English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#60126 Re: English Premier League
Ima i do okruženja i tima, nije sve do trenera.
- Laertes
- Posts: 5062
- Joined: 08/01/2015 18:25
#60127 Re: English Premier League
https://www.index.hr/mobile/sport/clana ... t_ostalo_mjeza u ledja wrote: ↑02/12/2024 05:28 Imal gdje ona slika Pepa sa 6 prstiju?![]()
No bez zajebancije, napokon se cini da bi mogli ispusiti sezonu Citijevci. Ko bi reko da ce Kloppovim odlaskom Liverpool biti u ovoj situaciji.Pravi pogodak sa Slotom, za razliku od one druge celave holandske ublehe.
Ima ovdje slika.
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#60128 Re: English Premier League
Pa prosla sezona je bila tranzicijska za Liverpool, promijenili kompletan vezni red i dobar dio napada. To je Klopp odradio i nesebicno ostavio nasljedniku. A Ferguson je recimo zadnju sezonu gurao sve starohane da bi se oprostio s titulom, i onda ostavio krs nasljednicima.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#60129 Re: English Premier League
Iz istog razloga je i City produzio sa Pepom.
Da im napravi rebuilding ekipe. Nece da docekaju novog trenera sa veteranima tipa De Bruyne, Gundogan, Walker, Silva, Stones itd.
Da im napravi rebuilding ekipe. Nece da docekaju novog trenera sa veteranima tipa De Bruyne, Gundogan, Walker, Silva, Stones itd.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60130 Re: English Premier League
Moglo bi biti bitno u borbi za titulu, Arsenal odmah na pocetku FA Kupa igra s Unitedom.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#60131 Re: English Premier League
Slot on Salah playing last game against City at home: Maybe Mo knows more about the 115 charges so expects them not to be there next season.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#60132 Re: English Premier League
Bolje nek uopšte ne pomišljaju da puste Unitedu zbog borbe za ligu.BHF_Manijak wrote: ↑02/12/2024 21:09 Moglo bi biti bitno u borbi za titulu, Arsenal odmah na pocetku FA Kupa igra s Unitedom.
Primijeti li se to odmah sa prvim sastavom na terenu i zalaganjem da puštaju tačno im treba jebati sve po spisku zbog luzerluka.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#60133 Re: English Premier League
ma nemate šta "puštati", Amorim > Arteta u obje tekme koje slijede
- Logovan
- Posts: 102739
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#60134 Re: English Premier League
Osvoji li Liverpool titulu Salahu neka daju kamion para.
- Edin H.
- Posts: 53569
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#60135 Re: English Premier League
Šta je ovo propao ‘vako Forest 
- King_Kenny
- Posts: 4850
- Joined: 03/01/2010 10:41
#60136 Re: English Premier League
Pa izvedi konja... Ne može ništa pogoditi
- Logovan
- Posts: 102739
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#60137 Re: English Premier League
Ruka uz tijelo, šta vam je debili 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60138 Re: English Premier League
E kakvo drvo igra u napadu 3 godine, sestru mu jebem u picku urugvajsku.
Prodaj govno oca mu jebem. Trebalo je 2:5 biti da retard zna po golu opalit.
Prodaj govno oca mu jebem. Trebalo je 2:5 biti da retard zna po golu opalit.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60140 Re: English Premier League
Citam na vecini frontova oprase Kellehera, ne samo ovdje, te vidi se zasto je broj 2, vracaj Alissona itd...
Ok, jeste prosuo 2 boda za koja su krv propisali da ih okrenu (Salah i Trent), ja prvi sam mu jebo od do sekund poslije, ali objektivno momak je fenomenalsn dosad bio i donio ti je par bodova sigurno.
Kad se samo sjetim Alissonovih kikseva, treba li to nabrajati?
Liverpoolu ocajno fali spic, ofanzivac (Marmoush, Gyokeres?), te lijevi bek. Robertson je potrosen, a i Tsimikas nije najmladji. Sjebah se kad sam vidio da vec ima 28.
Ovaj bod ce imati tek snagu ako uzmes Evertona. Tu ako vec kiksaju... Ko ono rece gotovo prvenstvo? Tito te jebo 14. kolo.
Ok, jeste prosuo 2 boda za koja su krv propisali da ih okrenu (Salah i Trent), ja prvi sam mu jebo od do sekund poslije, ali objektivno momak je fenomenalsn dosad bio i donio ti je par bodova sigurno.
Kad se samo sjetim Alissonovih kikseva, treba li to nabrajati?
Liverpoolu ocajno fali spic, ofanzivac (Marmoush, Gyokeres?), te lijevi bek. Robertson je potrosen, a i Tsimikas nije najmladji. Sjebah se kad sam vidio da vec ima 28.
