UEFA Champions League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#43276 Re: UEFA Champions League

Post by ibizza »

Distortion wrote: 07/11/2024 18:06
LSD wrote: 07/11/2024 12:44 Previse se ovdje pise o Yamalu, a premalo o Cubarsiju.
Momak ce za par godina biti najbolji stoper na svijetu. Igra nevjerovatno zrelo za svoje godine na tako zahtjevnoj poziciji.
Cubarsi igra nestvarno dobro na poziciji stopera sa 17 godina. Ja ne pamtim da sam gledao neko dijete od 17 godina na stoperskoj poziciji da igra u velikom klubu, na ovom nivou u LP i La ligi.
Doci npr u Madrid na SB i odigrat u onakvoj atmosferi sa 17 godina i stavit u djep Viniciusa je vrh.

Dal je iko gledao nekog sa 17 godina da igra u prvih 11 na ovom nivou?
Nidal Čelik!
User avatar
BarbaDue
Posts: 65065
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#43277 Re: UEFA Champions League

Post by BarbaDue »

JelBistro wrote: 07/11/2024 17:46
BarbaDue wrote: 07/11/2024 15:05 Tebi ne smeta ova gluma!?

Ovo je previše da je lik u pozorištu, toliko je tetralan da je mene stid njegovog stida.
Naravno da me smeta ali budimo realni..

Koliko na sedmičnom nivou viđamo sličnih situacija i to bez ikakvog kontakta a budimo iskreni ovdje ga je nagazio.
U koliko mjeri to mozemo samo gatati.
Ne podržavam Viniciusa u mnogo čemu ali dosta se sere i upire prstom u njega bespotrebno
Da nagazio ga je...koliko ne znamo, vjerovatno malo dok nije odmah pao. Ono što mi vidimo je da se srušio kao nakautiran tek nakon 5 sekundi. Da je igrala Stupčanica i moje FK Goražde pa hajde, ali lafe ovo je CL gdje te prate 22 kamere. 😉
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#43278 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

JelBistro wrote: 07/11/2024 17:46
BarbaDue wrote: 07/11/2024 15:05 Tebi ne smeta ova gluma!?

Ovo je previše da je lik u pozorištu, toliko je tetralan da je mene stid njegovog stida.
Naravno da me smeta ali budimo realni..

Koliko na sedmičnom nivou viđamo sličnih situacija i to bez ikakvog kontakta a budimo iskreni ovdje ga je nagazio.
U koliko mjeri to mozemo samo gatati.
Ne podržavam Viniciusa u mnogo čemu ali dosta se sere i upire prstom u njega bespotrebno
Kako siješ...

Neymara su lomili i fakat faulirali non-stop, a ostao je upamćen po tri snimka valjanja i glumatanja.
Džaba, kada ti jednom okače zvono, možeš ušima mahati.
Viniciusu je voz prošao što se toga tiče.

A tako je to kod fudbalera danas, hoće da zaštite noge koje vrijede i 200-500 miliona EUR.
Zato mi je Messi u primeu bio užitak za gledati, jer su ga kuckali i gurali, a on se samo izmicao.

A kod Vinija nervira što pada kao Neymar i fura se kao Ronaldo, ali nema ni približno dobre brojke za toga.
On stvarno misli da ga ljudi mrze zbog boje kože, a ne zato što nema pokrića za svoje ponašanje.
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43279 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Među prve četiri ekipe Sporting, Monaco i Brest. :lol: A blizu su Aston Villa i Atalanta. Velikani malo čučnuli.
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#43280 Re: UEFA Champions League

Post by aCme »

Ovdje tabela nije mjerilo prije 7og kola
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#43281 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

Razlika između "velikih" i "malih" je što veliki znaju da je ovo sve maraton, ne šprint.
Zato i kažem da ovaj format uglavnom ne donosi "okršaje velikana", nego situaciju gdje će veliki gledati samo da budu iznad crte i onda se u knock-out fazi potući kako treba.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#43282 Re: UEFA Champions League

Post by ultima_palabra »

Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
User avatar
darius_maximus
Posts: 4485
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#43283 Re: UEFA Champions League

Post by darius_maximus »

ultima_palabra wrote: 08/11/2024 14:20 Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
Do 24. mjesta nisi ispao.
Realno, klub kao City mora uraditi sljedeće:
- ne biti ispod 24. mjesta, što je vjerovatno 3-4 pobjede od 8 utakmica
- odigrati jednu utakmicu u play-offu da idu dalje u osminu finala

