Raiffeisen banka - sve o tome

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
gold'n'brown
Posts: 1960
Joined: 20/02/2007 16:20

#5026 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by gold'n'brown »

Svakog prvog radnog dana u mjesecu Raiffeisen se raspadne, jer krenu nalozi za isplate.
daario naharis
Posts: 1067
Joined: 17/06/2015 19:42

#5027 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by daario naharis »

Najgora banka, od nove godine prebacujem se u novu banku.
gistro
Posts: 473
Joined: 22/09/2015 11:02

#5028 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by gistro »

Opet aplikacija ne radi :shock: :shock:
Mhmdblzvc17
Posts: 565
Joined: 06/10/2024 14:43

#5029 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Mhmdblzvc17 »

Ovo je užas živi... Usluge već 2 sedmice ne rade kako treba... Ne znam kako oni kao banka koja posluje u zemljama regiona i ima milione korisnika može ovako nešto dopustiti...
bumerangss
Posts: 5610
Joined: 12/01/2015 16:47

#5030 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by bumerangss »

Ja juce nisam imao nijedne transakcije a ni danas ali zato svih 8 transakcija tj placanja u raznim trgovinama i u restoranu koje sam imao 30.11 mi sad na mobilnom bankarstu prikazuje na današnji dan 02.12 u 00:00h :-)

Sreca pa nemam ženu jer da imam ovo bi bio povod za svađu a mozda i razvod :lol:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#5031 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by SmokingMan »

Moj drug tamo radi kao developer, šta da mu kažem. :D
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#5032 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Naslovnica »

Postovani,kako je prethodno najavljeno, obavjestavamo Vas da je Vas trenutni iznos limita fiksiran. Ukoliko zelite promijeniti Vas iznos limita, molimo Vas da se obratite u najblizu poslovnicu Raiffeisen banke. Vasa Raiffeisen banka

Šta im ovo znači, došla mi ista poruka i na Viber i na SMS?!
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#5033 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by canvra888 »

SmokingMan wrote: 02/12/2024 18:55 Moj drug tamo radi kao developer, šta da mu kažem. :D
Da su nesposobni :D
User avatar
zubi
Posts: 6230
Joined: 16/07/2009 00:27

#5034 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by zubi »

SmokingMan wrote: 02/12/2024 18:55 Moj drug tamo radi kao developer, šta da mu kažem. :D
Pitaj kad ce vajber bankarstvo da proradi, haman pa mjesec... I da nesposobni su.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22632
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#5035 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by SmokingMan »

zubi wrote: 02/12/2024 19:02
SmokingMan wrote: 02/12/2024 18:55 Moj drug tamo radi kao developer, šta da mu kažem. :D
Pitaj kad ce vajber bankarstvo da proradi, haman pa mjesec... I da nesposobni su.
Ma šta da ga pitam, kako tamo radi dobio je unapređene i postao depresivan. :lol:
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#5036 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by shape of despair »

Prolaze li vam plaćanja. Od ujutru 4 prosla odma, tri na obradi, u isto vrijeme poplaćao :-)
User avatar
Pauza
Posts: 780
Joined: 03/06/2016 11:00

#5037 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Pauza »

Vajber im ne radi, i dalje. Mjesec. Bravo RF, baš ste ga unaprijedili.
User avatar
Pauza
Posts: 780
Joined: 03/06/2016 11:00

#5038 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Pauza »

shape of despair wrote: 30/11/2024 22:25
zippoo87 wrote: 30/11/2024 22:24 Cekaj,ukinuli na bankomatu da izvadis slip sa stanjem racuna ?
Mini izvod i slip sa stanjem, samo na ekranu
NEma mini izvod. NEma transakcija. Na ekranu mozes samo da vidis ukupno stanje.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#5039 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by liaar »

Kolega morao dokupiti dvije avionske karte u Istanbulu, platio 2200 KM, nakon 2-3 dana mu naplatili još 2400KM. Kad se žalio, oni stornirali ovo prvo od 2200 KM, ostali mu "kratki" 200 KM.

Lihvari samo takvi, i zbog njihovih grešaka te tjeraju da dođeš u poslovnicu da popuniš zahtjev da ti vrate tvoje pare koje su svojom greškom uzeli.

Mene 2012 sa 16 godina teretili preko JMBG na tuđi kredit, lafo to regulisali tad.

2023 nakon 11 godina, odem da podnesem zahtjev za limit, odbiju mi kažu imaš neplaćenu glavnicu iz 2012 godine i zato si u C kategoriji. Ne B, nego C. Ko da sam najveći kriminalac.

