Jednom ja odradio 4 noćne i taj dan toliko falilo radnika da me zovnu bi li mogao uskočiti makar od 19h do 23hgentoo wrote: ↑18/01/2025 16:43 Ne.. osim ako nije na zelenoj povrsini. Policija mora doci.. nazovi,budi fin i ljubazan i reci da ces ih zvati svakih 15 min., da si uzeo godisnji od 10 dana i da ti treba samo 6 sati sna a ostalih 18 ces potrositi na zvanje 122 dok ne dodju. Oni kad izadju mogu zvati pauka
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
#69951 Re: Zeničani
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69952 Re: Zeničani
Mnogo smo jaki, dobar gradonačelnik
.
Zenica je imala najveće povećanje prometa u apsolutnom broju. Naime, taj promet je u decembru prošle godine iznosio 297,60 miliona KM, što je za 73,98 miliona KM više u odnosu na decembar 2023. Udio ovog grada u ukupnom prometu je iznosio 4,78 posto, čime je bio na šestom mjestu po prometu.
-
DebelinJoe
- Posts: 4224
- Joined: 03/03/2021 20:06
#69953 Re: Zeničani
To je zbog bogatih studenata iz Tešnja i nas Sarajlija na privremenom radu u Zenici.Bobi wrote: ↑19/01/2025 09:18 Mnogo smo jaki, dobar gradonačelnik.
Zenica je imala najveće povećanje prometa u apsolutnom broju. Naime, taj promet je u decembru prošle godine iznosio 297,60 miliona KM, što je za 73,98 miliona KM više u odnosu na decembar 2023. Udio ovog grada u ukupnom prometu je iznosio 4,78 posto, čime je bio na šestom mjestu po prometu.
-
Djewojka
- Posts: 304
- Joined: 25/05/2009 04:19
#69954 Re: Zeničani
Jučer sjeli u caffe Royal na spratu Trznog- kafic s balkonom zbog djeteta koje je htjelo u igraonicu.
Kafa mala 2,5
Neskafa 3,5
Čaj 3,00 obična vrećica
Pomfrit 4 KM
Nije problem kafa 2,5 KM da valja nečemu, nego mislim da je napravljena od 1/4 inače doze za kafu. Užas jedan. Ostale cijene su isto Boze sačuvaj. Isto je s pekarama. Lindapek mi je najbliže, kvaliet je skroz opao da se nešto ne moze ni jesti npr lisnato koja su im prije bila super dok su cijene totalno nerealne.
Svi dižu kafu na 2,5. Gdje vi pijete kafu? 2 km još uvijek u OPEN baru tzv cvjetiću, možda još ponegdje u gradu. Dođi vrijeme da he obična kafa ili kifle luksuz
Kafa mala 2,5
Neskafa 3,5
Čaj 3,00 obična vrećica
Pomfrit 4 KM
Nije problem kafa 2,5 KM da valja nečemu, nego mislim da je napravljena od 1/4 inače doze za kafu. Užas jedan. Ostale cijene su isto Boze sačuvaj. Isto je s pekarama. Lindapek mi je najbliže, kvaliet je skroz opao da se nešto ne moze ni jesti npr lisnato koja su im prije bila super dok su cijene totalno nerealne.
Svi dižu kafu na 2,5. Gdje vi pijete kafu? 2 km još uvijek u OPEN baru tzv cvjetiću, možda još ponegdje u gradu. Dođi vrijeme da he obična kafa ili kifle luksuz
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#69955 Re: Zeničani
IgroGrad u podrumu je bolja igraona, a i kafa je dole bolja 
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69956 Re: Zeničani
Kakva bagra je sjedala prije po centru i dimila po cijeli dan uz jednu kafu ja bi digo na 5KM.
Ako u centru pijem onda je to vecinom gore na spratu preko onaj hodnik prekoputa onog kafica sa kišobranima što je zatvoren trenutno. Tamo mi je tišina i mir, dole kod waikikija isto znam sjest ali je gužvara
Ako u centru pijem onda je to vecinom gore na spratu preko onaj hodnik prekoputa onog kafica sa kišobranima što je zatvoren trenutno. Tamo mi je tišina i mir, dole kod waikikija isto znam sjest ali je gužvara
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5102
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#69957 Re: Zeničani
Cooltura 
-
Ermin ZM
- Posts: 1724
- Joined: 09/01/2019 18:40
#69958 Re: Zeničani
Prije faksa krenem konobarisat.. Dnevnica bila stabilnih 15 km. Al ja za 5taka kutiju cigara uzmem(1.7 km bila drina light), 1 km burek, 1 km kafa i jos zavrnem tiket za marku.Djewojka wrote: ↑19/01/2025 12:01 Jučer sjeli u caffe Royal na spratu Trznog- kafic s balkonom zbog djeteta koje je htjelo u igraonicu.
