Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

El_comadante
Posts: 9042
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#43576 Re: Utakmice.

Post by El_comadante »

Čudo neviđeno. Svaka čast.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#43577 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Malo sreće na kraju što ona lopta proseta kroz peterac, ali zasluženo smo dobili, i pored cirkus suđenja imali bolje šanse.
User avatar
enko 1964
Posts: 1385
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#43578 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

"Ljutu krajinu" nabijem na karinu.
vernes81
Posts: 2299
Joined: 25/04/2011 23:04

#43579 Re: Utakmice.

Post by vernes81 »

Svaka cast treneru i momcima :bih: .
Al sudije mame mi dok neki od njih ne zaplati glavom nece prestat jesti govna.
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43580 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Aaaaaaaaa :izet: :izet: :izet: Pobijediti na današnjem vaktu u BL je ogromna stvar. :mrgreen:

Zekiću, igrači - čestitke! Guliashvili magijo!
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43581 Re: Utakmice.

Post by mond »

Guliša 11/10
sredina vrhunska dok se imali snage Pavičić i Lulić :thumbup:
Odlična i odbrana iako sakata izostankom Čelika.
Trener :thumbup:
Renan :(
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43582 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Mali Mujkić je imao nekoliko loših. Sreća pa ih nismo skupo platili. U drugom je bio dosta bolji, ali promaši onu glavom kada je sam ostao nakon kornera. Ali dobro. Mlad je, naučit će. Suđenje :run:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43583 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Čestitke svima, igračima na hrabrosti, pribranom pristupu, a Zekiću na pripremi utakmice.

Strašno taktički postavljeno i odrađeno, I PORED toga što imamo ne tako dobru odbranu po meni ali izvlači čovjek 110% iz onoga što ima i dokazuje da je dobar trener pola ekipe, a možda i više. :thumbup:
User avatar
van Basten
Posts: 7958
Joined: 21/09/2006 02:59

#43584 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Nema smisla kritikovati bilo koga ni nešto specijalno analizirati taktiku i pojedince nakon ovakve pobjede uprkos lakrdiji od suđenja.
Kapa dole svima koji su dali svoj doprinos za ova tri boda
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43585 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

van Basten wrote: 21/09/2024 18:25 Nema smisla kritikovati bilo koga ni nešto specijalno analizirati taktiku i pojedince nakon ovakve pobjede uprkos lakrdiji od suđenja.
Kapa dole svima koji su dali svoj doprinos za ova tri boda
TO svakako jer samo levat može smatrati da ovakvo kriminalno suđenje ne utiče na igrače i na psihološkom nivou i na (ne)sigurnost prilikom ulaska u duele jer znaš da je dovoljna jedna i najmanja greška da govno od sudije zasvirne protiv tebe...i zato sve najgore vici i svima uz njega. Crknite dušmani! MI GAZIMO! 8-)
Last edited by Maharadza on 21/09/2024 18:28, edited 1 time in total.
mond
Posts: 3613
Joined: 24/10/2010 20:45

#43586 Re: Utakmice.

Post by mond »



Svaka čast ko god da je ovo uhvatio :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43587 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Maharadza wrote: 21/09/2024 18:24 Čestitke svima, igračima na hrabrosti, pribranom pristupu, a Zekiću na pripremi utakmice.

Strašno taktički postavljeno i odrađeno, I PORED toga što imamo ne tako dobru odbranu po meni ali izvlači čovjek 110% iz onoga što ima i dokazuje da je dobar trener pola ekipe, a možda i više. :thumbup:
Poenta vođenja ekipe. Napravi igrače boljim nego što jesu, napravi ekipu bolja nego što jeste. Složi i uigraj da izgledaju dosta jače nego što se čini. Od svakog igrača izvuci ono najbolje.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#43588 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Cestitke svima. Traziti mane u pobjedi sa onakvim sudjenjem nije posteno.

Aferim svima!