Moradoh pisati žalbu Agenciji za bankarstvo i Ombudsmanu da bi konačno to popravili, govna žuta.
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#5040 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Naslovnica »

Pauza wrote: 04/12/2024 11:26
shape of despair wrote: 30/11/2024 22:25
zippoo87 wrote: 30/11/2024 22:24 Cekaj,ukinuli na bankomatu da izvadis slip sa stanjem racuna ?
Mini izvod i slip sa stanjem, samo na ekranu
NEma mini izvod. NEma transakcija. Na ekranu mozes samo da vidis ukupno stanje.
Evo baš gledam, 26.11.2024. na bankomatu u BCC najnormalnije sam dobio mini izvod zadnjih 10 transakcija kao i raspoloživo stanje/stanje računa/odobreni limit.
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#5041 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by shape of despair »

Ja sad sa bankomata,samo ima na ekranu ukupno stanje, koji su to lopovi.
Mehemed
Posts: 6199
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#5042 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Mehemed »

Pauza wrote: 04/12/2024 11:26
shape of despair wrote: 30/11/2024 22:25
zippoo87 wrote: 30/11/2024 22:24 Cekaj,ukinuli na bankomatu da izvadis slip sa stanjem racuna ?
Mini izvod i slip sa stanjem, samo na ekranu
NEma mini izvod. NEma transakcija. Na ekranu mozes samo da vidis ukupno stanje.
Ja prije 2-3 dana uredno uzeo mini izvod(posljednjih 10 transakcija) na iq bankomatu. Možda nema na običnim, možda ima samo na ovim boljim iq bankomatima.
User avatar
fusion_ba
Posts: 4962
Joined: 02/12/2017 20:10

#5043 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by fusion_ba »

Meni je bilo nevjerovatno da 6 mjeseci nisu bili u stanju da u sistemu promijene broj telefona za pristizanje SMS kodova. Bio sam promijenio broj, odmah ih kontaktirao i ništa. Nakon toga sam ih mjesecima smarao i nikad to nisu sredili. Uvijek kodovi pristizali na stari broj telefona.
Onda sam prešao u drugu banku i onda su zvali kao ludi min 5 puta da se izvinjavaju i da se vratim. :lol:
To je bilo 2022.
A druga stvar koju ne shvatam je da ne dozvoljavaju podizanje gotovine bez provizije na RF bankomatima van BiH.
User avatar
ortodont
Posts: 1958
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#5044 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by ortodont »

daario naharis wrote: 02/12/2024 12:57 Najgora banka, od nove godine prebacujem se u novu banku.
Prekjučer ugasio račun, a već prije 5 mjeseci prebacio platu i sve na drugu banku.
Jos jednom sam prilikom zatvaranja računa dobio potvrdu kako ce se ta banka raspasti, ne zna se ni ko pije ni ko plaća u njihovoj poslovnici na Skenderiji, a znam da ni u ostalim nije bolje.
Od Covida su u slobodnom padu, to se lahko vidi i po stalno novim uposlenicama koje su iz fakultetske klupe odmah pocele tu. Fluktuacija je red flag.
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#5045 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by canvra888 »

Napravio jučer dvije POS transakcije, uredno pisalo na aplikaciji tačno vrijeme izvršenja transakcija.

Danas uđem na aplikaciju, opet 00:00 piše za sve transakcije, uključujući i te dvije :lol:

Je l' realno da su ovoliko nesposobni :lol: Još evo sad će još malo pa mjesec od famoznog ažuriranja, još nisu u stanju da riješe sve :-)
Forumerrer
Posts: 990
Joined: 14/06/2014 17:27

#5046 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by Forumerrer »

Drastican pad kvaliteta, uvijek naki problemi. Ne znam da li mi se pogresno cini, ali dosta usluga su ugasili, a i ovo sto nisu ima problema.

Brat ima problema od ovog azuriranja, veca mu naknada za odrzavanje, neka karticna placanja mu se duplala pa ponistavala.
ucenik1234
Posts: 1191
Joined: 06/11/2012 22:10

#5047 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by ucenik1234 »

Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#5048 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by canvra888 »

ucenik1234 wrote: 07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.
dzenanalic22
Posts: 2031
Joined: 28/08/2017 16:30

#5049 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by dzenanalic22 »

canvra888 wrote: 07/12/2024 16:06
ucenik1234 wrote: 07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.
https://www.raiffeisenbank.ba/bs/market ... panja.html

https://www.bingotuzla.ba/2024/12/02/no ... -kampanja/
User avatar
canvra888
Posts: 9175
Joined: 09/07/2021 15:03

#5050 Re: Raiffeisen banka - sve o tome

Post by canvra888 »

dzenanalic22 wrote: 07/12/2024 16:11
canvra888 wrote: 07/12/2024 16:06
ucenik1234 wrote: 07/12/2024 15:50 Najgora banka inace, al skidam im kapu na ovoj akciji sa Bingom -15% svaki utorak u decembru (na sve).
Otkud to? Ne viđoh nigdje obavijest za to.
https://www.raiffeisenbank.ba/bs/market ... panja.html

https://www.bingotuzla.ba/2024/12/02/no ... -kampanja/
Jasno sad, kod mene je Visa, zato mi i nije došla obavijest :D
Post Reply