Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5103
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#69927 Re: Zeničani
Žepče.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#69928 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/zenica-prvos ... cu-mjesta/
Mjescima je zlostavlja, prebije je, baci kroz prozor, kaze da se sama bacila...slucajno se otkrije sve, i dobije 5 god.? Moze li se gdje vidjeti ko su tuzitelji u ovom slucaju?
Mjescima je zlostavlja, prebije je, baci kroz prozor, kaze da se sama bacila...slucajno se otkrije sve, i dobije 5 god.? Moze li se gdje vidjeti ko su tuzitelji u ovom slucaju?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65963
- Joined: 03/08/2010 19:04
#69929 Re: Zeničani
lakse je doci do ministra poklicije nego do bilo kojeg tužitelja
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#69930 Re: Zeničani
Još jedan dokaz da je sudstvo rak rana BiH.Casual's wrote: ↑16/01/2025 17:04 https://www.zenicablog.com/zenica-prvos ... cu-mjesta/
Mjescima je zlostavlja, prebije je, baci kroz prozor, kaze da se sama bacila...slucajno se otkrije sve, i dobije 5 god.? Moze li se gdje vidjeti ko su tuzitelji u ovom slucaju?
Čuj 5 godina za ubistvo.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#69931 Re: Zeničani
BiH je rak rana BiH 
O ovome ćemo svi mi pričati par dana maksimalno, i opet jovo nanovo.
Mi smo sami sebi najveći dušmani.
O ovome ćemo svi mi pričati par dana maksimalno, i opet jovo nanovo.
Mi smo sami sebi najveći dušmani.
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
#69932 Re: Zeničani
Ima i ta mjesta. Nije država za nasZoomZoomKiwi wrote: ↑16/01/2025 19:31 BiH je rak rana BiH
O ovome ćemo svi mi pričati par dana maksimalno, i opet jovo nanovo.
Mi smo sami sebi najveći dušmani.
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
#69933 Re: Zeničani
Samo nenasilni ljudi dobivaju kazne po zakonu.
Kriminalci, kabadahije, poluludaci, mnogo blage kazne jer se sudije i tužitelji plaše za svoju sigurnost.
Suđenje svim nasilnicima bi trebalo biti tako da ne zna koji sudac mu je izrekao presudu. " U ime naroda" i zalijepi mu maksimalnu ako stvarno nema olakšavajućih okolnosti.
Možda bi bilo najbolje rješenje da presude izriče AI
Pa se žali nailovoj materi.
Kriminalci, kabadahije, poluludaci, mnogo blage kazne jer se sudije i tužitelji plaše za svoju sigurnost.
Suđenje svim nasilnicima bi trebalo biti tako da ne zna koji sudac mu je izrekao presudu. " U ime naroda" i zalijepi mu maksimalnu ako stvarno nema olakšavajućih okolnosti.
Možda bi bilo najbolje rješenje da presude izriče AI
Pa se žali nailovoj materi.
- jasko_ba
- Posts: 8474
- Joined: 13/11/2006 17:47
#69934 Re: Zeničani
tuzilastvo i sudstvo definitivno najgori. otvorite link, ima i snimak. posao mi je donekle vezan i za sudski sistem, zalosno to sve izgleda.
I nakon izvođenja svih dokaza, pregledavanja snimka, Hakija Salkić priznaje krivicu za krivično djelo nasilničko ponašanje iz člana 362. stav 1. KZFBiH te mu Sud izriče kaznu, primjenom citirane zakonske odredbe i primjenom odredaba iz člana 62. Krivičnog zakona FBiH, uvjetnu osudu na osam mjeseci 10. oktobra ove godine
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/86 ... om-u-glavu
I nakon izvođenja svih dokaza, pregledavanja snimka, Hakija Salkić priznaje krivicu za krivično djelo nasilničko ponašanje iz člana 362. stav 1. KZFBiH te mu Sud izriče kaznu, primjenom citirane zakonske odredbe i primjenom odredaba iz člana 62. Krivičnog zakona FBiH, uvjetnu osudu na osam mjeseci 10. oktobra ove godine
https://avaz.ba/vijesti/crna-hronika/86 ... om-u-glavu
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5103
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#69935 Re: Zeničani
Šta je potrebno za produženje LK?
