Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35676 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

ZoomZoomKiwi wrote: 19/11/2024 16:30 Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.


Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.

Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Ma zanimljivo je ovo. Volim ja kada neko misli da poklapa, da je pametniji, a brzo sam dokaže da je glup ko kurac.

Žao mi što ne rekoh da vozim neki A4 da mu porastem u očima pa da ga mogu još više levatiti :lol: :lol:
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 32751
Joined: 16/04/2011 18:46

#35677 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by skafiskafsnjak »

Rockefeller wrote: 19/11/2024 16:45
skafiskafsnjak wrote: 19/11/2024 16:43 Arteon je usminkani passat cc iz 2010 :run:
Mrssss :lol:
Odmah da ti ubijem zelju…. Zahvalit ces mi kad kupis Superb
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#35678 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

citroen xm wrote: 19/11/2024 16:47
sumirprimus wrote: 19/11/2024 16:36
citroen xm wrote: 19/11/2024 14:57

Ne kontam poentu i dalje. Hoćeš i rodni list?

VW T3 1988.
P307 2006. 1.6 16v
Dolazi P508 2013. 2.0 HDI
I ovakvi pljuju po arteonu. Eee svasta jel reqlno :lol:
Da baš ovakvi i nastaviće sa zadovoljstvom. Da se još malo palite vi što i ne znate šta je pljuvanje.

Šta će dijete. Nemoj mu po Arteonu, to skupo jbt život. Đe ćeš na VW svetinju, znaš li ti koliko je to skupo.... :lol:
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#35679 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

citroen xm wrote: 19/11/2024 16:49
ZoomZoomKiwi wrote: 19/11/2024 16:30 Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.


Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.

Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Ma zanimljivo je ovo. Volim ja kada neko misli da poklapa, da je pametniji, a brzo sam dokaže da je glup ko kurac.

Žao mi što ne rekoh da vozim neki A4 da mu porastem u očima pa da ga mogu još više levatiti :lol: :lol:
Vidim ljestvica ti je preniska dok je zapela na A4
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35680 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Jbg A4 je ista klasa kao Pasat, a premijum za razliku od Pasata CC tj. Arteona
sumirprimus wrote: 19/11/2024 16:53
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
Jesam
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#35681 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

Rockfeller je kriv, sta pita ovdje bezveze!
Nisi ti ni blizu rockfellera :)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#35682 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.

A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 23389
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#35683 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

ZoomZoomKiwi wrote: 19/11/2024 17:07 Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.

A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom :lol:
Najbolje mu je da kupi Alfu. Ako je i ukradu, samo neka prati trag ulja. :D
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35684 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

ZoomZoomKiwi wrote: 19/11/2024 17:07 Rockefelleru su ukrali Hyundaija, tako da mu je bolje da kupi Mazdu, nju ni lopovi neće.

A VW je svakako tuđe auto, ukradeš ga sa ključem Titan 52, ove naprednije sa 65-icom :lol:
CX-5 vrlo omiljena „narudzba“.
User avatar
mirota
Posts: 4672
Joined: 11/01/2018 11:42

#35685 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mirota »

samo Geeelyyyyy, Kina rulesssss :thumbup: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#35686 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by basicm »

Ma kako voli, ali i Minken je za hatchbacka, lakse se kretati nego neko 5metarsko.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35687 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

ZoomZoomKiwi wrote: 19/11/2024 16:30 Tačno frajer usere svaku temu gdje se pojavi.


Bogtenejebo ovdje se svi podbadamo FRvsDEvsJP i ono dođe nešto s visoka da sad pametuje.

