ali je pogodna za HE. i ovo im je "tek" treci put u Zenici (HE Vranduk, HE Janjici i sada HE Kovanici). od danas se i ja sa njima slazem da nam struja treba biti visestruko skuplja, bas kao sto "posustah" i pred "argumentima" za stadion. druze Samire Lemes, ako ovo citas volio bih cuti da li i ti sam ovo podrzavas? bar bi ti trebao znati bolje. (tvoj drug Russ)
koji hurac svi pregone? zasto?
bih prvo da cestitam ekolozima sto nas stite od jedne od najekoloskijih energija dostupnih danas. Zenici je neisplativo imati SE ili VE, ali je pogodna za HE. i ovo im je "tek" treci put u Zenici (HE Vranduk, HE Janjici i sada HE Kovanici). od danas se i ja sa njima slazem da nam struja treba biti visestruko skuplja, bas kao sto "posustah" i pred "argumentima" za stadion. druze Samire Lemes, ako ovo citas volio bih cuti da li i ti sam ovo podrzavas? bar bi ti trebao znati bolje. (tvoj drug Russ)
koji hurac svi pregone? zasto?
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#69996 Re: Zeničani
Baš fino izgleda ova HE.
Kad smo sjebali rijeku Bosnu industrijom, barem da je iskoristimo za HE. Svakako ne možeš prici nogom do obale rijeke...
Kad smo sjebali rijeku Bosnu industrijom, barem da je iskoristimo za HE. Svakako ne možeš prici nogom do obale rijeke...
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
- jasko_ba
- Posts: 8472
- Joined: 13/11/2006 17:47
#69998 Re: Zeničani
Janjici, Kovanici i Vranduk - 3 HE koje nikome ne smetaju, sve moglo biti davno gotovo.
Kad poskupi struja, isti ti sto blokiraju ce biti najglasniji zbog toga 
-
Bolonjeze
- Posts: 324
- Joined: 08/01/2018 19:19
#69999 Re: Zeničani
Ne ugrijaše nas u 19:00 sinoć kako najaviše...
- Sanjarko
- Posts: 28402
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#70000 Re: Zeničani
10 komada sam citao da je se moglo srednjih i vecih na rijeci Bosni napraviti da zadovolje sve nase potrebe za energijom. Ekosistem se treba cuvati i okolis/priroda ali to ne treba biti razlog da sprijeci napredak/prosperitet i odrzavanje sistema itd.
Sve je se dalo ovo i napraviti i da ne ugrozi nista od navedenoga.


