English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Sid the sloth
- Posts: 3852
- Joined: 30/01/2013 15:56
#60151 Re: English Premier League
Uzima ovo Chelsea na kraju. Dok se ovi ostali medjusobno prate oni lagano svoju igru i eto ih na 2 mjestu. 
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#60152 Re: English Premier League
Moguće, ali mislim rano je ove sezone. Sada cilj Liga prvaka. Ako bude šanse za titulu iskoristiti je naravno. Mada, dugo je prvenstvo. Svašta će ovdje biti.Sid the sloth wrote: ↑05/12/2024 11:19 Uzima ovo Chelsea na kraju. Dok se ovi ostali medjusobno prate oni lagano svoju igru i eto ih na 2 mjestu.![]()
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#60153 Re: English Premier League
Arsenal uvijek bio ekipa koju su drugi terorisali u prekidima, kako se sve okrene
Liverpoolu je najbolja kombinacija u napadu Diaz Gakpo Salah, eventualno Jota kad se vrati.
Mislim da ce Liverpool, Arsenal i City biti top 3, Chelsea zasad djeluje favorit za 4. mjesto, vidjet cemo mogu li Spursi ili United uhvatiti neku konstantu.
Liverpoolu je najbolja kombinacija u napadu Diaz Gakpo Salah, eventualno Jota kad se vrati.
Mislim da ce Liverpool, Arsenal i City biti top 3, Chelsea zasad djeluje favorit za 4. mjesto, vidjet cemo mogu li Spursi ili United uhvatiti neku konstantu.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#60154 Re: English Premier League
Ove godine, bar sudeći po dosadašnjim rezultatima engleskih klubova u Evropi, vjerovatno će i 5. mjesto voditi u Ligu prvaka.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60155 Re: English Premier League
Ovo sa Darwinom je klasična "engleština". Skoro svi veći klubovi u Premier Ligi nemaju devetku. Liverpool se zaleti na Darwina sa 100 miliona (?), a "pod nosom" im igrao Gyokeres u Coventriju. Sporting kupi Gyokeresa za 20 miliona. Sad pola Premier Lige hoće Gyokeresa, a Darwina niko ne bi skoro ni džaba. I Gyokeresa će sad morati platiti 100 miliona. I opet ukrug. Ko zna hoće li se isplatiti za 100 miliona, a za 20 miliona si mogao riskirati.
Ja bih se vjerovatno zaletio za Šeška, mada je sad i on mačak u vreći jer ima lošiju sezonu, s tim da bi mu i cijena mogla pasti. Ali, i odbio je prelazak na ljeto.
Ko zna više na koga se zaletiti.
Ja bih se vjerovatno zaletio za Šeška, mada je sad i on mačak u vreći jer ima lošiju sezonu, s tim da bi mu i cijena mogla pasti. Ali, i odbio je prelazak na ljeto.
Ko zna više na koga se zaletiti.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#60156 Re: English Premier League
Seskova realizacija je gora nego Darwinova.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60157 Re: English Premier League
Ja uopšte ne govorim o realizaciji nego o potencijalu, i da li je menadžer (ili klub) spreman da vidi i ostvari taj potencijal. Treba i raditi sa igračem, a ne samo brojeve slijepo ponavljati baš kod svakog igrača.
Ako se priča samo o realizaciji, Darwin je imao bolju realizaciju u Benfici nego što je imao Gyokeres u Coventriju. Pa šta je to uopšte reklo i kako se sve razvijalo? Postoje ljudi koji su plaćeni da analiziraju ovakve stvari.
I Mbappe je imao vrhunsku realizaciju u PSG, i čak su ga doveli bez plaćanja transfera, pa je l' se Real usrećio njegovim dovođenjem? Doduše, to se može popraviti, ali sumnjam. Pola tima ne funkcionira kako treba otkad je on došao.
Ako se priča samo o realizaciji, Darwin je imao bolju realizaciju u Benfici nego što je imao Gyokeres u Coventriju. Pa šta je to uopšte reklo i kako se sve razvijalo? Postoje ljudi koji su plaćeni da analiziraju ovakve stvari.