Pusti ba, ako ti treba savjet pitaj, ako ne, avlija.
Mazda je popularna u cionistanu, sta cemo sad.
User avatar
canvra888
Posts: 9171
Joined: 09/07/2021 15:03

#35688 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Rame uz rame sa Škodom :skoljka:
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35689 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Dugo godina je bila u top 2, a od 2004. do 2010. broj 1.
User avatar
Optimist
Posts: 15518
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#35690 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

kravamuzara wrote: 19/11/2024 14:53 Na stranu sad ovaj duel, AERton je totalno besmisleno auto, 60k eura za novo, pa kupi sebi onda ili pasulja ili avdiju.
Najveca komedija je da je pasulj b8 karavan bolje zvucno izolovan od aertona shooting brake.
Da se ne provaljujes i naucis pravi naziv. :D
Image
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#35691 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

citroen xm wrote: 19/11/2024 16:54 Jbg A4 je ista klasa kao Pasat, a premijum za razliku od Pasata CC tj. Arteona
sumirprimus wrote: 19/11/2024 16:53
Jedina. Svetinja je porodica.
Btw dakle i ti si bio preprodavac auta jel?
Jesam
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35692 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Optimist wrote: 19/11/2024 18:24
kravamuzara wrote: 19/11/2024 14:53 Na stranu sad ovaj duel, AERton je totalno besmisleno auto, 60k eura za novo, pa kupi sebi onda ili pasulja ili avdiju.
Najveca komedija je da je pasulj b8 karavan bolje zvucno izolovan od aertona shooting brake.
Da se ne provaljujes i naucis pravi naziv. :D
Image
Sta je to na slici, aerton sa temu-a ?
User avatar
Optimist
Posts: 15518
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#35693 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Ono sto ti nikad neces posjedovati. :mrgreen:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35694 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

sumirprimus wrote: 19/11/2024 18:25
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
Možeš li pojasniti kako se to šverceri bore za dio kolača pljuvanjem određenog modela? Nešto mi ta logika nema smisla.

I bilo bi dobro da pojasniš šta je konkretno pljuvanje u svoj mojoj priči o Arteonu.

Bojim se da ni na jedno, ni na drugo nećeš dati smislen odgovor.
Last edited by citroen xm on 19/11/2024 18:32, edited 2 times in total.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35695 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Optimist wrote: 19/11/2024 18:27 Ono sto ti nikad neces posjedovati. :mrgreen:
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau :pisnuo:
User avatar
Optimist
Posts: 15518
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#35696 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

kravamuzara wrote: 19/11/2024 18:29
Optimist wrote: 19/11/2024 18:27 Ono sto ti nikad neces posjedovati. :mrgreen:
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau :pisnuo:
Bosnjo ne pati, bosnji vozi.
Ostali voze nesorte, ceznu i gledaju.
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35697 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Optimist wrote: 19/11/2024 18:30
kravamuzara wrote: 19/11/2024 18:29
Optimist wrote: 19/11/2024 18:27 Ono sto ti nikad neces posjedovati. :mrgreen:
Kad bosnjo pati za pasuljom i misli da je to nesto vau a ne samo vauvau :pisnuo:
Bosnjo ne pati, bosnji vozi.
Ostali voze nesorte, ceznu i gledaju.
Svoje platio toliko da sam mogao 1,5 pasulj kupiti, eto koliko ceznem :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#35698 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sumirprimus »

citroen xm wrote: 19/11/2024 18:27
sumirprimus wrote: 19/11/2024 18:25
Pa tjt, ko pljuje na ovoj temi nego majstori i sverceri. Borba za dio kolaca.
Možeš li pojasniti kako se to šverceri bore za dio kolača pljuvanjem određenog modela? Nešto mi ta logika nema smisla.

I bilo bi dobro da pojasniš šta je konkretno pljuvanje u svoj mojoj priči o Arteonu.

Bojim se da ni na jedno, ni na drugo nećeš dati smislen odgovor.
Ne zelim uipste polemiku s tobom. Ne interesira me nista u vezi tebe vise. Bio bih zahvalan da me izbjegavas. Hvala i zbogom jeza me hvata od svercers
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#35699 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Valja opravdati sebi tolike pare ulupane u VW.

I ja bih sebi govorio da svi ceznu da to voze.
I ja bih oduzimao pravo glasa ljudima koji nisu potrosili toliki novac na to auto.

Lakse je zivjeti tako.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35700 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Ma ceznu dzavola, samo papci...

cenzne se za bmw i mercedesom, kakav vw, mislim ja ceznem za lexusom i mclarenom al ja sam levat svakako :D
Post Reply