Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Nije samo Zenica. Ja sam prije deset godina bio VD direktora u jednom državnom preduzeća, nekada dio sistema UNIS. Firma vrijedna 40 miliona KM otišla u stečaj zbog duga poreznoj od 400 hiljada KM. Mašine vrijedne, ogromne prese, CNC, glodalice i kalionice razlupane i izrezane u staro željezo i prodavane po par stotina maraka da se naplate dugovi.
Drzava uništila vlastitu firmu. I pojeo vuk magarca.
Nije samo Zenica. Ja sam prije deset godina bio VD direktora u jednom državnom preduzeća, nekada dio sistema UNIS. Firma vrijedna 40 miliona KM otišla u stečaj zbog duga poreznoj od 400 hiljada KM. Mašine vrijedne, ogromne prese, CNC, glodalice i kalionice razlupane i izrezane u staro željezo i prodavane po par stotina maraka da se naplate dugovi.
Drzava uništila vlastitu firmu. I pojeo vuk magarca.
Bravo Hukiću, svaka čast!
Dok nisam licno razgovarao sa ovim čovjekom, imao sam mišljenje prema njemu da je kriv za sve, da je kreten...ali ne. Čovjek je realan 100%.
A ove koje "boli stomak" pa nisu došli...dabogda ih stomak bolio cijeli život a ne znali šta je u pitanju...
To su pravi krivci: sindikat, direktor od 2009 - 2022, ministri rudarstva, vlada fbih, inzinjeru u RMU Zenica...
Sve ih aBd odvela SIPA. Amin!
Bolonjeze wrote: ↑27/12/2024 13:31
Evo kaže Vico da će nacionalni stadion biti ipak u Zenici, krajem Januara potpisuje se ugovor i gradiće se tribina po tribina. Konačno da se Bilino renovira i ušminka.
Pusti sminku ako je samo do sminke. Bilino polje ima puno vecu emotivnu i stvarnu vrijednost. Taj stadion je zbog Celika pravljen i mora tako i ostati. Nije problem da se napravi dil i da repka ima svoju korist i da svi budu zadovoljni, ali reprezentacija ne smije imati vise interesa od Celika na zenickom stadionu. Ako bi imala onda i ne vrijedi bilo sta praviti sa savezom u saradnji nego cekati vrijeme kad ce grad i klub disati vise kao jedno i biti u mogucnosti renovirati stadion. Makar cekali i vise decenija, ali Bilino je ponos za svakog onog ko je Zenicanin i ko navija za Celik. I sta sad Celik treba gledati kako neko drugi ima korist od njegovog stadiona. To bi bilo ponizenje za Zenicu, Zenicane i sve navijace Celika i ne smije se to desiti. Ako se to dopusti onda bi sami sebe pljunuli kako nikad nismo.