Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...
Moderators: _BataZiv_0809 , anex
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 19/11/2024 16:49
ZoomZoomKiwi wrote: ↑ 19/11/2024 16:30
Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.
Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.
Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Ma zanimljivo je ovo. Volim ja kada neko misli da poklapa, da je pametniji, a brzo sam dokaže da je glup ko kurac.
Žao mi što ne rekoh da vozim neki A4 da mu porastem u očima pa da ga mogu još više levatiti
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 19/11/2024 16:53
citroen xm wrote: ↑ 19/11/2024 16:47
sumirprimus wrote: ↑ 19/11/2024 16:36
citroen xm wrote: ↑ 19/11/2024 14:57
Ne kontam poentu i dalje. Hoćeš i rodni list?
VW T3 1988.
P307 2006. 1.6 16v
Dolazi P508 2013. 2.0 HDI
I ovakvi pljuju po arteonu. Eee svasta jel reqlno
Da baš ovakvi i nastaviće sa zadovoljstvom. Da se još malo palite vi što i ne znate šta je pljuvanje.
Šta će dijete. Nemoj mu po Arteonu, to skupo jbt život. Đe ćeš na VW svetinju, znaš li ti koliko je to skupo....
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 19/11/2024 16:54
citroen xm wrote: ↑ 19/11/2024 16:49
ZoomZoomKiwi wrote: ↑ 19/11/2024 16:30
Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.
Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.
Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Ma zanimljivo je ovo. Volim ja kada neko misli da poklapa, da je pametniji, a brzo sam dokaže da je glup ko kurac.
Žao mi što ne rekoh da vozim neki A4 da mu porastem u očima pa da ga mogu još više levatiti
Vidim ljestvica ti je preniska dok je zapela na A4
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 19/11/2024 16:54
Jbg A4 je ista klasa kao Pasat, a premijum za razliku od Pasata CC tj. Arteona
sumirprimus wrote: ↑ 19/11/2024 16:53
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
Jesam
basicm
Posts: 11633 Joined: 16/01/2012 21:38
Post
by basicm » 19/11/2024 17:01
Rockfeller je kriv, sta pita ovdje bezveze!
Nisi ti ni blizu rockfellera
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649 Joined: 10/03/2022 22:16
Post
by ZoomZoomKiwi » 19/11/2024 17:07
Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.
A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom
sime_cipol
Posts: 23391 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 19/11/2024 17:23
ZoomZoomKiwi wrote: ↑ 19/11/2024 17:07
Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.
A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom
Najbolje mu je da kupi Alfu. Ako je i ukradu, samo neka prati trag ulja.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 17:24
ZoomZoomKiwi wrote: ↑ 19/11/2024 17:07
Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.
A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom
CX-5 vrlo omiljena „narudzba“.
basicm
Posts: 11633 Joined: 16/01/2012 21:38
Post
by basicm » 19/11/2024 17:33
Ma kako voli, ali i Minken je za hatchbacka, lakse se kretati nego neko 5metarsko.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 17:36
ZoomZoomKiwi wrote: ↑ 19/11/2024 16:30
Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.
Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.
Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Mazda je popularna u cionistanu, sta cemo sad.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 17:52
Dugo godina je bila u top 2, a od 2004. do 2010. broj 1.
Optimist
Posts: 15519 Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo
Post
by Optimist » 19/11/2024 18:24
kravamuzara wrote: ↑ 19/11/2024 14:53
Na stranu sad ovaj duel, AERton je totalno besmisleno auto, 60k eura za novo, pa kupi sebi onda ili pasulja ili avdiju.
Najveca komedija je da je pasulj b8 karavan bolje zvucno izolovan od aertona shooting brake.
Da se ne provaljujes i naucis pravi naziv.