I Mbappe je imao vrhunsku realizaciju u PSG, i čak su ga doveli bez plaćanja transfera, pa je l' se Real usrećio njegovim dovođenjem? Doduše, to se može popraviti, ali sumnjam. Pola tima ne funkcionira kako treba otkad je on došao.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60158 Re: English Premier League
A i ovi kilavci me nerviraju. Bournemouth ih ubija jer su kilavci. Ne treba im ništa poništavati, neka igraju ljudi fudbal kad već ovi ne znaju.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60159 Re: English Premier League
Nekako ispod radara prolazi Diazov loop u koji upadne s vremena na vrijeme i to je osnovni njegov problem od pocetka i razlog po meni zasto nikad nece ostaviti trag kao neki Mane, Firmino...
Krene ga strasno, pa ga onda nema nigdje mjesec-dva i tako u krug.
Gledam protiv Newcastlea, jebo te led udje i ne moze Schära pretrcati od 33 godine, koji igra 70 minuta, ovaj svjez usao. Strasno. Da ne govorim sto ne moze ni Burnsa od 32 godine i 90 kila pretrcati.

Krene ga strasno, pa ga onda nema nigdje mjesec-dva i tako u krug.
Gledam protiv Newcastlea, jebo te led udje i ne moze Schära pretrcati od 33 godine, koji igra 70 minuta, ovaj svjez usao. Strasno. Da ne govorim sto ne moze ni Burnsa od 32 godine i 90 kila pretrcati.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#60160 Re: English Premier League
Meni ovaj Tottenham nije jasan nikako.
Jednu sedmicu igraju kao prime Barca sa Messijem, razbucaju sve pred sobom, a onda odigraju kao Sheffield United prošle sezone. I tako u krug.
Jest da ih ne podnosim, ali kad bih se stavio u poziciju njihovog navijača osijedio bih nakon 10 kola.
Jednu sedmicu igraju kao prime Barca sa Messijem, razbucaju sve pred sobom, a onda odigraju kao Sheffield United prošle sezone. I tako u krug.
Jest da ih ne podnosim, ali kad bih se stavio u poziciju njihovog navijača osijedio bih nakon 10 kola.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60161 Re: English Premier League
Ovo s odgadjanjem ima i mane i prednosti.
Dobro je sto ces mesarsko gostovanje propustiti bez pola odbrane, sto neces tamo igrati po losem, kisnom vremenu, gdje je velika vjerovatnoca da bi te jos dodatno polomili. Ekipa moze odmoriti nakon napornih 10 dana.
Mana je sto ce ti konkurenti opet na 4-5 bodova prici i tako te pod dodatni pritisak staviti.
Dobro je sto ces mesarsko gostovanje propustiti bez pola odbrane, sto neces tamo igrati po losem, kisnom vremenu, gdje je velika vjerovatnoca da bi te jos dodatno polomili. Ekipa moze odmoriti nakon napornih 10 dana.
Mana je sto ce ti konkurenti opet na 4-5 bodova prici i tako te pod dodatni pritisak staviti.
- House
- Posts: 51327
- Joined: 17/03/2010 15:36
#60162 Re: English Premier League
strašna odbrana sitija 
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79541
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#60163 Re: English Premier League
Antonio airliftan u bolnicu
s obzirom na ovu sliku....
s obzirom na ovu sliku....
- parappa
- Posts: 3706
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60166 Re: English Premier League
Negativna strana za Liverpool oko odgađanja utakmice da će se i rijedak slobodan termin u sredini sedmice ovako popuniti. Everton ne igra u Evropi, njima je lako naći slobodan termin.
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60167 Re: English Premier League
Bruno Fernandez i Onana k'o četveroligaški fudbaleri.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#60168 Re: English Premier League
Loše kolo za grad Manchester. 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60169 Re: English Premier League
Pa šta rade, jbt.
Sve ovo u rudnik poslati.
Sve ovo u rudnik poslati.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#60170 Re: English Premier League
Vidi kakav gol primiše
Ma ide lopta pored gola, ne treba reagovati haha
- insaneinthebrain
- Posts: 25463
- Joined: 12/08/2013 12:51
#60171 Re: English Premier League
Nothingam
Forrest 
-
Osmi Socrates
- Posts: 12506
- Joined: 19/10/2020 15:33
#60173 Re: English Premier League
Jebeš Gyokeresa, treba kupiti Chris Wooda u 33. godini.
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#60174 Re: English Premier League
Počeo Amorim šuplju prosipati ko’ Barbarez, nema veze što gubimo, veliki posao je pred nama, očekuju nas velike stvari 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60175 Re: English Premier League
Arsenal=Stoke. 
