Raiffeisen banka - sve o tome
Moderator: anex
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#5026 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Svakog prvog radnog dana u mjesecu Raiffeisen se raspadne, jer krenu nalozi za isplate.
-
daario naharis
- Posts: 1067
- Joined: 17/06/2015 19:42
#5027 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Najgora banka, od nove godine prebacujem se u novu banku.
-
gistro
- Posts: 472
- Joined: 22/09/2015 11:02
#5028 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Opet aplikacija ne radi

-
Mhmdblzvc17
- Posts: 565
- Joined: 06/10/2024 14:43
#5029 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ovo je užas živi... Usluge već 2 sedmice ne rade kako treba... Ne znam kako oni kao banka koja posluje u zemljama regiona i ima milione korisnika može ovako nešto dopustiti...
-
bumerangss
- Posts: 5610
- Joined: 12/01/2015 16:47
#5030 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ja juce nisam imao nijedne transakcije a ni danas ali zato svih 8 transakcija tj placanja u raznim trgovinama i u restoranu koje sam imao 30.11 mi sad na mobilnom bankarstu prikazuje na današnji dan 02.12 u 00:00h
Sreca pa nemam ženu jer da imam ovo bi bio povod za svađu a mozda i razvod
Sreca pa nemam ženu jer da imam ovo bi bio povod za svađu a mozda i razvod
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#5031 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Moj drug tamo radi kao developer, šta da mu kažem. 
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5032 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Postovani,kako je prethodno najavljeno, obavjestavamo Vas da je Vas trenutni iznos limita fiksiran. Ukoliko zelite promijeniti Vas iznos limita, molimo Vas da se obratite u najblizu poslovnicu Raiffeisen banke. Vasa Raiffeisen banka
Šta im ovo znači, došla mi ista poruka i na Viber i na SMS?!
Šta im ovo znači, došla mi ista poruka i na Viber i na SMS?!
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#5033 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Da su nesposobni
- zubi
- Posts: 6230
- Joined: 16/07/2009 00:27
#5034 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Pitaj kad ce vajber bankarstvo da proradi, haman pa mjesec... I da nesposobni su.
- SmokingMan
- Posts: 22628
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#5035 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#5036 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Prolaze li vam plaćanja. Od ujutru 4 prosla odma, tri na obradi, u isto vrijeme poplaćao 
- Pauza
- Posts: 780
- Joined: 03/06/2016 11:00
#5037 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Vajber im ne radi, i dalje. Mjesec. Bravo RF, baš ste ga unaprijedili.
- Pauza
- Posts: 780
- Joined: 03/06/2016 11:00
#5038 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
NEma mini izvod. NEma transakcija. Na ekranu mozes samo da vidis ukupno stanje.
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#5039 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Kolega morao dokupiti dvije avionske karte u Istanbulu, platio 2200 KM, nakon 2-3 dana mu naplatili još 2400KM. Kad se žalio, oni stornirali ovo prvo od 2200 KM, ostali mu "kratki" 200 KM.
Lihvari samo takvi, i zbog njihovih grešaka te tjeraju da dođeš u poslovnicu da popuniš zahtjev da ti vrate tvoje pare koje su svojom greškom uzeli.
Mene 2012 sa 16 godina teretili preko JMBG na tuđi kredit, lafo to regulisali tad.
2023 nakon 11 godina, odem da podnesem zahtjev za limit, odbiju mi kažu imaš neplaćenu glavnicu iz 2012 godine i zato si u C kategoriji. Ne B, nego C. Ko da sam najveći kriminalac.
Moradoh pisati žalbu Agenciji za bankarstvo i Ombudsmanu da bi konačno to popravili, govna žuta.
Lihvari samo takvi, i zbog njihovih grešaka te tjeraju da dođeš u poslovnicu da popuniš zahtjev da ti vrate tvoje pare koje su svojom greškom uzeli.
Mene 2012 sa 16 godina teretili preko JMBG na tuđi kredit, lafo to regulisali tad.
2023 nakon 11 godina, odem da podnesem zahtjev za limit, odbiju mi kažu imaš neplaćenu glavnicu iz 2012 godine i zato si u C kategoriji. Ne B, nego C. Ko da sam najveći kriminalac.
Moradoh pisati žalbu Agenciji za bankarstvo i Ombudsmanu da bi konačno to popravili, govna žuta.
