Meni na transakcijama od jučer piše vrijemecanvra888 wrote: ↑30/11/2024 15:47Meni i dalje stoji samo 00:00 vrijeme za sve transakcije koje su izvršene nakon njihovog famoznog dugonajavljivanog ažuriranjaMhmdblzvc17 wrote: ↑30/11/2024 15:43 Evo RMB app se napokon stabilizovala. Nema više grešaka, miješanja transakcija i na svim transakcijama se ponovo može vidjeti datum i vrijeme transakcije.
Sviđa mi se to što sada odmah nakon plaćana transakcija vidi u aplikaciji, dok je prije za to bilo potrebno nekih 15 minuta![]()
Raiffeisen banka - sve o tome
Moderator: anex
-
Mhmdblzvc17
- Posts: 565
- Joined: 06/10/2024 14:43
#5001 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
- perfect_guy
- Posts: 6942
- Joined: 18/04/2008 23:08
- Location: Anfield road
- Contact:
#5002 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
nije ni izvod problem, nego što ti treba 5 klikova da dođeš do menija koji je prije na prvu izbacivao (ono koji moj pitaš jesam li fizičko ili pravno lice, valjda po kartici znaš)shape of despair wrote: ↑30/11/2024 14:04 Likovi na bankomatima ukunuli mini izvod, koje budale da Bog mili sačuva
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#5003 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Problem je izvod jer nemaju svi bankarstvo i ne žele ga, vidim na brzinu uplate,isplate, platu na papiriću.perfect_guy wrote: ↑30/11/2024 21:22nije ni izvod problem, nego što ti treba 5 klikova da dođeš do menija koji je prije na prvu izbacivao (ono koji moj pitaš jesam li fizičko ili pravno lice, valjda po kartici znaš)shape of despair wrote: ↑30/11/2024 14:04 Likovi na bankomatima ukunuli mini izvod, koje budale da Bog mili sačuva
Taj novi Izbornik je totalna budalaština. Pravna/ privatna lica, uplata novca kojeg mi vraća a isti mi ih bankomat izbacio, " jedenje" novca i razni errori gdje dok dokažeš da si u pravu osjediš.
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#5004 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Cekaj,ukinuli na bankomatu da izvadis slip sa stanjem racuna ?
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#5006 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Očito da je RF promijenila IT dobavljača 
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5007 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Sjećam se kako su nekada imali opciju mjenjačnice na IQ bankomatima, to je posljednji put radilo prije nekoliko godina, ali su to ukinuli. Čak je izbacivao i kovanice. Sve što je bilo dobro i korisno ukidaju...
- zubi
- Posts: 6230
- Joined: 16/07/2009 00:27
#5008 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Moze se i dalje isprintati mini izvod, samo sad ima puno vise koraka... dobro im ovo "unapredjenje" sistema
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#5009 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Kako moze kad nema opcije nikako ni na obicnom bankomatu ni na onom pametnom sa taČ skrinom. Objasni kako odstampati?zubi wrote: ↑30/11/2024 22:49Moze se i dalje isprintati mini izvod, samo sad ima puno vise koraka... dobro im ovo "unapredjenje" sistema![]()
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#5010 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Vjerovatno došli novi "šefovi". Uvijek je tako kod naših banaka, mlade bankarske junoše izmišljaju pravila i unose svoje ideje ne bi li se dopali višim šefovima i pokazali se sposobnim i pametnim, pa se onda u međusobnom bankarskom druženju takmiče "čiji je veći" i poslije te idiotske ideje i "rješenja" usvajaju i druge banke... Niz je idiotskih pravila koje korisnicima samo zagorčavaju život i ogađuju banke
- zubi
- Posts: 6230
- Joined: 16/07/2009 00:27
#5011 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ne znam sad napamet, ali izaberes ostale transakcije, prikaz stanja na racunu, zadnjih 10 transakcija i ispod ima opcija odstampati zadnjih 10 transakcija... e to ti je nekadasnji mini izvod.shape of despair wrote: ↑30/11/2024 22:51Kako moze kad nema opcije nikako ni na obicnom bankomatu ni na onom pametnom sa taČ skrinom. Objasni kako odstampati?
-
upitan
- Posts: 535
- Joined: 03/02/2012 02:39
#5012 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
RB treba preimenovati u BZULN,Banka za uzimanje lahkog novca 
Naime,novu karticu sam aktivirao u petak i otimacina za novu karticu 1,99 (+klasicno 4,49 za paket) i bit ce dobro ako ostane ovako.
Naime,novu karticu sam aktivirao u petak i otimacina za novu karticu 1,99 (+klasicno 4,49 za paket) i bit ce dobro ako ostane ovako.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5014 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Sve je to bilo u sklopu paketa, plaćaš paket usluga i ništa više, članarina za karticu i zamjena istekle kartice je u sklopu paketa, a sad počeli uzimati još dodatno. Baš otimačina.
- REDDEVILS
- Posts: 4801
- Joined: 21/02/2011 12:56
#5015 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ova aplikacija RMB je totalno smece, nikad skoro nije u funkciji 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5016 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Kod mene radi aplikacija bez problema.
-
DON_eARL
- Posts: 3847
- Joined: 31/10/2010 22:26
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#5018 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
I meni isto, ako se i uspijem povezati, tj ući u profil, izbaci mi da nema aktivnih računa. Srećom ovo mi je rezervna banka, pa mi nije neki problem, ali kontam ponedjeljak je, ljudima je danas frka generalno oko toga.
Koji amateri.
-
Mehemed
- Posts: 6198
- Joined: 20/11/2012 22:32
- Location: Visoko
- Vozim: automobil
#5019 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
U mene nikako ne može, ni da se loguje "Usljed redovnog održavanja... bla bla" i ne može.
- helpdesk1
- Posts: 551
- Joined: 04/08/2011 14:14
#5020 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Ovo nije bilo najavljeno održavanje aplikacije ili se ja varam?
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#5021 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Jeste li uradili update?
-
dzenanalic22
- Posts: 2031
- Joined: 28/08/2017 16:30
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#5023 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Radi sad, normala.
-
corei3
- Posts: 821
- Joined: 22/05/2014 09:42
#5024 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
Na web se jedva ulogovao, mobilna ne radi, fali mi jedna kartica.
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#5025 Re: Raiffeisen banka - sve o tome
trenutno na webu, debitna ne prikazuje nikakve transakcije, kreditna prikazuje samo dio transakcija za koje imam slipove...

