Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69601 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

kakavdanakneiskustvu wrote: 31/12/2024 08:14
Sanjarko wrote: 31/12/2024 08:06 5 neradnih dana, da li smo ja i stara to dobro skontali.
3,subota i nedjelja su uvijek neradni
Šteta je ne spojiti. Grad je svakako propo, tako da se ništa značajno neće desiti.

A i petak je treći januar, svakako bi do džume bili i kući.
Dobra odluka gradske uprave.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28426
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#69602 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

kakavdanakneiskustvu wrote: 31/12/2024 08:14
Sanjarko wrote: 31/12/2024 08:06 5 neradnih dana, da li smo ja i stara to dobro skontali.
3,subota i nedjelja su uvijek neradni
Pa na to smo i mislili. Spojili sa subotom i nedjeljom i 5 neće raditi.
kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69603 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Sretno ZeniĆani
Sve najbolje u 2025.godini :bih:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#69604 Re: Zeničani

Post by teskeredzic_22 »

Sanjarko wrote: 31/12/2024 10:32
kakavdanakneiskustvu wrote: 31/12/2024 08:14
Sanjarko wrote: 31/12/2024 08:06 5 neradnih dana, da li smo ja i stara to dobro skontali.
3,subota i nedjelja su uvijek neradni
Pa na to smo i mislili. Spojili sa subotom i nedjeljom i 5 neće raditi.
A pravoslavni Zeničani imaju pravo na Badnji dan i Božić tako da neće raditi 7 :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 28426
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#69605 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

kuglanje_ze wrote: 31/12/2024 12:56 Sretno ZeniĆani
Sve najbolje u 2025.godini :bih:
Sretna nova godina i sve najbolje i tebi i na temi i forumu svima.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69606 Re: Zeničani

Post by anex »

Jesam admin...ali mater jebem....!
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69607 Re: Zeničani

Post by anex »

Negi, @Bobi kakva je situacija na trgu Alje?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69608 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 31/12/2024 22:45 Negi, @Bobi kakva je situacija na trgu Alje?
slabo tanko, nema 200 ljudi sad.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69609 Re: Zeničani

Post by anex »

Evo vidim na FTV...zato i pitam...
Žalosno...

Ja evo u Bihaću, znaći organizacija Nove godine u Bihaću prema Zenici je kao Amsterdam - Zenica...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69610 Re: Zeničani

Post by Bobi »

anex wrote: 31/12/2024 23:37 Evo vidim na FTV...zato i pitam...
Žalosno...

Ja evo u Bihaću, znaći organizacija Nove godine u Bihaću prema Zenici je kao Amsterdam - Zenica...
https://zultv.com/tvzenicauzivo
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69611 Re: Zeničani

Post by anex »

Sretna Nova godina cigani zenički! :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#69612 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sretna nova mojim Zenicanima :kiss:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4104
Joined: 28/01/2012 11:38

#69613 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Sretna Nova Godina stanovnicima (i sadašnjim i bivšim) najjačeg grada ovog planeta. :kiss:
Ermin ZM
Posts: 1724
Joined: 09/01/2019 18:40

#69614 Re: Zeničani

Post by Ermin ZM »

anex wrote: 01/01/2025 00:05 Sretna Nova godina cigani zenički! :thumbup:
Ja ovih admina sto laju ko pascad :D idi sam se banuj.
sretna nova
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69615 Re: Zeničani

Post by anex »

Ermin ZM wrote: 01/01/2025 00:53
anex wrote: 01/01/2025 00:05 Sretna Nova godina cigani zenički! :thumbup:
Ja ovih admina sto laju ko pascad :D idi sam se banuj.
sretna nova
Jbg...nakon litara Pelinkovca onda nam je sve oprošteno 🤣

I mi smo ljudi ... jbg 🙃😃
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#69616 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kuglanje_ze
Posts: 1278
Joined: 17/02/2020 11:29

#69617 Re: Zeničani

Post by kuglanje_ze »

Viša Škola za prilaze mi i čestitaju "Ramo Isak"
User avatar
Mamma Mia!
Posts: 188
Joined: 07/09/2008 00:57

#69618 Re: Zeničani

Post by Mamma Mia! »

Sretna NG!

