UEFA Champions League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#43302 Re: UEFA Champions League
Ma otjerat ce pola ekipa, vidjeces.BHF_Manijak wrote: ↑27/11/2024 00:26 Ma ne mogu ni oni neograniceno trosit, koliko god rupa u FFP-u bilo.
Nece sigurno dovesti 6 igraca po 80 miliona. Rotacije ce biti sigurno, ali zna i Pep da valja uigrati 6-7 novih...
Dio podmladjivanja je trebao biti Gvardiol, ali krampa. Foden ocito stagnira ove sezone, Doku ubleha...
Jebi ga, dok su harali Mahrez, Sterling, Sane valjalo je. Grealish, Doku, Foden ocito nisu to to, plus u godinama Kevin, Ilkay, Rodri out....
U Cityu nesto definitivno smrdi, mislim da su se igraci zasitili Pepa i da mu otkazuju poslusnost. Nema drugog opravdanja za ovakve igre.To je ekipa koji ne tako davno osvojila trostruku krunu, a gledaj sad cirkusa
A sa druge strane, uprava mu dala novi ugovor
Pep ce njih na ljeto rastjerati sve i kupiti nove igrace, milijardu %. Nece on taktiku prilagođavati njima i furati neki Cholo Simeone/Conte fudbal - nema sanse. To bi bio za njega najtezi moguci poraz da se prilagođava na to. Za njegov fudbal treba glad i svjeza krv, a sad ima dosta isluzenih raga.
- ultima_palabra
- Posts: 59302
- Joined: 15/12/2008 16:53
#43303 Re: UEFA Champions League
Pa ko da im trci i pokriva u sredini, Kovacic je jedini koji je barem malo mogao pokriti Rodrijevu ulogu, otkako ni njega nema primaju golove kao na traci.
Jos uvijek imaju igru i stvaraju sanse, a za defanzivne slabosti pretpostavljam da ce Pep nesto skontati.
Jos uvijek imaju igru i stvaraju sanse, a za defanzivne slabosti pretpostavljam da ce Pep nesto skontati.
- BHF_Manijak
- Posts: 28522
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#43304 Re: UEFA Champions League
Ali pogledaj ti kakav je to "bolesnik", on je sebe ba iskasapio sinoc od huje, radoholicar, bolesni radoholicar, perfekconista.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43305 Re: UEFA Champions League
Guardiola da ima kosu pocupao bi je al' bukvalno 
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#43306 Re: UEFA Champions League
O jadna mačko, ne voli jadan kad mu se protivnici pojave na utakmici i kad ih se malo napadne. Kakve su to razine stresa, sigurno nijedan trener nikad prije nije trpio sličan pritisak. Bilo bi puno ljepše da se svi naguze za komercijalno najuspiješniji klub na svijetu koji ne zna rasprodati stadion. Ako može da i ne igraju utakmice, samo da im se daju trofeji direktno. Jer ipak to su genijalci koji su uspijeli protiv zločestog kartela ocvalih klubova i njihove primitivne financijske politike da izgrade najuspiješniji komercijalni projekt ikad. Jadna mačko, kako su svi zločesti prema našem Pepu.
-
convict
- Posts: 3516
- Joined: 10/02/2008 01:20
#43307 Re: UEFA Champions League
Sigurno ima zasicenja i fizickog i mentalnog. Uz to jos par ozbiljnih povreda, svi godinu stariji i eto ga.LSD wrote: ↑27/11/2024 01:42Ma otjerat ce pola ekipa, vidjeces.BHF_Manijak wrote: ↑27/11/2024 00:26 Ma ne mogu ni oni neograniceno trosit, koliko god rupa u FFP-u bilo.
Nece sigurno dovesti 6 igraca po 80 miliona. Rotacije ce biti sigurno, ali zna i Pep da valja uigrati 6-7 novih...
Dio podmladjivanja je trebao biti Gvardiol, ali krampa. Foden ocito stagnira ove sezone, Doku ubleha...
Jebi ga, dok su harali Mahrez, Sterling, Sane valjalo je. Grealish, Doku, Foden ocito nisu to to, plus u godinama Kevin, Ilkay, Rodri out....