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69936 Re: Zeničani
zk a ako nemas izjava onog ko ima zk da stanujes na odredjenoj adresi i 10 kermi
. ta izjava dobijes u mupu papir popunis i ovjeris u salter sali 2 KM.
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#69938 Re: Zeničani
apsolutno ne. transparentnost mora tu biti na najvecem mogucem nivou. sudija uvijek treba da bude istaknut, pa da se jasno vidi koji odredjuje prema kojim kriterijima. time dobar/bolji sudija dobija na kredibilitetu, a oni losiji gube. isto vazi i za tuzilastvo.Ci-Nick wrote: ↑17/01/2025 09:48 Samo nenasilni ljudi dobivaju kazne po zakonu.
Kriminalci, kabadahije, poluludaci, mnogo blage kazne jer se sudije i tužitelji plaše za svoju sigurnost.
Suđenje svim nasilnicima bi trebalo biti tako da ne zna koji sudac mu je izrekao presudu. " U ime naroda" i zalijepi mu maksimalnu ako stvarno nema olakšavajućih okolnosti.
Možda bi bilo najbolje rješenje da presude izriče AI![]()
Pa se žali nailovoj materi.
sudije, a ni tuzitelji ne smiju biti osobe koje se moraju sakrivati, jer to onda daje sasvim drugu sliku i gubi se povjerenje u iste. jer, ne mozes reci i ne smijes reci: "smijem dati ovu presudu samo ako sam anoniman" ili tuzbu u slucaju tuzioca...
-
Ci-Nick
- Posts: 6883
- Joined: 15/03/2015 17:38
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#69940 Re: Zeničani
- Mamma Mia!
- Posts: 188
- Joined: 07/09/2008 00:57
-
koop
- Posts: 301
- Joined: 04/06/2004 17:11
- Location: mars
#69942 Re: Zeničani
Sunce ti, ovo je mucno za procitati, k'o da ga je mozdani slozio pred sjednicu. Pa jel' moguce da ne moze smilslenu prosto prosirenu recenicu sastaviti. Boze sacuvaj I odkloni
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69943 Re: Zeničani
Kome se napustena auta na parkingu mogu prijaviti ? Jedno od njih nema niti tablice a drugo odma iza parkirano od iste osobe ono ima tablice. Racunajuci da su ukinuli pnu stranicu za zalbe
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69944 Re: Zeničani
Komunalnoj inspekciji opštine i policiji ako predstavlja sigurnosni rizik.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38002
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#69945 Re: Zeničani
vo sad progugla, ovi iz inspekcije kukaju da nemaju nadležnost za uklanjanje i da salju zahtjev PU 1 zenica a ovi kao mrsko im da urade išta
. Klasika.
Pošalji lijepi pristojni e-mail na adrese pu1, ministarstva p zedo, rami u federalni mup, zenicablogu, klixu, avazu, americkom ambasadoru, edinu forti i tako ko ti padne na pamet
centrali sda i kasumovicu obVezatno
.
Pošalji lijepi pristojni e-mail na adrese pu1, ministarstva p zedo, rami u federalni mup, zenicablogu, klixu, avazu, americkom ambasadoru, edinu forti i tako ko ti padne na pamet
-
kuglanje_ze
- Posts: 1278
- Joined: 17/02/2020 11:29
- gentoo
- Posts: 4589
- Joined: 05/01/2008 12:10
- Location: Ze
- Grijem se na: MSZ-LN25 / MSZ-BT25
#69949 Re: Zeničani
Ne.. osim ako nije na zelenoj povrsini. Policija mora doci.. nazovi,budi fin i ljubazan i reci da ces ih zvati svakih 15 min., da si uzeo godisnji od 10 dana i da ti treba samo 6 sati sna a ostalih 18 ces potrositi na zvanje 122 dok ne dodju. Oni kad izadju mogu zvati pauka
- xPaco1337
- Posts: 2589
- Joined: 30/09/2020 14:34
#69950 Re: Zeničani
Najgore lik koji to ostavlja radi u kantonugentoo wrote: ↑18/01/2025 16:43 Ne.. osim ako nije na zelenoj povrsini. Policija mora doci.. nazovi,budi fin i ljubazan i reci da ces ih zvati svakih 15 min., da si uzeo godisnji od 10 dana i da ti treba samo 6 sati sna a ostalih 18 ces potrositi na zvanje 122 dok ne dodju. Oni kad izadju mogu zvati pauka