Je li ovo opet redukcija grijanja? :roll: Ohladiše se radijatori večeras.
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2855
Joined: 14/02/2013 14:11

#69619 Re: Zeničani

Post by Hercegoviina »

Mamma Mia! wrote: 03/01/2025 01:51 Sretna NG!

Je li ovo opet redukcija grijanja? :roll: Ohladiše se radijatori večeras.
dokad,upm
DebelinJoe
Posts: 4235
Joined: 03/03/2021 20:06

#69620 Re: Zeničani

Post by DebelinJoe »

Vrijedi pročitati.

https://revizije.info/saslusanje-rmu-ze ... -za-sutra/

Nije samo Zenica. Ja sam prije deset godina bio VD direktora u jednom državnom preduzeća, nekada dio sistema UNIS. Firma vrijedna 40 miliona KM otišla u stečaj zbog duga poreznoj od 400 hiljada KM. Mašine vrijedne, ogromne prese, CNC, glodalice i kalionice razlupane i izrezane u staro željezo i prodavane po par stotina maraka da se naplate dugovi.

Drzava uništila vlastitu firmu. I pojeo vuk magarca.
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#69621 Re: Zeničani

Post by anex »

DebelinJoe wrote: 03/01/2025 10:55 Vrijedi pročitati.

https://revizije.info/saslusanje-rmu-ze ... -za-sutra/

Nije samo Zenica. Ja sam prije deset godina bio VD direktora u jednom državnom preduzeća, nekada dio sistema UNIS. Firma vrijedna 40 miliona KM otišla u stečaj zbog duga poreznoj od 400 hiljada KM. Mašine vrijedne, ogromne prese, CNC, glodalice i kalionice razlupane i izrezane u staro željezo i prodavane po par stotina maraka da se naplate dugovi.

Drzava uništila vlastitu firmu. I pojeo vuk magarca.
Bravo Hukiću, svaka čast!
Dok nisam licno razgovarao sa ovim čovjekom, imao sam mišljenje prema njemu da je kriv za sve, da je kreten...ali ne. Čovjek je realan 100%.

A ove koje "boli stomak" pa nisu došli...dabogda ih stomak bolio cijeli život a ne znali šta je u pitanju...
To su pravi krivci: sindikat, direktor od 2009 - 2022, ministri rudarstva, vlada fbih, inzinjeru u RMU Zenica...
Sve ih aBd odvela SIPA. Amin!
User avatar
Bosanski_pastuh
Posts: 106
Joined: 21/02/2022 14:40

#69622 Re: Zeničani

Post by Bosanski_pastuh »

Bolonjeze wrote: 27/12/2024 13:31 Evo kaže Vico da će nacionalni stadion biti ipak u Zenici, krajem Januara potpisuje se ugovor i gradiće se tribina po tribina. Konačno da se Bilino renovira i ušminka.
Pusti sminku ako je samo do sminke. Bilino polje ima puno vecu emotivnu i stvarnu vrijednost. Taj stadion je zbog Celika pravljen i mora tako i ostati. Nije problem da se napravi dil i da repka ima svoju korist i da svi budu zadovoljni, ali reprezentacija ne smije imati vise interesa od Celika na zenickom stadionu. Ako bi imala onda i ne vrijedi bilo sta praviti sa savezom u saradnji nego cekati vrijeme kad ce grad i klub disati vise kao jedno i biti u mogucnosti renovirati stadion. Makar cekali i vise decenija, ali Bilino je ponos za svakog onog ko je Zenicanin i ko navija za Celik. I sta sad Celik treba gledati kako neko drugi ima korist od njegovog stadiona. To bi bilo ponizenje za Zenicu, Zenicane i sve navijace Celika i ne smije se to desiti. Ako se to dopusti onda bi sami sebe pljunuli kako nikad nismo.

Sretna Nova Zenico!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#69623 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Neces to nikad docekat.
Nek ga reprezentacija napravi i svi ce imati koristi.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69624 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Šta kaže Vico, 17 k gledalaca, ma to nešto prčasto, zar nemaju oni projekti za 30 k sjedalica?
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#69625 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Post Reply