Kafa mala 2,5
Neskafa 3,5
Čaj 3,00 obična vrećica
Pomfrit 4 KM
Nije problem kafa 2,5 KM da valja nečemu, nego mislim da je napravljena od 1/4 inače doze za kafu. Užas jedan. Ostale cijene su isto Boze sačuvaj. Isto je s pekarama. Lindapek mi je najbliže, kvaliet je skroz opao da se nešto ne moze ni jesti npr lisnato koja su im prije bila super dok su cijene totalno nerealne.
Svi dižu kafu na 2,5. Gdje vi pijete kafu? 2 km još uvijek u OPEN baru tzv cvjetiću, možda još ponegdje u gradu. Dođi vrijeme da he obična kafa ili kifle luksuz![]()
Kad skontam tadasnih 400njak km jace bilo od sadasnjih 1000+
- sheikh
- Posts: 875
- Joined: 17/10/2010 18:21
- Location: Tamni vilajet
#69959 Re: Zeničani
kakvi studenti i sarajlije kraljuDebelinJoe wrote: ↑19/01/2025 11:58To je zbog bogatih studenata iz Tešnja i nas Sarajlija na privremenom radu u Zenici.Bobi wrote: ↑19/01/2025 09:18 Mnogo smo jaki, dobar gradonačelnik.
Zenica je imala najveće povećanje prometa u apsolutnom broju. Naime, taj promet je u decembru prošle godine iznosio 297,60 miliona KM, što je za 73,98 miliona KM više u odnosu na decembar 2023. Udio ovog grada u ukupnom prometu je iznosio 4,78 posto, čime je bio na šestom mjestu po prometu.
dijaspora bila nisi mogao maket gradom
tek se tad vidjelo koliko nas se iselilo iz bosne
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#69960 Re: Zeničani
Kakva ba dijaspora? Nemaju za kafe. Kaže "Kako je kod vas skupo"sheikh wrote: ↑20/01/2025 08:04kakvi studenti i sarajlije kraljuDebelinJoe wrote: ↑19/01/2025 11:58To je zbog bogatih studenata iz Tešnja i nas Sarajlija na privremenom radu u Zenici.
dijaspora bila nisi mogao maket gradom
tek se tad vidjelo koliko nas se iselilo iz bosne
Povećanje je zbog bogatih studenata iz Tešnja i Jelaha koji su kupili stanove u Zenici i nas koji povremeno dođemo iz Sarajeva.
- Rothmans
- Posts: 4651
- Joined: 21/11/2019 21:32
#69961 Re: Zeničani
Dje vi perete kola , a da ne sfusere ?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#69962 Re: Zeničani
U dvorištu, sâm.
Čuo sam da momci (dva brata) u Blatuši, kuća iza onog lika što servisira kosilice i motorne pile, dobro rade posao, al' vazda im je gužva.
https://maps.app.goo.gl/5QQzJuYy3KzcMjhc7
Čuo sam da momci (dva brata) u Blatuši, kuća iza onog lika što servisira kosilice i motorne pile, dobro rade posao, al' vazda im je gužva.
https://maps.app.goo.gl/5QQzJuYy3KzcMjhc7
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
-
Ermin ZM
- Posts: 1724
- Joined: 09/01/2019 18:40
#69964 Re: Zeničani
Prije 10tak godina kad sam dosao u Njemacku jako rijetko sam sretao nase ljude iz Zenice. Ugl Krajina i Tuzlanski kraj. Unazad 2-3 godine se to promijenilo, masu sam zenicana upoznao(i neke prepoznao)sheikh wrote: ↑20/01/2025 08:04kakvi studenti i sarajlije kraljuDebelinJoe wrote: ↑19/01/2025 11:58To je zbog bogatih studenata iz Tešnja i nas Sarajlija na privremenom radu u Zenici.
dijaspora bila nisi mogao maket gradom
tek se tad vidjelo koliko nas se iselilo iz bosne
Btw drug ono bobijevo za Tesanj i Sarajevo e forumska zajebancija, ukljuci centar za sarkazam
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69965 Re: Zeničani
Ona gore Bingo uslužna je propala ko žeton, otišo neki dan poplava ne možeš hodat, ono crijevo na sred stoji moraš autom zapinjat za njega itd. 