-
Naslovnica
- Posts: 35480
- Joined: 20/03/2013 15:38
#5040 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Evo baš gledam, 26.11.2024. na bankomatu u BCC najnormalnije sam dobio mini izvod zadnjih 10 transakcija kao i raspoloživo stanje/stanje računa/odobreni limit.
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#5041 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ja sad sa bankomata,samo ima na ekranu ukupno stanje, koji su to lopovi.
-
Mehemed
- Posts: 6199
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5042 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ja prije 2-3 dana uredno uzeo mini izvod(posljednjih 10 transakcija) na iq bankomatu. Možda nema na običnim, možda ima samo na ovim boljim iq bankomatima.
- fusion_ba
- Posts: 4962
- Joined: 02/12/2017 20:10
#5043 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Meni je bilo nevjerovatno da 6 mjeseci nisu bili u stanju da u sistemu promijene broj telefona za pristizanje SMS kodova. Bio sam promijenio broj, odmah ih kontaktirao i ništa. Nakon toga sam ih mjesecima smarao i nikad to nisu sredili. Uvijek kodovi pristizali na stari broj telefona.
Onda sam prešao u drugu banku i onda su zvali kao ludi min 5 puta da se izvinjavaju i da se vratim.
To je bilo 2022.
A druga stvar koju ne shvatam je da ne dozvoljavaju podizanje gotovine bez provizije na RF bankomatima van BiH.
Onda sam prešao u drugu banku i onda su zvali kao ludi min 5 puta da se izvinjavaju i da se vratim.
To je bilo 2022.
A druga stvar koju ne shvatam je da ne dozvoljavaju podizanje gotovine bez provizije na RF bankomatima van BiH.
- ortodont
- Posts: 1958
- Joined: 02/02/2011 12:34
- Location: Sarajevo
#5044 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Prekjučer ugasio račun, a već prije 5 mjeseci prebacio platu i sve na drugu banku.
Jos jednom sam prilikom zatvaranja računa dobio potvrdu kako ce se ta banka raspasti, ne zna se ni ko pije ni ko plaća u njihovoj poslovnici na Skenderiji, a znam da ni u ostalim nije bolje.
Od Covida su u slobodnom padu, to se lahko vidi i po stalno novim uposlenicama koje su iz fakultetske klupe odmah pocele tu. Fluktuacija je red flag.
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#5045 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Napravio jučer dvije POS transakcije, uredno pisalo na aplikaciji tačno vrijeme izvršenja transakcija.
Danas uđem na aplikaciju, opet 00:00 piše za sve transakcije, uključujući i te dvije
Je l' realno da su ovoliko nesposobni
Još evo sad će još malo pa mjesec od famoznog ažuriranja, još nisu u stanju da riješe sve 
Danas uđem na aplikaciju, opet 00:00 piše za sve transakcije, uključujući i te dvije
Je l' realno da su ovoliko nesposobni
-
Forumerrer
- Posts: 990
- Joined: 14/06/2014 17:27
#5046 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Drastican pad kvaliteta, uvijek naki problemi. Ne znam da li mi se pogresno cini, ali dosta usluga su ugasili, a i ovo sto nisu ima problema.
Brat ima problema od ovog azuriranja, veca mu naknada za odrzavanje, neka karticna placanja mu se duplala pa ponistavala.
Brat ima problema od ovog azuriranja, veca mu naknada za odrzavanje, neka karticna placanja mu se duplala pa ponistavala.
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
#5047 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#5048 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.ucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
-
dzenanalic22
- Posts: 2031
- Joined: 28/08/2017 16:30
#5049 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
https://www.raiffeisenbank.ba/bs/market ... panja.htmlcanvra888 wrote: ↑07/12/2024 16:06Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.ucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
https://www.bingotuzla.ba/2024/12/02/no ... -kampanja/
- canvra888
- Posts: 9175
- Joined: 09/07/2021 15:03
#5050 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Jasno sad, kod mene je Visa, zato mi i nije došla obavijestdzenanalic22 wrote: ↑07/12/2024 16:11https://www.raiffeisenbank.ba/bs/market ... panja.htmlcanvra888 wrote: ↑07/12/2024 16:06Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.ucenik1234 wrote: ↑07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
https://www.bingotuzla.ba/2024/12/02/no ... -kampanja/