Ovaj bod ce imati tek snagu ako uzmes Evertona. Tu ako vec kiksaju... Ko ono rece gotovo prvenstvo? Tito te jebo 14. kolo.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79542
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#60141 Re: English Premier League
ma daj šta kukaš ocm, sere vas k'o nikad, ne možete kiksati kako god odigrali 
- aCme
- Posts: 4542
- Joined: 23/04/2010 01:06
#60142 Re: English Premier League
Gdje Newcastle izgubi 2 boda 
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60143 Re: English Premier League
Jarane ba imaju 6 sedmica 5 igraca za 4 pozicije, od tih 5 igraca 2 su zakurac i samo je pitanje utakmice kad ce te sjebat, a mogli su vec sinoc. Gomezu nikad ne znas kakav ce uci u utakmicu, ili ce biti Nesta ili Mehremic. Quansah isto.
I s takvom postavom trebas igrati mjesec i po u kojem imas 9-10 utakmica.
Ne jebi me...
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#60144 Re: English Premier League
jbt pola highlights korneri
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#60145 Re: English Premier League
Što kažu novinari u Engleskoj, bolje da je penal nego korner za Arsenal 
- insaneinthebrain
- Posts: 25469
- Joined: 12/08/2013 12:51
-
Armin2013
- Posts: 912
- Joined: 19/08/2013 15:37
#60147 Re: English Premier League
Do juče golmana zakivali u zvijezde, od sinoć nema pojma, a tako je to jedna greška briše bezbroj skinutih zicera, penala, itdBHF_Manijak wrote: ↑04/12/2024 23:57 Citam na vecini frontova oprase Kellehera, ne samo ovdje, te vidi se zasto je broj 2, vracaj Alissona itd...
Ok, jeste prosuo 2 boda za koja su krv propisali da ih okrenu (Salah i Trent), ja prvi sam mu jebo od do sekund poslije, ali objektivno momak je fenomenalsn dosad bio i donio ti je par bodova sigurno.
Kad se samo sjetim Alissonovih kikseva, treba li to nabrajati?
Liverpoolu ocajno fali spic, ofanzivac (Marmoush, Gyokeres?), te lijevi bek. Robertson je potrosen, a i Tsimikas nije najmladji. Sjebah se kad sam vidio da vec ima 28.![]()
Ovaj bod ce imati tek snagu ako uzmes Evertona. Tu ako vec kiksaju... Ko ono rece gotovo prvenstvo? Tito te jebo 14. kolo.![]()
A mogo je Trent ispratit igrača pa blokirat šut.
Sinoć je bila noć grešaka, pogrešnih pasova, kratkih pasova itd
Da nije bio onaj kloc u napadu bila bi vjerovatno upisana 3 boda, al šta je tu je. Nadam da će se sabrat do Evertona.
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#60148 Re: English Premier League
Puče petarda u Southamptonu. Plava mašina može i po pljusku. Pet golova, pet strijelaca. Kakva milina za gledati.
-
Tromblon
- Posts: 2790
- Joined: 18/01/2015 19:37
#60149 Re: English Premier League
I najmlađa ekipa u Premiershipu.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#60150 Re: English Premier League
Otkad ja govorim da je to jedna ojebina nevidjena, od treceg, cetvrtog njegovog mjeseca u Liverpoolu. Ubjedjivali me top mu workrate, nalazi se u sansama, jebo te sanse ba, moze se u miljardu njih naci, ali kad promasi debil.
S noge na nogu trebalo nabiti davnih dana. Nikad skuplje placena ojebina.
Liverpooolu podhitno treba rasna 9-ka, kako god se ona zvala, iako ih je malo na trzistu. Prioritet lijevi bek i neki spic, kojeg ces valjda nekako kupiti tako sto ces i ovog bogalja uvrstit u ponudu.
Nikad se nikom nije vise sanse dalo i strpljenja sa njim imalo i opet debil ostao debil. Majku jebalo nije za 3 godine mogao naucit 3 recenice sastavit. Hajde, nije ni Tevez znao beknuti, ali je bar trpao golove, ovaj mutavac nista ne zna zivo.
Jednostavno divlji lik. Isto da si ga sad iz kakve prasume doveo i pustio i on se ono razleti k´o muha bez glave. Jednostavno nebrusen, samo ima divlji temperament i to je to, ta energije juznjacka, ali mimo toga nista vise niti ces ga ikad moci "pripitomiti". Nikakve inteligencije lik nema, bas nikakve. Ganjaj, trci, krkanski je opali iz prve, nikakvog razmisljanja, anticipacije, lukavstine, bas nista. Retard pravi.
