Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35401 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

😂😂😂
User avatar
Bullet Tooth Tony
Posts: 21032
Joined: 06/09/2007 12:15
Location: Carsija at naJt

#35402 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bullet Tooth Tony »

lavic wrote: 15/11/2024 10:37
I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit :), :)
Ja sam ovaj komentar konektovanog shvatio kao kompliment ..

Jako dobro i izdrzljivo auto .. moze ostati i unucadima

A ne ko ove azijske kante :skoljka: :D :D

Pazi sad kad se upale
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35403 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Benvej kad je za ostaviti u nasljedstvo je izuzetak i senzacija, prica se i prepricava, kod azijata je izuzetak kad nije :skoljka:
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35404 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Kod azijata jedino da ostaviš korozivni prah, ali koja budala bi djeci to ostavljala. :?
User avatar
kravamuzara
Posts: 10206
Joined: 15/03/2022 11:18

#35405 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kravamuzara »

Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#35406 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

lavic wrote: 15/11/2024 10:37
konektovan wrote: 15/11/2024 10:13
lavic wrote: 15/11/2024 08:59

I meni se cini da je ovo malo skupo, imam ja E60 530 XD 2009 sa 260000 KM, prakticno sam prvi vlasnik, jer ga je brat kupio novog i kontam ga prodavat pa se u glavi vrtim oko 17-18 milja i znam da ga vjerovatno necu moci prodat. Ako bude tako ostavit cu ga djeci.
Djeci,..a mozda i unucadi.
I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit :), :)
Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#35407 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Sve prime locations

Jebeni Beverly Hills
lavic
Posts: 3589
Joined: 14/04/2011 15:03

#35408 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by lavic »

konektovan wrote: 15/11/2024 12:33
lavic wrote: 15/11/2024 10:37
konektovan wrote: 15/11/2024 10:13

Djeci,..a mozda i unucadi.
I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit :), :)
Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.
Ma to je 🔝, jos ako blizu zemlja od MVP-a!!!!
User avatar
konektovan
Posts: 51388
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#35409 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

lavic wrote: 15/11/2024 13:29
konektovan wrote: 15/11/2024 12:33
lavic wrote: 15/11/2024 10:37

I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit :), :)
Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.
Ma to je 🔝, jos ako blizu zemlja od MVP-a!!!!
Nema on nista zemlje,....tanko skroz.
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#35410 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by probook »

baglama wrote: 15/11/2024 00:34 Da li je moguce da neko u nas plati 20 godina staro auto vise od 800 maraka
Pa eto kupi ti Golf 4 za 800 KM i vozi. Ne bi mogao 100 kilometara 😂
NediM17
Posts: 26439
Joined: 05/11/2009 11:49

#35411 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by NediM17 »

lavic wrote: 15/11/2024 13:29
konektovan wrote: 15/11/2024 12:33
lavic wrote: 15/11/2024 10:37

I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit :), :)
Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.
Ma to je 🔝, jos ako blizu zemlja od MVP-a!!!!
Daleko je Otricevo od Gazija, skroz na kontra stranu. :mrgreen:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35412 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

probook wrote: 15/11/2024 16:23
baglama wrote: 15/11/2024 00:34 Da li je moguce da neko u nas plati 20 godina staro auto vise od 800 maraka
Pa eto kupi ti Golf 4 za 800 KM i vozi. Ne bi mogao 100 kilometara 😂
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... rel&vc=Car

kakvih hoces lesheva po realne pare, samo kod nas "vrijedi" jer kao fol vise se ne moze uvozit, pa kao visoka cijena jer se tako vise ne pravi...
probook
Posts: 5042
Joined: 13/10/2013 22:38

#35413 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by probook »

Pa evo ne mora golf, npr Peugeot 307 star 20 godina, ako je u pristojnom stanju za svoje godine niko ti ga nece dati ispod cca 2.500 KM
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#35414 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Pa Clio benzinac sa klimom star 22 godine ako je u iole dobrom stanju nije ispod 2200 KM nema teorije.

To je zbog naših nepostojećih eko normi i taksi.


U De taj auto košta 180€ jer je eko taksa na njega hajd vozdra.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35415 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
kravamuzara wrote: 15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije :skoljka:
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23392
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#35417 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

Odlican. Jos da je DSG :D
User avatar
Optimist
Posts: 15519
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#35418 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Evo dobrog auta za malo para.

Opel Astra 2018 godiste BEZ ZAMJENA (14 200 KM)
https://olx.ba/artikal/64070228
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35419 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

citroen xm wrote: 15/11/2024 17:58 Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
kravamuzara wrote: 15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije :skoljka:
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.
toliko i vrijedi jebena golf 4ka truhlovina, vece su budale i klocevi oni koji plate 5, 6 ili 7 hiljada za iste :lol:
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35420 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

Optimist wrote: 15/11/2024 18:13 Evo dobrog auta za malo para.

Opel Astra 2018 godiste BEZ ZAMJENA (14 200 KM)
https://olx.ba/artikal/64070228
:thumbup:

za dž auto
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79542
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#35421 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Velkoski »

jesam li ja nakaradan il' je volan nekako preishaban? :mrgreen:
schindleroskar
Posts: 573
Joined: 11/06/2019 23:30

#35422 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by schindleroskar »

Velkoski wrote: 15/11/2024 18:38 jesam li ja nakaradan il' je volan nekako preishaban? :mrgreen:
Nije to nista kako se guli na francuzima :D
Tri imo, sva tri ishabana do 4-5 godina starosti.
User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#35423 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Evolution_IV »

jeste ostecen dosta, stvar totalno nebitna kod kupovine polovnog auta, jer se rjesi za 80KM
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#35424 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Evolution_IV wrote: 15/11/2024 18:29
toliko i vrijedi jebena golf 4ka truhlovina, vece su budale i klocevi oni koji plate 5, 6 ili 7 hiljada za iste :lol:
Ma ko danas plati 6-7 hiljada G4? Ali solidan primjerak vrijedi 3-4000. Pa to su dvije plate, a tog auta se možeš navozati par godina još. Čuj za 800 bi auto da kupi. Pa ti si prosječan telefon platio 1500, nemoj zajebavati.
User avatar
nepass1
Posts: 14671
Joined: 06/07/2017 07:35

#35425 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by nepass1 »

citroen xm wrote: 15/11/2024 17:58 Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
kravamuzara wrote: 15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije :skoljka:
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.
Davno ja pitah sto u emiratima svi voze toyote, kaze covjek ubi pjesak europljane.
Post Reply