Idemo dalje oprezno i ozbiljno!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43589 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Koga sve nema na derbiju? Jović se povrijedio, Lija isto. Čelika nema. Hoće li Đorđević moći?
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#43590 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

mirza_15 wrote: 21/09/2024 18:47 Koga sve nema na derbiju? Jović se povrijedio, Lija isto. Čelika nema. Hoće li Đorđević moći?
Kupresak neka zamjeni Jovica a Lija je svakako statista u kukuruzu covjek ulazi sa klupe prvi i drugi mandat u 5 deka. :D
svi u napad
Posts: 2278
Joined: 14/10/2012 14:40

#43591 Re: Utakmice.

Post by svi u napad »

Castitke igracima i strucnom stabu i naravno nasim navijacima koji su bili fantasticni (pusteni na tekmu u 39 minuti), Takticki odlicno postavljena momcad i izmjene uradjene na vrijeme. Prije tekme sam napisao da nam je Guli jedina nada i covjek je nevjerovatan. Iako su svi dali svoj doprinos pored Gulija treba istaci Bubanju i Jovica. Dakle Bubanja je u odbrani fantastican. Ima problem sa predajom lopte u fazi napada ali ovo sto radi u odbrani cini da mu sve oprastam u fazi napada. Jovic za kojeg sam se pitao sta on radi kod nas je fakticki iz Gulija najstandardniji nas igrac. Ranije smo nas par forumas pisali da smo nepravedni prema njemu jer ga ne falimo kao druge igarce a cova je odlican. Zabrinjava nasa igra u odbrani kod prekida sto je veliki problem. Zaboravih pohvaliti i novajliju Lulica koji je takodjer odigra odlicno svoju minutazu.
Da jos jednom cestitam momcima na pobjedi jer ona je zaista velika imajuci u vidu sudije koje po obicaju navijaju za Borac s toga jos jednom velike cetitke strucnom stabu koji je pripremio momke da ne nasjedaju na sudijine odluke i provokacije, Zivjeli
User avatar
Altsa
Posts: 9226
Joined: 19/03/2004 18:31

#43592 Re: Utakmice.

Post by Altsa »

mond wrote: 21/09/2024 18:28

Svaka čast ko god da je ovo uhvatio :thumbup:
Gledaj sudije. Slika sve govori. Kao da je on izgubio tekmu.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#43593 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Mi smo protiv Posušja primili gol iz igre mada je i ono skoro kao prekid. Još nam ga niko nije zabio iz neke akcije. Primamo samo iz prekida. Sloga, Sloboda, Posušje, GOŠK.
last mohicans
Posts: 18198
Joined: 09/08/2012 23:19

#43594 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

mond wrote: 21/09/2024 18:28

Svaka čast ko god da je ovo uhvatio :thumbup:
Tuzno ustaško govno, konta u sebi, kako cu Gici na oči. Ne vratija se u Hercegovinu.
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#43595 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#43596 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

mond wrote: 21/09/2024 18:28

Svaka čast ko god da je ovo uhvatio :thumbup:
:thumbup:

Slika sumira sve, pobjeda protiv Borca uz kriminalno suđenje, svaka čast :srce:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#43597 Re: Utakmice.

Post by SmokingMan »

Ovo je jedna od top fotografija koje sam vidio u zadnje vrijeme. :thumbup: :bih:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#43598 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Nadam se samo da će se iz kluba oglasiti i požaliti na ovu lakrdiju od suđenja. Kriminalno je ovo šta nam rade. :skoljka:
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#43599 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

U srijedu komšinice demolirati, mnogo su se nafurali. Zrinjski ih pregazi kao plitak potok :lol: :lol: :lol: Volim te Saraj'vooo ❤️
User avatar
HarTar
Posts: 10951
Joined: 20/05/2020 02:33

#43600 Re: Utakmice.

Post by HarTar »

Maharadza wrote: 21/09/2024 21:19 Nadam se samo da će se iz kluba oglasiti i požaliti na ovu lakrdiju od suđenja. Kriminalno je ovo šta nam rade. :skoljka:
Mogu se žaliti koliko hoće, ali dok nas ostatak lige ne podrži ništa od toga. Jedino da se žalimo UEFA-i?
Post Reply