I ako je još gora ona dole na kapiji kod željezare ali imam neki mir kad dole odem nema puno ljudi, kad je sunčano je fino otvoreno pa se osuši brzo. Robot i ona tamo u industrijskoj zoni su uvijek pretrpani
I ako je još gora ona dole na kapiji kod željezare ali imam neki mir kad dole odem nema puno ljudi, kad je sunčano je fino otvoreno pa se osuši brzo. Robot i ona tamo u industrijskoj zoni su uvijek pretrpani
-
nauticamid
- Posts: 1379
- Joined: 14/05/2023 13:35
#69966 Re: Zeničani
Povecanje je jer dolaze ljudi iz kantona subotom u TC. Cak ih dovoze autobusima kao kakav izlet.kuglanje_ze wrote: ↑20/01/2025 09:21Kakva ba dijaspora? Nemaju za kafe. Kaže "Kako je kod vas skupo"sheikh wrote: ↑20/01/2025 08:04kakvi studenti i sarajlije kraljuDebelinJoe wrote: ↑19/01/2025 11:58
To je zbog bogatih studenata iz Tešnja i nas Sarajlija na privremenom radu u Zenici.
dijaspora bila nisi mogao maket gradom
tek se tad vidjelo koliko nas se iselilo iz bosne
Povećanje je zbog bogatih studenata iz Tešnja i Jelaha koji su kupili stanove u Zenici i nas koji povremeno dođemo iz Sarajeva.
Udjite u TC subotom pa cete vidjeti da nema uopste zenicana. Sve to sa strane dodje.
Jedanput stojim i cekam nekoga kad cujem pricu pored mene neka 3-4 metra, otkud vi, vidi zavidovicana(bilo ih je 5-6, cekaju zene iz wc-a), kad jedan govori dosli zavidovicanski cigani
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
#69967 Re: Zeničani
Ja ih opet znam dosta, rade sa mnom, uglavnom divni ljudi.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#69968 Re: Zeničani
Najbolja praona trenutno je u Radakovu na Brkicu. Ne treba spuzva da opere auto. Blizu Robota zivim i cesto sam tu ksd zurim al bez spuzve ne mozes oprat auto da lici na nesto. A ne ide da trljas u boksu kad je guzva. Pored nje, na Bristu je isto dobra al cesto bude puna blata od kvadova i krosera sto ljudi saperu kad se izvozaju preko Zmajevca i Lisca. Nisam jedino bio kod Rame na DHDu jos 
- ShnjaZZZ
- Posts: 1709
- Joined: 29/11/2022 19:46
#69969 Re: Zeničani
Ja perem na Bristu, kad operem imaju dvije česme i tu stanem i malo jelenska malo one krpe za auto (naručio na Temu) i stvarno se lijepo opere.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69971 Re: Zeničani
Bio ja ima dvi hefte, novo sve, ima i onaj šlag da šlagiraš auto
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#69972 Re: Zeničani
Ramo postenjacina
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
-
DebelinJoe
- Posts: 4224
- Joined: 03/03/2021 20:06
#69974 Re: Zeničani
https://www.072info.com/koliko-novca-tr ... -u-zenici/
Prema podacima agencije „Bonus nekretnine“ i prometu koji je ostvaren u 2024. godini za stanove u staroj gradnji najviša prosječna cijena stana je u centru grada, gdje je i najveća potražnja, sa ostvarenom prosječnom cijenom od 3.200 KM/m². Na drugom mjestu je Nova Zenica sa prosječnom cijenom od 3.000 KM/m², zatim slijede Babina Rijeka i Travnička ulica sa prosječnom cijenom od 2.900 KM/m², dok Blatuša, Crkvice i Radakovo bilježe prosječnu cijenu od 2.800 KM/m². Kada je u pitanju novogradnja, prema podacima agencije „Bonus nekretnine“, prosječna cijena novog stana u Zenici iznosi 3.400 KM/m² + PDV.
„Situacija na tržištu je takva da je još uvijek značajno veći broj onih koji kupuju od onih koji prodaju.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69975 Re: Zeničani
Jesi uzeo ti šta?DebelinJoe wrote: ↑20/01/2025 14:08 https://www.072info.com/koliko-novca-tr ... -u-zenici/
Prema podacima agencije „Bonus nekretnine“ i prometu koji je ostvaren u 2024. godini za stanove u staroj gradnji najviša prosječna cijena stana je u centru grada, gdje je i najveća potražnja, sa ostvarenom prosječnom cijenom od 3.200 KM/m². Na drugom mjestu je Nova Zenica sa prosječnom cijenom od 3.000 KM/m², zatim slijede Babina Rijeka i Travnička ulica sa prosječnom cijenom od 2.900 KM/m², dok Blatuša, Crkvice i Radakovo bilježe prosječnu cijenu od 2.800 KM/m². Kada je u pitanju novogradnja, prema podacima agencije „Bonus nekretnine“, prosječna cijena novog stana u Zenici iznosi 3.400 KM/m² + PDV.
„Situacija na tržištu je takva da je još uvijek značajno veći broj onih koji kupuju od onih koji prodaju.