U Cityu nesto definitivno smrdi, mislim da su se igraci zasitili Pepa i da mu otkazuju poslusnost. Nema drugog opravdanja za ovakve igre.To je ekipa koji ne tako davno osvojila trostruku krunu, a gledaj sad cirkusaGodinama on njih turira, bar ovu staru gardu Gundogan, De Bruyne, Bernardo, Ederson, Walker, Stones, Ake, Ruben Dias.
A sa druge strane, uprava mu dala novi ugovortoliki kredit niko nema.
Pep ce njih na ljeto rastjerati sve i kupiti nove igrace, milijardu %. Nece on taktiku prilagođavati njima i furati neki Cholo Simeone/Conte fudbal - nema sanse. To bi bio za njega najtezi moguci poraz da se prilagođava na to. Za njegov fudbal treba glad i svjeza krv, a sad ima dosta isluzenih raga.
Liverpoolu se slicno desilo nakon one sezone kad su se do kraja borili za 4 titule. Ista ekipa je sljedece sezone bila neprepoznatljiva i nije izborila ni ligu sampiona.
- jeza u ledja
- Posts: 50632
- Joined: 29/12/2005 01:20
#43308 Re: UEFA Champions League
Ja mislim da si ti jedini ovdje koji ne povezuje ovu psihoticnost Guardiole sa uspjesima Man Citija.vaučer wrote: ↑27/11/2024 08:52 O jadna mačko, ne voli jadan kad mu se protivnici pojave na utakmici i kad ih se malo napadne. Kakve su to razine stresa, sigurno nijedan trener nikad prije nije trpio sličan pritisak. Bilo bi puno ljepše da se svi naguze za komercijalno najuspiješniji klub na svijetu koji ne zna rasprodati stadion. Ako može da i ne igraju utakmice, samo da im se daju trofeji direktno. Jer ipak to su genijalci koji su uspijeli protiv zločestog kartela ocvalih klubova i njihove primitivne financijske politike da izgrade najuspiješniji komercijalni projekt ikad. Jadna mačko, kako su svi zločesti prema našem Pepu.
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#43309 Re: UEFA Champions League
Povezujem je jedino s njegovim samoljubljem i preseravanjem. Prvi put naletio na par ozbiljnih ozljeda i poraza i odmah ide teatralni javni raspad, beskrajna drama. De bola.
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43310 Re: UEFA Champions League
Demirović 
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43311 Re: UEFA Champions League
Dade jos jedan, al' iz oPsajda.
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#43313 Re: UEFA Champions League
Ojjjj odbrane Nijemaca kod ovog drugog gola
pa i ja bih postigao gol, a kamoli profesionalni fudbaler.
To nisam vidio, šteta, valjda zabije još koji.
Last edited by Logovan on 27/11/2024 19:19, edited 1 time in total.
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#43314 Re: UEFA Champions League
Zabi ga Rade
Sergej odlazi, Miške za selektora
Sergej odlazi, Miške za selektora
- insaneinthebrain
- Posts: 25463
- Joined: 12/08/2013 12:51
#43315 Re: UEFA Champions League
raspucali se nasi
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#43316 Re: UEFA Champions League
Kad’ ostali ne znaju.
- Laertes
- Posts: 5062
- Joined: 08/01/2015 18:25
#43317 Re: UEFA Champions League
Naravno, i Gazibegović zdrav.
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#43318 Re: UEFA Champions League
Zvezda ko Barsa 
- Logovan
- Posts: 102730
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#43320 Re: UEFA Champions League
Jest’ da nisu Demiroviću poništili gol za 10 milimetara u offside-u
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#43321 Re: UEFA Champions League
- Edin H.
- Posts: 53560
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#43322 Re: UEFA Champions League
plain vanilla wrote: ↑27/11/2024 19:52Pa tako su i Mbapeu protiv Barse![]()
- plain vanilla
- Posts: 70227
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#43323 Re: UEFA Champions League
Tito dragi 4:1
-
ljubijankic
- Posts: 3968
- Joined: 20/11/2011 21:38
#43324 Re: UEFA Champions League
Kako su ovi deveti u Bundesligi??
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#43325 Re: UEFA Champions League
Izgidose schwabe k'o 45.
