Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#69976 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Sranovi, osim onih na zadnjem spratu i zestoko precijenjenih, se prodaju unutar 15 dana. Pogotovo raspon 35-60m2. Kuce sporije idu
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#69977 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Kolega prodao stancic nije ga stigao ni objaviti. Cca 35 kvadrata.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#69978 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ja sam prodao stan 39m2 dosta iznad trzisne cijene, komplet opremljen. 5-6 ljudi doslo pogledat, prvo se s nekim debilima natezao 2-3 dana i onda poceli dolazit normalni ljudi, sve brzo zavrseno. Ljudi traze po godinu-dvije stan :-)
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69979 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Prodajem stan u Sarajevu
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69980 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Throttle wrote: 20/01/2025 16:49 Ja sam prodao stan 39m2 dosta iznad trzisne cijene, komplet opremljen. 5-6 ljudi doslo pogledat, prvo se s nekim debilima natezao 2-3 dana i onda poceli dolazit normalni ljudi, sve brzo zavrseno. Ljudi traze po godinu-dvije stan :-)
Para?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69981 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kuglanje_ze wrote: 20/01/2025 18:34 Prodajem stan u Sarajevu
Djewojka
Posts: 304
Joined: 25/05/2009 04:19

#69982 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

ShnjaZZZ wrote: 20/01/2025 11:05
Rothmans wrote: 20/01/2025 10:37 Dje vi perete kola , a da ne sfusere ?
Uslužna, trebaš kupit samo dobre krpe za brisanje poslije.
Koje su to krpe? :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69983 Re: Zeničani

Post by Bobi »

jelenska koža.Imaju vještačke :D, to su one krpe sto su ko cjevanicqa tvrde kad su suhe.
Djewojka
Posts: 304
Joined: 25/05/2009 04:19

#69984 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

Bobi wrote: 20/01/2025 11:49
Throttle wrote: 20/01/2025 11:32 Nisam jedino bio kod Rame na DHDu jos
Bio ja ima dvi hefte, novo sve, ima i onaj šlag da šlagiraš auto :D.Obletio bio po gradu sve redovi i zapucam se prema Robotu kad i tamo čekaju njih 5-6 samo produžim kilometar dva kad nema nikog. Radi stop dugme a nije kao kod drugih da su ga iskljucili :D.
Dobra je i još nije pohabana. Nije radio usisivač , a samo je jedan, i nekako mi pristup los.
Djewojka
Posts: 304
Joined: 25/05/2009 04:19

#69985 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

Bobi wrote: 20/01/2025 22:56 jelenska koža.Imaju vještačke :D, to su one krpe sto su ko cjevanicqa tvrde kad su suhe.
Može li link, ne znam koje su te tvrde
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69986 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Djewojka wrote: 20/01/2025 22:57
Bobi wrote: 20/01/2025 22:56 jelenska koža.Imaju vještačke :D, to su one krpe sto su ko cjevanicqa tvrde kad su suhe.
Može li link, ne znam koje su te tvrde
Image
ma ima raznih proizvodjača, ovo je jedan od njih, ako ne zelis da se skroz stvrdne moras drzat u kutiji nakon upotrebe. prije dok nije bilo tih vještačkih baš se koristila jelenska koža i bile su papreno skupe, mislim tamo nekoh 80-tih 70-tih. uvijek su u ovim kutijama, sto je veca cijena to su kvalitenije.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69987 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Image
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69988 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Image
Image
Image
Djewojka
Posts: 304
Joined: 25/05/2009 04:19

#69989 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

Klasicne autopraonice u Zenici su na niskom nivou i unestanku, valjda zato sto su i cijene niske. Ne znam koliko je sada pranje automobila ?
Najbolja opcija je izdvojiti 1-2 h oprati auto u vlastitoj režiji na autopraonici i rahat mjesec- dva, barem sto se tiče unutrašnjosti. Kupiti sebi sredstava i krpa :D da olakša posao.
User avatar
gentoo
Posts: 4588
Joined: 05/01/2008 12:10
Location: Ze
Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25

#69990 Re: Zeničani

Post by gentoo »

Kad Djewojka postane zena sa djecom i auto problemima.. :mrgreen:
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#69991 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

Pravimo peticiju da nam na zgrade ugrade hidrant sa kompresorom da peremo sebi auta :)
User avatar
xPaco1337
Posts: 2589
Joined: 30/09/2020 14:34

#69993 Re: Zeničani

Post by xPaco1337 »

Sad ce se @Bobi smrznit opet :lol:
Djewojka
Posts: 304
Joined: 25/05/2009 04:19

#69994 Re: Zeničani

Post by Djewojka »

gentoo wrote: 21/01/2025 08:06 Kad Djewojka postane zena sa djecom i auto problemima.. :mrgreen:
Šta si ti mislio :-D , a nick od prije 15 godina ha ha
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#69995 Re: Zeničani

Post by belfy »

povodom ove vijesti: https://www.zenicablog.com/podneseni-tu ... -kovanici/

bih prvo da cestitam ekolozima sto nas stite od jedne od najekoloskijih energija dostupnih danas. Zenici je neisplativo imati SE ili VE, ali je pogodna za HE. i ovo im je "tek" treci put u Zenici (HE Vranduk, HE Janjici i sada HE Kovanici). od danas se i ja sa njima slazem da nam struja treba biti visestruko skuplja, bas kao sto "posustah" i pred "argumentima" za stadion. druze Samire Lemes, ako ovo citas volio bih cuti da li i ti sam ovo podrzavas? bar bi ti trebao znati bolje. (tvoj drug Russ)

koji hurac svi pregone? zasto?
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5102
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69996 Re: Zeničani

Post by anex »

Baš fino izgleda ova HE.
Kad smo sjebali rijeku Bosnu industrijom, barem da je iskoristimo za HE. Svakako ne možeš prici nogom do obale rijeke... :pliska:
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69997 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

anex wrote: 22/01/2025 06:06 Baš fino izgleda ova HE.
Kad smo sjebali rijeku Bosnu industrijom, barem da je iskoristimo za HE. Svakako ne možeš prici nogom do obale rijeke... :pliska:
Jedina zamjerka je što je ovo trebalo biti u Janjićima da zaustavlja sav onaj plastični otpad prije grada.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8472
Joined: 13/11/2006 17:47

#69998 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Janjici, Kovanici i Vranduk - 3 HE koje nikome ne smetaju, sve moglo biti davno gotovo. :-) Kad poskupi struja, isti ti sto blokiraju ce biti najglasniji zbog toga :D
Bolonjeze
Posts: 324
Joined: 08/01/2018 19:19

#69999 Re: Zeničani

Post by Bolonjeze »

Ne ugrijaše nas u 19:00 sinoć kako najaviše...
User avatar
Sanjarko
Posts: 28402
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#70000 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

jasko_ba wrote: 22/01/2025 12:23 Janjici, Kovanici i Vranduk - 3 HE koje nikome ne smetaju, sve moglo biti davno gotovo. :-) Kad poskupi struja, isti ti sto blokiraju ce biti najglasniji zbog toga :D
10 komada sam citao da je se moglo srednjih i vecih na rijeci Bosni napraviti da zadovolje sve nase potrebe za energijom. Ekosistem se treba cuvati i okolis/priroda ali to ne treba biti razlog da sprijeci napredak/prosperitet i odrzavanje sistema itd.

Sve je se dalo ovo i napraviti i da ne ugrozi nista od navedenoga.
Post Reply