Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#35403 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Benvej kad je za ostaviti u nasljedstvo je izuzetak i senzacija, prica se i prepricava, kod azijata je izuzetak kad nije 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35404 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kod azijata jedino da ostaviš korozivni prah, ali koja budala bi djeci to ostavljala. 
- kravamuzara
- Posts: 10206
- Joined: 15/03/2022 11:18
#35405 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije 
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35406 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.lavic wrote: ↑15/11/2024 10:37I ti se javis sa komentarom od svih forumasa, a sta ces ti ostavit,
![]()
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#35407 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sve prime locations
Jebeni Beverly Hills
Jebeni Beverly Hills
-
lavic
- Posts: 3589
- Joined: 14/04/2011 15:03
#35408 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma to jekonektovan wrote: ↑15/11/2024 12:33Ostavicu im 10 dunuma zemlje u Rogatici...5 dunuma u Miricini..dosta.
- konektovan
- Posts: 51388
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#35409 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nema on nista zemlje,....tanko skroz.
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#35411 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Daleko je Otricevo od Gazija, skroz na kontra stranu.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35412 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sear ... rel&vc=Car
kakvih hoces lesheva po realne pare, samo kod nas "vrijedi" jer kao fol vise se ne moze uvozit, pa kao visoka cijena jer se tako vise ne pravi...
-
probook
- Posts: 5042
- Joined: 13/10/2013 22:38
#35413 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa evo ne mora golf, npr Peugeot 307 star 20 godina, ako je u pristojnom stanju za svoje godine niko ti ga nece dati ispod cca 2.500 KM
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#35414 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa Clio benzinac sa klimom star 22 godine ako je u iole dobrom stanju nije ispod 2200 KM nema teorije.
To je zbog naših nepostojećih eko normi i taksi.
U De taj auto košta 180€ jer je eko taksa na njega hajd vozdra.
To je zbog naših nepostojećih eko normi i taksi.
U De taj auto košta 180€ jer je eko taksa na njega hajd vozdra.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35415 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.kravamuzara wrote: ↑15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije![]()
-
GaRGa
- Posts: 2831
- Joined: 25/02/2009 15:00
- sime_cipol
- Posts: 23397
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#35417 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Odlican. Jos da je DSG
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#35418 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Evo dobrog auta za malo para.
Opel Astra 2018 godiste BEZ ZAMJENA (14 200 KM)
https://olx.ba/artikal/64070228
Opel Astra 2018 godiste BEZ ZAMJENA (14 200 KM)
https://olx.ba/artikal/64070228
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35419 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
toliko i vrijedi jebena golf 4ka truhlovina, vece su budale i klocevi oni koji plate 5, 6 ili 7 hiljada za istecitroen xm wrote: ↑15/11/2024 17:58 Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.kravamuzara wrote: ↑15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35420 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Optimist wrote: ↑15/11/2024 18:13 Evo dobrog auta za malo para.
Opel Astra 2018 godiste BEZ ZAMJENA (14 200 KM)
https://olx.ba/artikal/64070228
za dž auto
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#35421 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jesam li ja nakaradan il' je volan nekako preishaban? 
-
schindleroskar
- Posts: 573
- Joined: 11/06/2019 23:30
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#35423 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
jeste ostecen dosta, stvar totalno nebitna kod kupovine polovnog auta, jer se rjesi za 80KM
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#35424 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma ko danas plati 6-7 hiljada G4? Ali solidan primjerak vrijedi 3-4000. Pa to su dvije plate, a tog auta se možeš navozati par godina još. Čuj za 800 bi auto da kupi. Pa ti si prosječan telefon platio 1500, nemoj zajebavati.Evolution_IV wrote: ↑15/11/2024 18:29
toliko i vrijedi jebena golf 4ka truhlovina, vece su budale i klocevi oni koji plate 5, 6 ili 7 hiljada za iste![]()
- nepass1
- Posts: 14673
- Joined: 06/07/2017 07:35
#35425 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Davno ja pitah sto u emiratima svi voze toyote, kaze covjek ubi pjesak europljane.citroen xm wrote: ↑15/11/2024 17:58 Ja što ne mogu filozofiranja. Eto ovi pametnjakovići neka nude ljudima 800 KM za auto, da vidimo prvo auto na koje će naletiti da može za tu cijenu. Da oni prodaju bile bi cijene kao na OLX-u, ako ne i veće.
U pustinji ni list sa drveta neće strunuti.kravamuzara wrote: ↑15/11/2024 12:28 Puna afrika i azija azijskih skula starih 30-40 godina kaze drugacije![]()