Znači, pobijedi sitnu buraniju 3-4 puta, pobijedi jednu u play-offu, sto opet moze biti sitna buranija i eto te u osmini finala.
Prvih osam mjesta je ako te krene, pa što da ne.
Ali neće se nijedna ekipa brinuti dok su u prvih 24 (a moralo bi se desiti čudo da tu ne budu sve veće ekipe)
User avatar
Sanjarko
Posts: 28400
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#43284 Re: UEFA Champions League

Post by Sanjarko »

Bajern vs Pariz, dvica i Liverpul vs Real, dvica. Volio bi da ih oni pregaze, ali neki mi instinkt kaze da ce izgubit oba.
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43285 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

Legla šestica u Češkoj. :mrgreen:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#43286 Re: UEFA Champions League

Post by Karikaturist »

Jao golmana Bresta kako glup penal.
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43287 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

100. gol Lewandowskog u Ligi šampiona. :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#43288 Re: UEFA Champions League

Post by luckylaka »

Peljto moze u Barseloni ne moze u Gabeli
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25464
Joined: 12/08/2013 12:51

#43289 Re: UEFA Champions League

Post by insaneinthebrain »

3-3 :run:
User avatar
Logovan
Posts: 102731
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43290 Re: UEFA Champions League

Post by Logovan »

City 3:3 opet nece pobijediti hahah :mrgreen:

Odlican gol Kolasinca!
User avatar
TAFKAP
Posts: 11966
Joined: 30/09/2011 07:49

#43291 Re: UEFA Champions League

Post by TAFKAP »

:lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#43292 Re: UEFA Champions League

Post by luckylaka »

Sta im radi Ederson,ukopa ih
Sid the sloth
Posts: 3852
Joined: 30/01/2013 15:56

#43293 Re: UEFA Champions League

Post by Sid the sloth »

U Cityu se takmice ko je u losijoj formi. Nevjerovatan pad :?
User avatar
van Basten
Posts: 7957
Joined: 21/09/2006 02:59

#43294 Re: UEFA Champions League

Post by van Basten »

Njima je najbitnije da su prekinuli niz poraza :thumbup:
User avatar
studeni76
Posts: 6777
Joined: 03/06/2009 14:12

#43295 Re: UEFA Champions League

Post by studeni76 »

Ma ni sastav im ne djeluje zastrasujuce, dovoljno je pogledat izmjene. Starter im penzioner Ilkaj.
Ovu ekipu je Pep iscijedio maksimalno a nije je obnovio kvalitetno.
I naravno večeras su neozbiljne golove primali, ova odbrana ne liči ni na sta.
solo2
Posts: 1296
Joined: 22/03/2011 19:49

#43296 Re: UEFA Champions League

Post by solo2 »

Logovan wrote: 26/11/2024 22:48 City 3:3 opet nece pobijediti hahah :mrgreen:

Odlican gol Kolasinca!
Jel ovo SEO povrijedjen samo kad igra repka?
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#43297 Re: UEFA Champions League

Post by LSD »

Predviđam rekorodno transfer ljeto za City. To ce biti neviđeni i egzodus i priliv :mrgreen:

99% klubova bi u ovakvim situacijama bi se rijesili trenera, bolje jedan da ide nego 10... a ovi ce uraditi suprotno :mrgreen: jer su mu produzili ugovor.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#43298 Re: UEFA Champions League

Post by BHF_Manijak »

Ma ne mogu ni oni neograniceno trosit, koliko god rupa u FFP-u bilo.
Nece sigurno dovesti 6 igraca po 80 miliona. Rotacije ce biti sigurno, ali zna i Pep da valja uigrati 6-7 novih...

Dio podmladjivanja je trebao biti Gvardiol, ali krampa. Foden ocito stagnira ove sezone, Doku ubleha...

Jebi ga, dok su harali Mahrez, Sterling, Sane valjalo je. Grealish, Doku, Foden ocito nisu to to, plus u godinama Kevin, Ilkay, Rodri out....
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79541
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#43299 Re: UEFA Champions League

Post by Velkoski »

eh, kad je rekoh da je Doku lažni Višća :mrgreen:
Rob_Atl
Posts: 6007
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#43300 Re: UEFA Champions League

Post by Rob_Atl »

ultima_palabra wrote: 08/11/2024 14:20 Pa nece nikome biti lako doci do prvih 8 mjesta. Mozda Liverpool da je siguran, a ostali ce se svi morati dobro oznojiti.
Milan ubjedljivo najlaksi raspored do kraja ima, Girona i Zvezda kuci, Dinamo u gostima. To je pa hajmo reci sigurnih 9 bodova. 18 je dovoljno za prvih 8.
Post Reply