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 19/11/2024 18:25
citroen xm wrote: ↑ 19/11/2024 16:54
Jbg A4 je ista klasa kao Pasat, a premijum za razliku od Pasata CC tj. Arteona
sumirprimus wrote: ↑ 19/11/2024 16:53
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
Jesam
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 18:26
Optimist wrote: ↑ 19/11/2024 18:24
kravamuzara wrote: ↑ 19/11/2024 14:53
Na stranu sad ovaj duel, AERton je totalno besmisleno auto, 60k eura za novo, pa kupi sebi onda ili pasulja ili avdiju.
Najveca komedija je da je pasulj b8 karavan bolje zvucno izolovan od aertona shooting brake.
Da se ne provaljujes i naucis pravi naziv.
Sta je to na slici, aerton sa temu-a ?
Optimist
Posts: 15519 Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo
Post
by Optimist » 19/11/2024 18:27
Ono sto ti nikad neces posjedovati.
citroen xm
Posts: 20441 Joined: 17/04/2012 22:57
Post
by citroen xm » 19/11/2024 18:27
sumirprimus wrote: ↑ 19/11/2024 18:25
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
Možeš li pojasniti kako se to šverceri bore za dio kolača pljuvanjem određenog modela? Nešto mi ta logika nema smisla.
I bilo bi dobro da pojasniš šta je konkretno pljuvanje u svoj mojoj priči o Arteonu.
Bojim se da ni na jedno, ni na drugo nećeš dati smislen odgovor.
Last edited by
citroen xm on 19/11/2024 18:32, edited 2 times in total.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 18:29
Optimist wrote: ↑ 19/11/2024 18:27
Ono sto ti nikad neces posjedovati.
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau
Optimist
Posts: 15519 Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo
Post
by Optimist » 19/11/2024 18:30
kravamuzara wrote: ↑ 19/11/2024 18:29
Optimist wrote: ↑ 19/11/2024 18:27
Ono sto ti nikad neces posjedovati.
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau
Bosnjo ne pati, bosnji vozi.
Ostali voze nesorte, ceznu i gledaju.
kravamuzara
Posts: 10206 Joined: 15/03/2022 11:18
Post
by kravamuzara » 19/11/2024 18:31
Optimist wrote: ↑ 19/11/2024 18:30
kravamuzara wrote: ↑ 19/11/2024 18:29
Optimist wrote: ↑ 19/11/2024 18:27
Ono sto ti nikad neces posjedovati.
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau
Bosnjo ne pati, bosnji vozi.
Ostali voze nesorte, ceznu i gledaju.
Svoje platio toliko da sam mogao 1,5 pasulj kupiti, eto koliko ceznem
sumirprimus
Posts: 88917 Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops
Post
by sumirprimus » 19/11/2024 18:38
citroen xm wrote: ↑ 19/11/2024 18:27
sumirprimus wrote: ↑ 19/11/2024 18:25
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
Možeš li pojasniti kako se to šverceri bore za dio kolača pljuvanjem određenog modela? Nešto mi ta logika nema smisla.
I bilo bi dobro da pojasniš šta je konkretno pljuvanje u svoj mojoj priči o Arteonu.
Bojim se da ni na jedno, ni na drugo nećeš dati smislen odgovor.
Ne zelim uipste polemiku s tobom. Ne interesira me nista u vezi tebe vise. Bio bih zahvalan da me izbjegavas. Hvala i zbogom jeza me hvata od svercers
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275 Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...
Post
by izbjeglica_iz_besmisla » 19/11/2024 18:41
Valja opravdati sebi tolike pare ulupane u VW.
I ja bih sebi govorio da svi ceznu da to voze.
I ja bih oduzimao pravo glasa ljudima koji nisu potrosili toliki novac na to auto.
Lakse je zivjeti tako.
Evolution_IV
Posts: 20832 Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša
Post
by Evolution_IV » 19/11/2024 18:43
Ma ceznu dzavola, samo papci...
cenzne se za bmw i mercedesom, kakav vw, mislim ja ceznem za lexusom i mclarenom al ja sam levat svakako